Moderatorul Lunii

#1
Ca sa facem concurenta mai mare intre moderatori(incluzand moderatorii globali, managerii de resurse, co-administratorii), am hotarat ca la fiecare sfarsit de luna sa alegem un moderator al lunii.
  • Ca sa deveniti moderator al lunii, trebuie sa faceti urmatoarele:
  • Aduceti servere in comunitate ( doar CS 1.6 sau CS:GO ); aceasta poate fi indeplinita de orice membru, urmand ca daca doreste un grad, sa poata sa-l ia fara sa aiba conditile indeplinite pentru gradul respectiv(exclus mg+)
  • Aranjati categoriile de resurse cu Coduri BB** si actualizarea link-urilor de download cu urcarea acestora pe host.(download intern; adaugati fisier atasat la topic*)
  • Veniti cu propuneri noi care vor ajuta la dezvoltarea comunitatii(aici intra si lucrarea la aspectul forumului; nu excludem schimbarea temei actuale cu una noua si originala).
  • Aduceti oameni noi in staff(manageri resurse)

La finalul lunii, se va face un chestionar cu membrii care vor participa pentru acest titlu, iar castigatorul va putea alege urmatorul grad cu accese de moderare(exemplu: esti moderator, poti avansa la moderator global; esti moderator global, poti avansa la co-administrator) sau ePremium permanent. Poate fi posibila participarea aceluasi membru in mai multe luni(de maxim 3 ori pe an).



*Puteti incarca fisiere intr-un topic cu marimea maxima de 5MB/Fisier, maxim 5 Fisiere/Mesaj. Pentru fisiere mai mari, trimiteti-mi PM.
**Toata activitatea voastra va fi inregistrata prin Rapoarte de Moderator
Alte intrebari prin PM unui Administrator sau Co-Administrator.

Acest concurs are ca scop atat dezvoltarea comunitatii prin servere si staff mai mare cat si oferirea sansei membrilor care nu au conditile indeplinite pentru a lua un grad.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Înapoi la “Regulament”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron