Votati pentru binele tarii.

Da
Voturi totale: 6 (40%)
Nu
Voturi totale: 4 (27%)
Sunt indiferent
Voturi totale: 5 (33%)
Voturi totale: 15

[Chestionar] Staff

#1
Considerati ca,cei doi moderatori globali din staff-ul europacs nu isi fac treaba cum trebuie sau nu se descurca in atributiile pe care le au de indeplinit?
Daca votati cu da sa nu,pe langa vot,motivati de ce + dovezi daca se poate.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Chestionar] Staff

#2
DA + CO-ADMINU E DEGEABA

Fratii afk. cand ai nevoie de ei is afk. Hai ca smiley nu era azi on sa zicem ca el a scapat. Dar astia 2 posteaza aia la greu la cadouri chestii aiurea poze luate de pe google fiecare cate 4 bucati de poze si nu le da warn mg ca se joaca cs:go 24/7 . Eu ca am facut la fel dar doar cu 2 ma ameninta cu warn deja. Am +3 martori. Si co-adminu ce dovezi vrei ? CA INTRA STA 5 MIN FACE 100 de posturi si iese. Nu sta sa verifice sau altceva. Si asta a vazut ce postau aia si nu lea zis nimic.
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine

Re: [Chestionar] Staff

#3
DA + CO-ADMINU E DEGEABA

Fratii afk. cand ai nevoie de ei is afk. Hai ca smiley nu era azi on sa zicem ca el a scapat. Dar astia 2 posteaza aia la greu la cadouri chestii aiurea poze luate de pe google fiecare cate 4 bucati de poze si nu le da warn mg ca se joaca cs:go 24/7 . Eu ca am facut la fel dar doar cu 2 ma ameninta cu warn deja. Am +3 martori. Si co-adminu ce dovezi vrei ? CA INTRA STA 5 MIN FACE 100 de posturi si iese. Nu sta sa verifice sau altceva. Si asta a vazut ce postau aia si nu lea zis nimic.
Da pe tine te-am avertizat ca esti designer si stii foarte bine care-i regulamentul de la designeri,pe langa
ala e doar admin server,de ce ai facut la fel sa te dai smecher? stii ca putei sa pierzi gradul pentru asta,un designer
nu are voie sa faca lucrari la misto,esti designer,tu trebuie sa stii regulamentul.
Si da am devenit cam obsedat de cs:go,dar incerc sa imi remediez activitatea,am s-o las
mai moale..
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Chestionar] Staff

#4
Da, pentru ReaDyX, se crede administrator. Isi da aere fata de toti si isi permite sa critice lucrul unui manager resurse. Pai HELOOOOO, ii MODERATOR global, nu administrator. Modereaza majoritatea sectiunilor de pe forum nu grupurile, adica mentine linistea in topicuri ca sa zic asa. Isi permite sa raspunda la cererile de warn si reclamatii. Dovezi: http://www.europacs.ro/forum/viewtopic.php?f=29&t=52894 http://www.europacs.ro/forum/viewtopic.php?f=29&t=51644 daca isi permite sa le respinga atunci ar trebui sa le poata si accepta, aaaa, stai ca nu are acces la grupuri precum nu are nici la arhiva.
Isi permite sa critice munca unui moderator global, sa-l corecteze si sa-i spuna cum sa o faca. Pai stai un pic domnule! Daca iti permiti sa faci asa ceva, ar trebui sa poti lua si masuri asupra lor, sau cel putin asa ar fi normal. Dovezile sunt in spoiler-ul de mai jos:
Imagine

"posteaza calumea" daca asta nu-i critica si de-a dreptu ordin, atunci eu nu-s roman.

Imagine

raspunsul meu la PM-ul lui

Imagine

"Dar data viitoare vreau sa mearga url-ul" :-j Stai un pic ma, la o adica imi spui cum sa-mi fac treaba sau ce? Asta e o amenintare, sa-i spuneti mutului ca nu e.

Imagine
Imagine

Acuma ma face si post-hunter, spunandu-mi ca facandu-mi treaba este post-hunt, deci pur si simplu imi critica munca.
Imagine
Imagine

Din nou, critica...

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

"Te-am prins, te-am ars" nu-i asta amenintare? =)) La o adica, ma ameninta pe mine pentru modul in care imi fac treaba, el , un moderator global? :)) Da, eu nu o sa mai permit asa ceva.


Consider ca dovezile anexate in spoiler sunt suficiente ca ReaDyX sa primeasca remove pentru comportamentul sau fata de celelalte persoane in grup. Eu nu o sa mai permit oricui sa-mi critice munca. Singurii care sunt in masura sa-mi critice munca sunt alti manageri resurse si conducerea. Asa cum eu nu pot critica munca unui moderator global sau a unui designer nici el nu poate sa o critice pe a mea.
Imagine

Re: [Chestionar] Staff

#5
pai de cate ori erau mg pe forum si postau astia fara functie de admin server, eu cand faceam asta imi luam warn una doua dar acuma s'au cam lenevit....nu se mai uita la posturi si astea......trebuie sa le ziccem noi uneori sa dea warn unde trebuie
Imagine

Re: [Chestionar] Staff

#6
Asai ba, daca am plecat eu apar numa probleme :-j .
Am vazut si eu de multe ori cum erau "aia" afk, eu nu sunt invat si nu-mi place sa-mi las pagina de google deschisa doar pentru a fi afk pe forum si sa par ca sunt activ.
Daca eram pe forum online, ma mai uitam prin diferite topicuri, cereri, profiluri...
Poate mai eram uneori 5-10 afk min cat ma duceam la masa sau nu stiu ce ...
Dar nu imi lasam PC-ul toata ziua deschis ca sa fiu afk.
Spre deosebire de alti, am vazut ca le place altora sa fie afk doar de dragul de a parea ca sunt activi :)).
Isi lasau PC-ul deschis pentru afk, si de aici apar si problemele.
Daca nu ai timp de forum, nu-ti mai lasa PC-ul deschis ca sa fii afk, pentruca daca este vreo problema si cineva te striga si tu nu raspunzi, isi seama ala ca esti afk, ceea ce s-a intamplat de nenumarate ori.

Re: [Chestionar] Staff

#7
La Moderatori Globali doar 1 mai doarme asa ocazional.... Dar problema este la Co-administrator,dupa parerea mea acel grad este degeaba nu mai zic de cel care ocupa acel grad :-J...Nustiu ce aveti cu ReaDyX din cate vad si-a facut treaba cum trebuie nu si-a dat "AERE" cum zic uniii copii :)),si nu zic asta ca tin cu el ca si mie mi-a dat warn blegu :))

Daca vrei dovezi intra pe un cont anonim si vezi cum fac aia mesaje la cadouri cu creatii de pe google si Co- e on dar afk pe forum :))

Dovezile anexate de tine arata cat de incapabil esti ca si Mr... un amarat de link nu poti posta calumea,pe langa faptul ca dai copy/paste de pe unde apuci adica munca=0,mai faci si gat ca ti-a zis omu ca nu ai pus link calumea :-J (Agarici ciudos care esti) :))
Ultima oară modificat Dum Feb 21, 2016 12:54 pm de către VincenT, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Chestionar] Staff

#8
ReadyX isi face treaba foarte bine nu stiu ce ai andy cu el poate iti e ciuda pe el .Dar ii dau un sfat lui SmileY sa fie mai activ pe forum ca sa vada ce greseli fac uni membrii.Iar dupa cum au zis unii dintre persoanele care au postat mai sus da Co-administrator e cam afk nu prea isi face treaba decat asa ocazional.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Chestionar] Staff

#9
In urma acestui chestionar rezultatele sunt foarte apropiate,ceea ce rezulta ca cei doi nu sunt chiar dezastre naturale.
In urma acesteia,cei doi vor primi fiecare cate un avertisment si jumatate in lista de avertismente al moderatorilor.
Pentru Smiley ca are o activitate slabita,cu implicare destul de mica.
Iar Readyx,pentru ca trebuie sa aplice doar warn-uri ,iar problemele de indicatii catre alte persoane sa le adreseze unui administrator.
TC.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Anunturi”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron