Re

#1
Salut, va anunt ca incepand de astazi ma veti regasi pe forum cel putin 2 ore pe zi. Astfel, incet, incet, dar sigur, sper ca voi reusi sa revin la zi cu totul, iar cat de repede se poate, sa reusim din nou impreuna sa ridicam aceasta comunitate.

Inca o nota pe scurt, nu dorim sa cream un mediu bazat doar pe ideea de a ajunge cat mai sus in rang, sa avem cat mai multe posturi sau ore ... Pur si simplu, dorim ca aceasta comunitate sa fie un mediu in care sa ne distram alaturi de voi, sa socializam, sa impartasim cunostinte, experiente, cu alte cuvinte, un loc in care sa ne simtim bine, fara a fi presati de ceva sau de cineva. Astfel, cei care umbla doar dupa grade, nu isi au locul printre noi.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: Re

#2
Inca o nota: Vechiul server Cs.EuropaCs.Ro nu se va mai redeschide. In schimb, DNS-ul „Cs.EuropaCs.Ro" va fi rezervat pentru serverul de Cs:Go al comunitatii care se va deschide.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: Re

#3
Stau eu 2 ore si pentru tine.

De acum se va schimba activitatea. Cristi mi-a oferit accesele lui si mie(cu exceptie DNS), drept urmare se vor schimba cate ceva.
Tot ce a zis CrYyStI in acest topic ramane valabil.

##
Ce s-a realizat pana acum:
- Icon-uri schimbate,
- ePoints actualizate (doar de la moderatori globali in sus),
- Categorii suport/asistenta unite,
- Categorie Competitii CS:GO creeata,
- Categorie Turneu League Of Legends aranjata,
- Culoare pentru "Castigator Competitii" la nume. De acum incolo veti avea culoare si rang separat daca veti castiga competitii organizate de noi.
- Categorie noua "Filme & Seriale" la Cafenea si forumul "Fotbal" sters.
- Cererile de parteneriat deschise(vor fi deschise doar o perioada scurta de timp)
- Forumul "Propuneri Forum" deschis. Nu mai exista nici o propunere la care sa nu fi raspuns vreun administrator.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Anunturi”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron