Noul Leagoo Shark 5000 disponibil, pretul destul de bun

#1
Noul Leagoo Shark 5000 disponibil, pretul destul de bun pentru acest telefon si pentru ceea ce se vrea o varianta mai mica si mai accesibila a lui Leagoo Shark 1 lansat in 2016, telefon despre care am scris mai multe materiale de review.

De data aceasta, nu mai avem un telefon atat de dotat, nici macar unul cu conectivitate 4G, insa Leagoo Shark 5000 costa cam jumatate din pretul modelului cu display de 6″ si totusi, specificatiile lui nu sunt atat de rele. Stim ca de cele mai multe ori imaginile de prezentare arata un produs cu mult peste realitate, dar chiar si asa, acest nou terminal nu pare a fi unul urat, ba din contra.

Principala problema o constituie dunga neagra din jurul ecranului, dunga ce este mult mai vizibila in cazul telefoanelor cu o culoare mai deschisa, vedem acest aspect si in poza de mai jos:
Imagine

Leagoo Shark 5000 pare a avea un design unibody metalic, nu intalnim din pacate un senzor de amprente, insa bateria de 5000 mAh este mai mult decat suficienta, asta in cazul in care aceasta capacitate declarata de catre cei de la Leagoo ar fi corecta, grosimea este de 8.7 mm.

Parerea mea este ca isi merita bani.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: Noul Leagoo Shark 5000 disponibil, pretul destul de bun

#2
Banii cu doi de i.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Înapoi la “Android”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator