[Propunere] Clan-uri

#1
Propunere : Zona Clanuri EuropaCs
Print-uri(daca este cazul) : Nu sunt necesare printuri , Categorie noua Zona Clanuri EuropaCs , Forum : Cerere Categorie Clan / Clan-uri EuropaCs acolo Subforumuri la fiecare Clan care se va inscrie / Reclamatie / Clan-rui / Playeri Clan / Cerere Retragere Clan
De unde v-ati inspirat : De nicaieri special , Sunt multe Communitati care au acceasta Categorie
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce? : Da va ajuta Communitatea / Aduce Membrii noi pentru asi face Clanuri , Ce-l putin deja eu imi voi inscrie propriul Clan
Descrierea propunerii : Nu trebuie Descriere , este indeajuns ce am scris mai sus .
We Make The Difference
• Mesaj privat:. Y!M : Russien.Bc@yahoo.com
E-Mail : Russien.Bc@yahoo.com
© Co-Administrator Team !
© Server Fury.EuropaCs.Ro !
© Copyrighy By fRy (R) Russien. All Rights Reserved.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Clan-uri

#2
Dupa ce am cititi propunerea ta , am simtit un fior de Dumnezeeeeeiire ! De Rrrrromanitate! Omul roman propune adunari de tip ad hoc, iar propunerea ta este plina de HAR! Cu voia lui Dumnezeu voi vota contra!
Rrromanitate prea multa, si clanurile nu au viitor.
adica e nula propunerea. clanurile nu mai rezista ca inainte, acum masele de jucatori vor altceva.

Re: [Propunere] Clan-uri

#3
:PRO:
Am vazut si eu chestia asta pe multe forumuri, nu stiu daca se mai merita acuma deoarece in comunitate nu este server de mix/war.
Totusi daca vor fi clanuri, probabil ca va fi si un server, de Cs 1.6 sau poate chiar CSGO.
In prezent cele mai bune clanuri sunt in CSGO si alte jocuri, cum ar fi LOL, Dota, dar merita se incercam, vom vedea ce-o sa fie.

Re: [Propunere] Clan-uri

#4
#CONTRA Nu mi se pare o propunere stralucita deoarece forumurile/subforumurile le poate face doar Maffw si el nu va sta sa scoata si bage de 1 mie de ori clanuri care cel mai probabil se vor destrama dupa 2-3 zile.El nu are timp pt asta+ca noi nu vom avea garantia ca acele clanuri vor rezista pt a li se merita categorie si nu putem stii cand se va destrama deoarece nu avem cum sa verificam lucrul asta..
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Clan-uri

#5
:CONTRA: Ce clanuri sa facem man?Suntem o mana de oameni care mai joaca cs 1.6 iar membrii nu mai vor cs 1.6 ,vor gta 5 ,fifa 17 etc.. cs 1.6 devine uitat treptat.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Înapoi la “Propuneri forum”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron