Re: Portofoliu riTeS

#3
Pff nu sti sa pui un text nu stii sa pui un blur bine facut adaugi niste umbre asa aiurea de nu se mai vede nimic pe avatar semnatura foarte usoara.
+daca nu arati un psd acestea nu sunt facute de tine.
Fost Designer D2 Comunity EuropaCs.
Imagine
Imagine

Re: Portofoliu riTeS

#4
Pff nu sti sa pui un text nu stii sa pui un blur bine facut adaugi niste umbre asa aiurea de nu se mai vede nimic pe avatar semnatura foarte usoara.
+daca nu arati un psd acestea nu sunt facute de tine.
Ok doar din avatarul tau deduc ca tu ai un text mai praf ca mine, arunci o culoare si un stroke, sub-textul e praf iar blur-ul ai pus un darken, un sharpen si un layer overlay nu credca ai mai adaugat ceva. Semnatura ta aia 3D e praf si arata urat. Macar la cea cu render te-ai descurcat. PS: Nu cred ca stii ce e ala drop shadow 1 0 1 px.


Logo:
Imagine

Avatare render:
Imagine
Imagine
Imagine

Re: Portofoliu riTeS

#5
Primele creatii: Semnaturile nu-mi plac deloc,mai ales asta : http://i.imgur.com/8LdvSS8.png este urata rau de tot. La avatare imi plac doar 3 si sa zicem 4 dar prea luminos dupa parerea mea.

Ultimele creatii postate: imi place primul si al 3 lea avatar,dar ai putea sa intuneci putin fata de la al 3 lea,prea multa lumina pentru ochii mei. Al 2 lea nu spun ca e urat,doar ca nu inteleg mai nimic ce-i acolo si text mov..nu se potriveste deloc.

Capul acela de urs nu-l comentez pentru ca nu ma pricep deci nu are rost sa-mi dau cu parerea despre ceva ce nu stiu sa fac.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Înapoi la “Creatii 2D & 3D”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator