Re: Ce parere aveti ?

#2
Mno, eu zic ca chestia cu tinerii care mor facand ce spun aia e adevarata, dar faza ca rusii vin sa le omoare rudele sau pe ei, e falsa.
Bagati-va si nu veti pati nimic :troll:
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Ce parere aveti ?

#4
E trist cand auzi ca sunt persoane care se lasa prostite de vorbele unora...
Jocul asta reprezinta, cel putin pentru mine, modul in care societatea functioneaza : unu' spune o prostie si prostii il cred si exexuta.
Ce sa zic, pana la urma prostii trebuie sa moara cumva.
Imagine

Re: Ce parere aveti ?

#5
Ba,avand in vedere ca astea se intampla in Rusia,nu ma mir deloc.In Rusia sunt cei mai idioti oameni dupa pamant.Aia isi sparg si sticle in cap,se arunca de la balcon doar pt "amuzament"..asta dovedeste ca aia gandesc cu organul genital..
Imagine
Imagine

Re: Ce parere aveti ?

#6
Ba,avand in vedere ca astea se intampla in Rusia,nu ma mir deloc.In Rusia sunt cei mai idioti oameni dupa pamant.Aia isi sparg si sticle in cap,se arunca de la balcon doar pt "amuzament"..asta dovedeste ca aia gandesc cu organul genital..
Nu are rost sa i judeci, lor li se pare normal ceea ce fac. asa sunt ei ca popor. si noi romanii avem obiceiuri proaste, gen sa judecam pe altii si sa nu ne uitam la noi. sa fim mereu cei mai tari si sa ii facem pe altii sa se simta prost.

Cat despre ceea ce se intampla. da e cam ciudat.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Ce parere aveti ?

#7
E vrajeala totala jocul . Voiam sa-l incerc si eu dar nimeni nu e atat de prost in cat sa respecte toate regulile alea puierile :(

Daca multi idioti rusi se filmeaza facand cacaturi asta nu inseamna ca trebuie sa-i pui pe toti gramada si sa-i etichetezi ca fiind idioti si noi avem extrem de multe specimene de care sa ne mandrim, asa are fiecare tara .
Nu poti sa-i faci pe rusi idioti cand au oameni ca Feodor Dostoievski. Nu poti spune despre nici o tara ca are doar oameni idioti cand fiecare are oameni cu care sa se mandreasca .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: Ce parere aveti ?

#8
Ce parere aveti despre acest tip de "joc"
https://youtu.be/4cYiAWZg5Y0
Eu spun ca este cel mai retardat joc pe care l-am vazut vreodata.
Adevarat.
Ultima oară modificat Vin Mar 17, 2017 1:18 am de către Smaili, modificat 1 dată în total.
Motiv: Tu esti detector de minciuni aici , sau ce? Nu mai fa posturi aiurea, fioloseste un Argument.
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator