Ce parere aveti?

#1
Ce parere aveti despre acest videoclip?


Mie mi se pare trist dar totodata si amuzant ca exista oameni inculti de care nu au habar de existenta unei tari precum Romania.
Am dat intamplator azi peste asta pe youtube si am vrut sa o impartasesc si cu voi.
Va rog sa argumentati daca lasati reply.
Imagine
Imagine

Re: Ce parere aveti?

#2
Am vazut si eu videoul respectiv mai de mult.
Ce sa zic? Eu tin cu aia... Nu merita sa stii tara asta. Mai bine sa n-o stii decat sa stii ce se afla in ea si ce fel de oameni locuiesc in ea.
De ce sa ti se para trist ca aia nu stiu o tara? Mai bine sa fii fericit ca nu stiu de ea, ca asa era mai grav, avand in vedere ce e aici.
Daca locuiesti printre cele mai mari si mai frumoase tari, te cam doare-n basca de o tara asa neimportanta ca si Romania, asa ca nu avem de ce sa-i invinuim pe acei oameni ca nu stiu prea multe despre tara asta de nimic.

-
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Ce parere aveti?

#3
Mie mi se pare ceva absolut normal :)) nu stie ce e asa ciudat ca nu stiu de Romania.
Btw, de asta am facut topicul cu promovare muzica underatted, prin muzica ne raspandim cel mai bine, daca intrebi un strain de muzica din Romania s ar putea sa stie.
Ca sa afle si lucruri bune despre noi, nu doar reportajele de tigani ce le au facut britanicii :)
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Ce parere aveti?

#4
Nu intereseaza cam pe nimeni asta..Merita sa stii de tara asta asta asa cum merita sa stii de Philipine si mai stiu eu ce vagauna.
T/C
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron