Reclamatie Ghioareee =]]

#1
Numele tau in Joc: 7DayS_=]
Numele Adminului reclamat: Ghiaoreee =]]
Data si ora: pe la 03:20 data : Marti 5 Ianuarie
Harta: zm_militia
Motivul reclamatie: Zic motivul mai jos
Dovada: mai jos


Comentariu' : Ok, deci eram pe mapa zm_militia. Prima runda am facut ammo 107.000, sa pot ramene cu ammo si apoi cand imi iau a doua runda Nemesis contra Human. Mai stau umpic si apoi Ghioareee mi-a dat kick fara niciun motiv. Apoi eu dau ca proasta 5.000 ammo din cauza lui? Macar daca v-ati cumpara si voi Nemesis si apoi se gaseste un Admin, sa va dea kick [ nu erati suparati din cauza la un admin ca el ] Ghioareeee tu cam faci multe greselii pe server si am trecut peste ca nah poate se corecteaza, dar vad, ca n.ai facuto el mai tare greseste mereu. Multumesc lui Sunt un Ursulet Rau [ nu ma injura, daca ti-am gresit numele :))) ] pentru printul acordat !!! http://postimg.org/image/ehkgmmhi5/full/ De fata e Un ursulet rau. CrYyStI ramane la decizia ta daca primeste avertisment / suspendare cont Admin sau Remove.
Imagine

Re: Reclamatie Ghioareee =]]

#2
Stiu ca nu o sa ma crezi dar no asta e ... stateam cu kickmenu sa ii vad pe aia care pun lasere sau care au jet si ( no sa ma credeti dar asta e ) un copil dr 6 ani a apasat exact pe nr 3 adica pe tine ..... si in plus stiu cum te simți si eu am dat 5k ammo pe nemeisis si nu am prinit .... cum ai zis este decizia lui CrYyStI.

Ps. Eu puteam sa te reclam dar nu am facuto ! Pentru ca te vedeam de treaba
Imagine


Imagine



#.SKULL<< 23 Dec 2015 23:01>> Ghiaoreee , este patronul meu :p

Re: Reclamatie Ghioareee =]]

#3
:CONTRA: Si mie mi s-a mai intamplat asta. Sa dau din greseala kick altcuiva SI sa cumpar nemessis iar un urmatoarea secunda sa imi iau kick (Il mai stit pe biscu cred :)) ) . In fine , e suparea pe moment dar eu acum rad cu el despre asta. Ideea e ca el vrea sa se corecteze iar noi trb sa il ajutam , daca ii e mai greu sa se acomodeze il vom ajuta. Important e ca vrea sa se implice si ca isi da seama atunci cand greseste.
Imagine
"Uh, sama lamaa duma lamaa you
assuming I'm a human
What I gotta do to get it through
to you I'm superhuman
Innovative and I'm made of rubber
So that anything you say is ricocheting off of me and it'll glue to you
I'm never stating, more than ever demonstrating
How to give a motherf---in' audience a feeling like it's levitating
Never fading, and I know the haters are forever waiting
For the day that they can say I fell off, they'd be celebrating
Cause I know the way to get 'em motivated
I make elevating music …" - Eminem
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator