[Propunere] VIP

#1
Propunere:P0kerStarS
Print-uri(daca este cazul):-
De unde v-ati inspirat: Din mintea mea bolnava.
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Normal, daca sar scoate cateva chestii la VIP playeri nu ar mai fi asa dezavantajati in fata VIP-urilor.
Descrierea propunerii: Deci dupa ce ca VIP-ul primeste gloante infinte, armura si 5 sarituri isi mai i-au si ak' golden + jetpack si nu ai ce sa-i faci. Ma rog sa inchidem ochi aici ca doar nu a dat banii degeaba.. dar problema este ca daca ca prin minune l-ai infecta ( ceea ce este foarte greu ) pentru ca la el costa 30 ammo armura si mai primeste si ammo de 2 ori mai multe decat noi. Cand este zm face macel si acolo adica se pune clasa Phantom, are 5 sarituri si isi mai cumpara si un drag ability + 1000 hp pe infectare si vine Phantom + SmokerZ + Jumper X intr-un singur ZM ceea ce din nou nu este corect, propun ca VIP-ul sa fie avantajat doar cand este humman, nu si cand este Zombie, asta inseamna:

1. Gloante infinte + Armura gratis sa ramana.
2. Ammo la 100hp sa ramana, nu mi se pare ceva over power.
3. Scoaterea No-Recoil si a armurei de 30 ammo, nu ajunge ca face ammo de 2 ori mai repede? Macar sa mai cheltuie ceva si pe armura.
4. Sariturile sa ramana doar atunci cand este human, cand este zombie sa nu le mai aibe, asa ar fi mai echilibrat si la zm..
5. Scoaterea 1000 hp cand infecteaza un om, nu ai cum sa-l omori cand e zombie.

Deci sa aibe avantaje doar atunci cand este om adica urmatoarele care le-am enumarat mai sus:
1. Gloante infinte + armura gratis.
2. Ammo la 100hp.
3. Ak' & Deagle golden.
4. 5 sarituri gratis doar atunci cand este om, cand e zm sa nu le mai aibe.
Astea zic ca ar trebui sa fie avantajele VIP.

Scoaterea avantajelor VIP.
1. 1000hp la infectare sa se scoata, nu ai cum sa omori un VIP.
2. Scoaterea 5 sarituri gratis deoarece intr-un zm se afla 3 ( Jumper X, SmokerZ, Phantom) -> el se alege phantom.
3. Scoaterea No-recoil, dupa ce ca iti da 500hp pe un glont de ak golden macar sa mai rateze din ele.. daca nu sar scoate asta asa din 20 gloante esti mort.

Cu toate acestea VIP-ul va fi avantaj doar cand va fi Human !.
Imagine
Imagine
Nu exista fete virgine, exista doar fete care nu l-au intalnit pe PokeJr !!!

Re: [Propunere] VIP

#2
:CONTRA:

Din 2 motive:
1. Nu ar mai cumpara vip nimeni.
2. Pretutile la viata e acelasi ca la un jucător normal (60 ammo), iar la armura este in jumătate.
Vipul devine over-power cum zici tu cand se face abuz de bindul la /vm.
Imagine

Re: [Propunere] VIP

#4
:CONTRA: Cristi a pus pluginul cu VIP pentrua a face bani pentru server (host, boost).
Daca tu vrei sa se scoata alea, atunci nu s-ar mai cumpara VIP si server nu ar mai functiona.

Re: [Propunere] VIP

#5
:CONTRA:

Din 2 motive:
1. Nu ar mai cumpara vip nimeni.
2. Pretutile la viata e acelasi ca la un jucător normal (60 ammo), iar la armura este in jumătate.
Vipul devine over-power cum zici tu cand se face abuz de bindul la /vm.
Mda, intr-adevar. Daca ar scoate VIP nimeni numai cumpara. O propunere fara rost :CONTRA:
Imagine

Re: [Propunere] VIP

#6
Nu ms
:RESPINS: :T/C:
Ultima oară modificat Mie Noi 18, 2015 5:18 pm de către VincenT, modificat 1 dată în total.
Motiv: Data viitoare warn,daca nu te argumentezi.

Re: [Propunere] VIP

#7
:CONTRA:
Tu gandestii putin ?
Atunci dece se spune V.I.P ? V.I.P-UL e ceva special e diferit de tot asta e si scopu' sa atraga playerii care doresc sa doneze ..
Daca nu ar fii aceste avantaje la V.I.P cine ,crezi tu ca ar cumpara vip doar pentru AK-47 care tot tu o folosesti abuziv pe server + ca ai zis sa se scoata si norecoil atunci la ce folos Ak-Gold e dierita doar de DMG ca in rest trage la fel ca celelalte arme [in toate partile]

Re: [Propunere] VIP

#10
Propunere inchisa.


Va fi prea OP VIP-ul dupa.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator