[Problema] Missi

#1
Numele tau in Joc: MissisPresidenT
Email: ionella_tocu@yahoo.com
PrintScreen (Daca aveti cum): http://postimg.org/image/4wra61n53/
Descriere problema: LAG mare sau altceva? Erau 8 playeri pe server si dintr-o odata toti au avut lag cu 720-960 chiar si 1000, de ce oare??? ...

P.S : Si nu stiu, de ce timpul de joc, ca ar trebuie sa fie 29:00 sau cat era si acum e 41:00 ? http://postimg.org/image/6a4shv1qn/
Ultima oară modificat Mar Oct 20, 2015 12:22 pm de către pink_cs, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Problema] Missi

#3
Este posibil sa fi avut lag din cauza la internetul tau, credca aveai mai multe aplicatii deschise si de aia.
Sau este posibil sa fie de la harta.
Ca despre timpul prea mare, credca s-a dereglat si de aia au aparut 41 min pe harta.


EDIT: Da, internetul tau :)) tu esti de vina =))
In cazul asta este posibil sa fie de la harta, sau cum a zis si Aomine-san ceva de la host.
Trebuia sa faci un ss la TAB, cum toti aveau lag si sa-i trimiti PM lui Cristi.

Re: [Problema] Missi

#4
Este posibil sa fi avut lag din cauza la internetul tau, credca aveai mai multe aplicatii deschise si de aia.
Sau este posibil sa fie de la harta.
Ca despre timpul prea mare, credca s-a dereglat si de aia au aparut 41 min pe harta.
Ce lag sa am ma de la internet? Am spus acolo in topic meu, ca toata lumea a avut lag, si tu imi zici ca de la internetul meu? :))

Edit: N-am apucat sa fac ss la toti playeri, cum au avut si ei lag....

Edit2: Uite SuperioR, sa vezi, ca nu e de la internetul meu :
Ultima oară modificat Mar Oct 20, 2015 6:50 pm de către pink_cs, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Problema] Missi

#5
e floodat serveru de aia si pica. si faza cu timeleft trebuie setata in consola cate minute sa se joace mapa . daca vrei sa se joace 35 trebuie pusa amx_cvar_mp_timelimit 35 :) daca vrei 30 amx_cvar_mp_timelimit 30

EDIT : E flood :) Am fost azi pe server si a fost, nu are cum sa fie de la host. Daca era de la host nu doar zm.europacs.ro avea lagu asta ci si celelalte in acelasi timp. :)
Ultima oară modificat Mar Oct 20, 2015 6:54 pm de către Gintoki., modificat 1 dată în total.
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine

Re: [Problema] Missi

#7
De la server se inampla asta de asta exista comanda unlag .
Nu numai pe zm se intampla astfel de probleme .


Stafuri de 2 lei, esti total pe langa meriti warn ca esti bata, Cum sa fie de la srv, asa dintr-o data de atatia ani nu a facut lag acum dintr-o data face? Te auzi ce prostii vorbesti acolo. Prostii spuse doar pentru +1.

Problema am remarcato si eu acum,nu este chiar lag insuportabil,adica se poate juca decant,dar banuesc sa nu flodeze cineva cum a zis Auw, ca la cam dat peste cap, in general daca era de la host se intampla faza aia in care nu se vedeau zm sau runda nu incepea..
Imagine

Re: [Problema] Missi

#8
In cazul in care mai reapare, sa postati in topic si sa-mi dati 1 PM.
Nu uitati sa precizati si ora la care se intampla + mapa.

Edit: Nu va mai dati cu parerea ca ar fi de la x, de la z. Postati daca e ceva care m-ar putea ajuta, postati daca ati fost si voi prezenti si puteti confirma cele spuse ca fiind sesizate si de catre voi, nu doar de un catre o persoana.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!
Încuiat

Înapoi la “Raportare Problema”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator