Re: The Most Active Player [Event Editia II] @ Zm2.EuropaCs.

#16
Orcum ganditiva ca nu e corect.

In primul rand conteaza foarte mult punctele gametracker care sunt acumulate prin kill-uri de orce fel.

Va imaginati de ce nu e corect? Nu poti sa pui in aceeiasi oala un V.I.P si un player obisnuit.Atatea beneficii care le are v.i.p-ul contra nimic.Sa fim seriosi.
Imagine
Imagine

Re: The Most Active Player [Event Editia II] @ Zm2.EuropaCs.

#18
Orcum ganditiva ca nu e corect.

In primul rand conteaza foarte mult punctele gametracker care sunt acumulate prin kill-uri de orce fel.

Va imaginati de ce nu e corect? Nu poti sa pui in aceeiasi oala un V.I.P si un player obisnuit.Atatea beneficii care le are v.i.p-ul contra nimic.Sa fim seriosi.
Probabil spui asta deoarece nu ai observat ca topul respectiv se poate selecta dupa anumite criterii.
Cel default este dupa Kill-uri, insa dai pe "Time Played" si ti se va afisa topul dupa orele jucate.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: The Most Active Player [Event Editia II] @ Zm2.EuropaCs.

#20
Vreau va rog sa-mi reamintiti pe cine am descalificat din concurs pana pe data de 02.09.2013, ora 12:00.
Am uitat sa creez Lista cu cei Descalificati.

Model de postare:

Numele Tau:
Numele celui Descalificat:
Link Reclamatie:

Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][color=#FF0000]Numele Tau:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]Numele celui Descalificat:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]Link Reclamatie:[/color][/b]
Nota: La reclamatie puneti link-ul care rezulta ca jucatorul respectiv a fost descalificat.
Ca sa va Multumesc, voi trece peste cei descalificati si peste numele RCPlayer si voi lua in continuare Castigatorii
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!
Încuiat

Înapoi la “Evenimente”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori