Re: The Most Active Player [Event Editia I] @ Zm2.EuropaCs.R

#13
CrYyStI acest eveniment e foarte bun dar trebuie umarit din aproape pentru ca un grup de membri pot folosi acelas nume cum ar fi : RCPlayer-Lant si cu RCPlayer pentru ca aceste 2 nume sunt date de niste versiuni de Counter-Strike si uni membri nu stiu sa il schimbe si joaca cu acesta si nui corect ca daca sunt vreo 10-15 care joaca o sa aiba cele mai multe ore cum are in prezent.

Re: The Most Active Player [Event Editia I] @ Zm2.EuropaCs.R

#16
Cristi iti spun sincer.
Concursul acesta este o prostie.
Multa lume sta spec sau degeaba pentru ore.
Numai azi am banat 7 ca stateau spec si degeaba.
VREI SA SPUI, ca ai banat 7 ADMINII/VIPI/SLOT ?????

IMPORTANT:
Pentru a participa la acest concurs aveti nevoie de Slot sau Admin/VIP.
Cine, cine Dumnezeule mare, va face pe voi admini.. Intru pe server, vad ca e plin de helperi care: Se iau la cearta cu playerii, am prins cativa care au schimbat harta instant dupa ce se bagase una noua, doar ca nu le convine lor, asta am vazut cand erau singuri, si asta a dat ban la 7 playeri. Voi crea un plugin care sa blocheze echipa "SPECTATOR" doar pentru tipul asta
League of Legends Art by faintyy
Imagine

Re: The Most Active Player [Event Editia I] @ Zm2.EuropaCs.R

#18
E buna ideea cu concursul , dar multi din cei care joaca ori intra seara si lasa PC deschis ca Spec si tot felul !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Si dumnezeu a zis ca femeile bune , frumoase , inteligente vor fi gasite la orice colt , Si a facut pamantul ROTUND.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[img]
Încuiat

Înapoi la “Evenimente”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori