Maryna

#1
Numele tau in Joc:*DnD*
Numele Adminului reclamat:Maryna
Data si ora:8.12.2015 16:00
Harta:Nu imi amintesc..A fost si pe a 2 cearta un motiv
Motivul reclamatie:A pus lm cat era ct si s-a pus spectator..I-am zis asta si a zis ca dece o amenint cu ban etc... si m-a banat pe motiv de amenintare 30 min.. dupa cele 30 min am intrat si a zis ca ma zboara de pe server si sa tac din gura am SS dar nu stiu sa le pun daca imi ziceti arat dovada!
Dovada:|Am dar nu stiu sa pun ms:)

Re: Maryna

#2
Ma copilu' , eu m-am pus spec. doar cateva secunde ptr ca se blochase cs-ul dupa care am intrat din nou pe server , si ban-ul a fost pentru amenintare , un simplu player nu ma ameninta pe mine (admin) ca iau remove si +ca atunci cand m-am pus spec. repetai intruna "ban Maryna , ban Maryna" , doar eu eram admin pe server si cand esti spec. cu lm-urile puse se da kick nu ban , invata sa pui si tu dovezile ca asa nu te crede nimeni , bafta cu reclamatia :))
Imagine

Re: Maryna

#3
Terog SS cu ban maryna!ok? eu nu am zis niciodata ca iei ban.. si de imi zice cineva cum pun arat Adevaru fata.. asa ca daca esti admin nu te crede superioara ca nu e chiar asa..

Re: Maryna

#4
TAci si nu mai comenta , astept parerea celorlalti !!! :)
Ultima oară modificat Mar Dec 08, 2015 9:51 pm de către Smaili, modificat de 2 ori în total.
Motiv: data viitoare warn - vezi ca nu e chat aici, ai edit daca mai vrei sa adaugi ceva.
Imagine

Re: Maryna

#5
Nume Jucator: DaU D3 CaD3 NeTu
Parere: :CONTRA:
Argumentare: Pana nu vii cu o dovada las asa.
Sugestii: Uite aici un link sa pui poza aceea care ai spus http://imgur.com/
Altele: :|
Imagine

Re: Maryna

#6
Nume Jucator: Bad Boy
Parere: :CONTRA:
Argumentare: se mai intampla sa lasi lmurile si te bagi spec , asta nu e motiv de reclamatie , nu trebuia sa o ameninti , puteai sa-i explici cu frumosul ca are lmurile puse , bucura-te ca ti-a dat doar 30 min , eu dau 120 minute. +n-ai dovezi
Sugestii: lasa reclamatiile daca habar n-ai cum sa uploadezi o poza si habar n-ai ce se petrece .
Altele: ..
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron