propunere

#1
Propunere: pentru admini
Print-uri(daca este cazul):
De unde v-ati inspirat: multe servere
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: va ajuta pentru admini
Descrierea propunerii: am citit regulamentul si am vazut ca daca iei admin pe server nu ai nici un beneficiu in plus (accesul la comenzi asta e normal), dar cred ca ar fi ok ca de gradul de aministrator in sus sa poata benicia si adminii de ceva pe server, macar sa aiba o armura in fiercare runda sau altceva iar daca vor sa aiba mai multe beneficii sa poata cumpara vip + moderator, banuiesc ca sunt si ei importanti daca (unii) au totusi grija de server si respecta regulamentul

Re: propunere

#2
:CONTRA: VIP-ul nu ar mai avea rost.
Detinator ZmC.EuropaCs.Ro
Contact:
1. Pe forum: PM
2 Telefon: 0722206603
3. Skype: totoi_ciprian (Ciprian Totoi)
5. Chat Steam: cypryan17
6. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro

Re: propunere

#3
ar mai avea rost vip'ul, deoarece nu ati mai da admini la toti care nu stiu comenzile si fac abuz de ele, asta se va putea da de la gradul de aministrator si pana sa ia cineva gradul ala se vede daca se descurca sa fie admin sau nu, eu zic ca este o ideie buna ciprian

Re: propunere

#4
:CONTRA: si ce daca adminul ala isi face treaba si nu are beneficii ? daca isi face treaba , inseamna ca-i place ce face. Daca ar fii vrut beneficii , numai facea cerere admin si punct.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: propunere

#5
:CONTRA: si ce daca adminul ala isi face treaba si nu are beneficii ? daca isi face treaba , inseamna ca-i place ce face. Daca ar fii vrut beneficii , numai facea cerere admin si punct.
Sunt de acord cu colegul Bad Boy ;))
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron