Re: reclamatie Mihay.

#2
Wtf? Stii de cand e aia? :)))) . De primele saptamani cand aveam admin. M-a potolit Lexxu si nu mai vb. Faci reclamatia asta din ciuda sau cum? Lexxu sper sa ma intelegi.Si daca raman fara admin nu na voi lasa de server.Voi face cerere,dinnou si dinnou.Deci bye Zoddy.(nu meriti sa ti se spuna asa). Deci bye Xerox.
Edit1: Danny el mi-a permis.Sa vb cu el asa.In fine raman fara admin.dar fii atent eu fac cerere dupa cerere . Promit :ympeace: . Si mai am am martori ca si tu ai un limbaj "colorat". De acum incolo fac poze si eu.
Ultima oară modificat Mar Sep 15, 2015 1:30 pm de către Rudolf., modificat 1 dată în total.
Mihay. Administrator Europacs Community.

Re: reclamatie Mihay.

#3
:CONTRA: Poate zicea in gluma.. La cat ai injurat tu.. eu nu ti am facut nimic. Nu mai fa reclamatie aiurea.. ;)
http://i.imgur.com/6xUeBtO.jpg?1

Re: reclamatie Mihay.

#5
cica in gluma cum? si dati contra suntei uniti.
stati kalmi ca mai ati facut voi prosti. doar ca nam dovezi doar asta am.



PATRUNJELE TU URMEZI TATA AI GRIJA SUNT CU OCHI PE TN CA PE BUTELIE :-w
Activitatea Mea Pe ZmC.EuropaCs.Ro
Click Aici

Re: reclamatie Mihay.

#6
Copii palete.
Pe u@ din punctul meu de vedere sunt permise si glume de astea mai indecente...Totusi,e intre admin .. Okay,nu-i convine,faci "glume" de astea cu cine iti permite si poti.
Pro
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: reclamatie Mihay.

#7
Bai xSayx cu tn dc nu bagi cand vorbeai urat prin u@ vi s-au ridicat smecheriile la cap cu adminu? daca aveti boala unu pe altu rezolvati-le in alta parte.
:CONTRA: chat privat si eu mai am glume din cand in cand sa mai schimb atmosfera de pe sv intre admini...

Re: reclamatie Mihay.

#8
:RESPINS: E ultima oară cand se spun astfel de glume pe u@. Data vitoare no să mai dau respins.
Imagine
Imagine
Y!M : yvascu_yonut96
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator