Reclamatie #.Nikki Bellaâ„¢

#1
Numele tau in Joc: WolfPack
Numele Adminului reclamat:#.Nikki Bella™
Data si ora:12:20---12:30/ 06/01/2016
Harta:zm_de_dust_final
Motivul reclamatie: Dupa ce ca ai spun ca ala a injurat pe server si o atentionez pe u@ imi da si kick si lu ala nu ai da ban
ce este drept ca nu am voie sa folosesc @u dar totusi am atentionatode cateva ori
Dovada:
1.
Imagine
2.
Imagine
3.
Imagine
4.
Imagine
5.
Imagine
Sa se uite CrYsTy in logo sa vada si el ;) cer - grad
P.S si acum ma astepm la contra,contra,contra si tot asa ;)
Imagine
Respecta Si Vei Fi Respectat!
Imagine
Vrei sa faci bani Online fa-ti cont AICI

Re: Reclamatie #.Nikki Bellaâ„¢

#2
I-am dat kick lui Gigel Frone, ca a injurat...Ce vrei sa le fac la altii Admini : SKULL,Denis daca nu se ocupa? Te-ai gandit la mine sa-mi faci Reclamatie? Deja devii penibil, imi pare rau la varsta ta...Si daca a continuat i-am dat si ban...Si asa nu intra prea multii pe server. Tu vrei sa banam pe oricine vrei tu...Imi pare rau, dar nu esti mai superior ca mine...Plus...eu nu ma pot uita si pe server, ca am avut si alte treburi de facut.
Imagine

Re: Reclamatie #.Nikki Bellaâ„¢

#4
I-am dat kick lui Gigel Frone, ca a injurat...Ce vrei sa le fac la altii Admini : SKULL,Denis daca nu se ocupa? Te-ai gandit la mine sa-mi faci Reclamatie? Deja devii penibil, imi pare rau la varsta ta...Si daca a continuat i-am dat si ban...Si asa nu intra prea multii pe server. Tu vrei sa banam pe oricine vrei tu...Imi pare rau, dar nu esti mai superior ca mine...Plus...eu nu ma pot uita si pe server, ca am avut si alte treburi de facut.
:)):)):)):)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) 8-| am fost si voi fii mai superior ca tine COPILO ce esti :)):)):))
si ma-m ofticat ca mi-ai dat kick cand ala injura pe server de zorii
si acum faci pe marea ADMINA :)):)):)):):)) hai pace SORO ca nu am chef de bocitul tau de acum
Chiar nu ma mai intereseaza ce se intampla cu reclamatia
Si la varsta ta ca fata ar trebui sa fii cu IUBITUL nu sa stai sa te joci CS
Dar in fie eu am trecut de etapa asta nu am ramas blocat in cs =))=))=))
Si iti spun sa te abtii de la comentarii ca te fac din orice cuvant ;) KISS
Imagine
Respecta Si Vei Fi Respectat!
Imagine
Vrei sa faci bani Online fa-ti cont AICI

Re: Reclamatie #.Nikki Bellaâ„¢

#5
:CONTRA:

Wolf, daca sunt putini playeri pe server nui putem bana chiar pentru orice greseala...
Roxana nu am nimic cu tine dar tu ai cumva admin de raspunzi la reclamatie?:S
Ultima oară modificat Mie Ian 06, 2016 2:46 pm de către ## SuperioR, modificat 1 dată în total.
Motiv: Warn pentru 2X post, poti da folosi "Modifica".
Imagine
Respecta Si Vei Fi Respectat!
Imagine
Vrei sa faci bani Online fa-ti cont AICI

Re: Reclamatie #.Nikki Bellaâ„¢

#6
:RESPINS: :T/C:

Reclamatie respinsa.. Nu ne apucam sa dam ban la fiecare injuratura. Daca facem asta ramane fara jucatori,se da kick la prima si a doua abatere,apoi se trece la ban de 30/120 min.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator