Cerere UnBan Anntonia

#1
Numele tau in Joc: MissisPresidenT. Inainte eram pe Comunitatea EuropaCs Admină pe ZmX.EuropaCs.Ro cu numele ”Anntonia”
Numele Adminului care te-a banat: Lexxu.
Data si ora: O fost demult, când m-a banat Lexxu.
Harta: zm_assault, parcă
Motivul pentru care ati primit ban: Păi, să vă zic povestea...de ce m-a banat. Unul pe nume ”New Love Story” a floodat server ul ”ZmX.EuropaCs.Ro” și toată lumea a crezut, că eu sunt el, dar nu este așa cum ziceți. Aș dorii, dacă se poate să stau pe comunitatea EuropaCS cum am stat și înainte. Orice om merită a doua șansă, noo?.
Ip-ul tau pentru unban: M-a banat Maffw. Dar sper să iau UnBan atât pe server, cât și pe forum pe numele ”Anntonia”. Mulțumesc!!!.
SteamID ul pentru unban: ---

P.S : Nu, vreau să veniți cu ura față de mine, ce am făcut în trecut. Sper să mă distrez voi, cum am făcut-o și înainte . Dacă iau UnBan pe Server / Forum .
Imagine

Re: Cerere UnBan Anntonia

#3
:CONTRA: Nu primesti iertare, asa ca stai acolo in banca ta.
Ps: da vina si pe mine, ca si eu te-am dat exterminate, nu mai ai ce cauta pe sv, daca nu stii sa-ti tii gura.
PS: nu se da unban pana nu raspunde Lexxu si Mihay daca dai unban, stii ce te asteapta.
Ultima oară modificat Joi Sep 03, 2015 8:15 pm de către Denys., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine

Contact Me.
1.Y!M: denisvancea41@yahoo.com
2.Steam: Hell
3.Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro
4.Skype: vancea.denis
5.Forum: PM

Denis

Re: Cerere UnBan Anntonia

#4
Denis? oricine merită a doua șansă. Măcar dă-mi o ultimă șansă. :(
@Mihay am STEAM_ID_LAN , nu 0:0:4222111

Edit1 : Stiu, că m-am certat cu toți Adminii din cauza ăluia (imi cer mii de scuze în fața tuturor Adminiilor de pe ZmX : Abyys, Denis, Skull, Lexxu)...și aș dorii să stau în continuare pe server ZmX...
Imagine

Re: Cerere UnBan Anntonia

#5
Ip si Steam? Pt server? Intra pe alt server si scrie status pt Steam id.O sa incerc sa iti dau.DAr pe nume nu esti banata.
Lexxu a acordat banul,el trebuie sa i-a o decizie.Nu stiu cum a fost faza atunci,nu ma implic.O sa vorbesc cu Lexxu sa clarifice treaba.
Pana atunci parerea mea ramane 50% :PRO: si 50% :CONTRA:
Imagine

Re: Cerere UnBan Anntonia

#8
Mamă, dar ce-i cu ura asta pe voi? Nu, e bine deloc ce faceți. Să știi în viață, că orice om mai merită o a doua șansă...Cu ura asta-n voi, nu o să ajungeți nicăieri . Vreți numai pentru voi, dar nu dați și la alții .

@Zoddy. Am Counter Strike care îmi arată Steam_id_Lan, nu îmi apare STEAM_0:0:1521228905
Imagine

Re: Cerere UnBan Anntonia

#9
O sa primesti unban.
Vorbesc eu cu Lexxu pentru server.
Iar pentru forum,in cateva minute ai unban ;)
Ai grija ce faci pe viitor.
T/C.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Cerere Unban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori