[Propunere]owner

#1
Propunere:Propun ca vincent sa aleaga un admin spre exemplu niki bella(7days)pentru a accepta/respinge cererile ca din cite stiu vincent are si el viata lui personala deci nu dovedeste sa ne raspunda rapid..
Print-uri(daca este cazul):nu
De unde v-ati inspirat:de la mine:D
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?:Vor veni raspunsurile mai devreme
Descrierea propunerii:Deci propun ca vincent sa aleaga un admin in care are incredere si sa ii dea posibilitatea de a adauga slot ,admin,vip si a accepta sau respinge cererile de upgrade sau de admin /slot,vincent e cam ocupat de aia cred ca ar fi bine sal ajute cineva....Propun pe niki bella deoarece are grad de co owner si e destul de ,,veche,pe sv...

Re: [Propunere]owner

#2
:CONTRA:
Buna Gluma :)) de ce nu te oferi tu ? donezi pe luna 10 Euro si pe server esti "Fondator" si pe forum esti "Detinator" si asa accepti/respingi cererile nu :)) ?

Re: [Propunere]owner

#3
Ca sa ai Detinator pe ZmX.EuropaCs.Ro trebuie sa dai Lunar / 10 euro si eu nu-mi permit sa dau asa. Ce-s cu propunerile astea fara rost? Intai ganditi propunerea si apoi dati "Trimite" Si oricum n-o sa-mi doresc Detinator pe ZmX ! :CONTRA:
Imagine

Re: [Propunere]owner

#4
Niki Bella s-a retras definitiv.

Topic inchis.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator