Propunere Cerinte pentru Admin

#1
Propunere: Ca cei ce fac cerere de admin sa aibe minim slot
Print-uri(daca este cazul):Da
De unde v-ati inspirat:din experienta mea
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?:da va ajuta enorm de mult
Descrierea propunerii:Pai sunt playeri care stau pe server fac minim 20 de ore minim 4 voturi si fac cerer de admin
Eu unu nu cred ca este o ceva normal pt ca vin fac cerere de admin derect si dupa au de suferit playeri,serverul,si noi restul adminilor.


Eu propun ca ce-i ce vor face cerere de admin sa aibe cel putin slot.
Din 20 de ore sa se faca 30-40 de ore
Din 4 voturi sa se faca mini 8 voturi

Ca au votat de 4,5 ori si dupa ce au luat admin nu au mai votat anumiti admini,playeri
Dupa ce au luat admin anumiti playeri au mai stat pe server 3,4 saptamani si nu au mai intrat
Deci in concluzie astept :PRO: SI :CONTRA: din partea colegilor mei SI DACA SE POATE SA FIE ARGUMENTAT DACA SUNT CONTRA PROPUNERII MELE


Stima Si Respect Pt StaFull EuropaCs
Imagine
Respecta Si Vei Fi Respectat!
Imagine
Vrei sa faci bani Online fa-ti cont AICI

Re: Propunere SpiriduS

#3
E bine si ce ai zis tu , dar sa se dea un test de cunostinte ( un formular cu niste intrebari capcana sau cev de genu..)
intrebarile sa fie din CS.
:PRO:

Re: Propunere SpiriduS

#4
Sunt intre :PRO: Si :CONTRA: Nu este rea propunerea, dar nu cred ca va fii de'acord Cristi despre aceasta propunere sau Alee . Aaa da...daca tot vreti intai sa inceapa de la SLOT. Iar noi adminii i punem intrebarii capcane sau nu !! . Si daca vedem, ca se descurca cu acces-ul , si daca nu se descurca aratam printurile si tot asa. "Paaai, ii punem intrebarii cum se da ban, slay si alte comenzii .
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator