Am o Problema si despre sv si despre mine sau ceilalti

#1
De ce credeti toti ca eo nu am citit regulamentul ? Eu regulamentul de player lam citit iar cel de admin nu deoarece ca nus admin .... am dat si eo voturi dar credeti ca mai tin eo minte de 1 an ? pe acest sv eo am vechime si jucam dar intr-o zi mam lasat pentru 3 luni sau 4 deoarece sa resetat tot ... si ammo si nivelu .. asa ca am revenit sa joc... Nu-mi place de adminu denis ... incontinu imi da ban .. si azi mia dat ban 120 min ca ce? il intrebam daca stie ceva in engleza si dupa imi zice sa zic eo si ca de obicei am zis ca daca zic o sa iau ban , si nam zis si am luat ban pe degeaba .... multi admini au vechime si stiu si eu asta dar pe forum au nush cate reclamatii ... pentru anumite reclamatii eu zic ca ar trebui si remove ... Multi zic ca nu dau vot si ca nam activitate . Cum sa nu am daca stau de dimineata pana seara pe server ? nu chiar incontinu ca mai mananc mai stau oleaca ma mai uit la televizor maxim 30 min si revin pe server . ieri aveam 4.83 ore si acum am 9 ore... deci pana diseara pot sa fac 15 ore si voi numiti ca nu am activitate ... Ce e asa de greu ca sa aveti incredere intrun OM . daca erati in locu meu cum era ....? voi va ganditi macar ce fel este cand nu te crede nimeni si nu vrea nimeni sa-ti deie acolo cum ziceti voi PRO pentru un slot sa nu-mi fure contu alti playeri? Credeti ca eu am tupeu pe server si asta recunosc este adevarat dar eo incep doar cu o conditie sa se ia cineva de mine ATAT ..

P.S : Ca deobicei o sa ziceti ceva urat despre mine ...Si astai Mereu

Re: Am o Problema si despre sv si despre mine sau ceilalti

#2
In primul rand,nu avem cum sa spunem ceva bun despre tine la cum scrii.
In al doilea rand,ai un model de respectat.
:T/C:
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Raportare Problema”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori