[Reclamatie] Ashura

#1
Numele tau de pe forum: Mr.Royal
Numele celui reclamat de pe forum: Ashura
Data si ora: Nu ma intereseaza
Motivul reclamatie: Limbaj de cartier, nu da dovada de lider, omul si-a spus parerea si copilu asta i-l face " retard ", tupeu de copil de 16 ani.
Copile vorbesti fara tine,sincer,nu am ajuns lider ca stiu sa lucrezi sau nu pe stock sau render,si chiar daca as fi as pe
render sau stock sau pe ambele nu as primi lider pentru asta,asa ca hai dispari de aici ca nu stii ce vorbesti esti retard,
vorbeste gura fara tine..
Am ajuns lider pentru asta,web-design,ceea ce tu nu o sa stii niciodata.
Dovada: http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 6&start=40

Boss, ai ajuns lider ca ai castigat DFC, nu ca stii web design, wallpaperele alea nu se pot numi in totalitate web design, ia spune-mi tu mie daca e web design unde asezi tu acele lucrari ? =))) background la index ? =))
Imagine
Ăştia care-ascultă rap acasă n-ascultă "Guess who"

Re: [Reclamatie] Ashura

#2
Limbaj de cartier? :))
Ce sa zic,da pentru ca am zis ca e retard am injurat :D
Ba daca stii tu web-design,de ce nu ai castigat tu DFC?
Mai bine ia-te si pleaca pe comunitatea aia a ta si lasa-ne pe
noi in paci,ca esti prea prost,penibilule...
Si sa iti zic asa,este web-design,pentru simplu fapt ca bg-ul este un pattern,care
apartine de web-design la fel si textul nu are nici o textura pe el,doar pattern-uri si
efecte...nimic din exterior,nici o resursa...dar nah nu ai cum sa stii tu astea pentru ca nu
ai nici o cunstinta in domeniul acesta de web-desig.
Si unde le asez?e batut in cuie ca acel banner sa fie pus aici? a trebuit sa aleg
un text si am zis sa fie un cadou pentru comunitate,nu am zis ca trebuie pus
sau ca se potriveste cu index-ul forumului..
Cum am zis,ia-te si du-te la tine pe comunitate,ne-ati copiat in totalitate,de la regulament,aspect pana si la banner..
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Reclamatie] Ashura

#3
:PRO: Merita un avertisment si ashura "retard" nu e injuratura , dar il jignesti pe unu si nu e frumos cum ai mai spus si aici "ca esti prea prost,penibilule..." nu e frumos ashura poti vb si fara vorbe urate. Si are si dreptate ashura fugi si lasane sititi sa copiati , altceva nu am de zis.
Zp.EuropaCs.Ro --> 2600 , 2601 , 2602 , 2603 , 2607 , 2608
ZmC.EuropaCs.Ro --> 5539 , 5540 , 5542 , 5543 , 5550 , 5551
Hell.EuropaCs.Ro --> 1233 , 1234 , 1235 , 1236 , 1241 , 1242

Re: [Reclamatie] Ashura

#5
:CONTRA:
De ce trebuie sa acuzam pe cineva care spune ce gandeste ? Toata lumea lauda pe toata lumea...Traim intr-o minciuna totala, din pacate.
Aveti nevoie de mai mult de o pereche de neuroni ca sa va dati seama.

Re: [Reclamatie] Ashura

#6
:CONTRA:

Cum si a spus ala punctul de vedere asa a facut si Ashura, nu cred ca a dat in cap la nimeni,iar daca era ii facea respectivul reclamatie sau ai gandit tu in locul lui? :))
Imagine

Re: [Reclamatie] Ashura

#7
"ca esti prea prost,penibilule..."
Vezi ca eu nu te-am jignit, nici n-o s-o fac, nu ma cobor la mintea ta, dar asta nu-i limbaj de LIDER! :*
Cum am zis,ia-te si du-te la tine pe comunitate,ne-ati copiat in totalitate,de la regulament,aspect pana si la banner..
Copilu', vezi ca bannerul ala ni l-a facut Maffw, uita-te la cadouri comunitate! :*
Imagine
Ăştia care-ascultă rap acasă n-ascultă "Guess who"

Re: [Reclamatie] Ashura

#8
Sunteti foarte imaturi si va certati din orice chestie penibila.
Oricum,Ashura,nu e frumos sa jignesti,oricat de mult rau ti-ar fi facut sa zicem.
Reclamatie acceptata.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator