[Reclamatie] Noxy

#1
Numele tau de pe forum: ^SoWfT
Numele celui reclamat de pe forum: Noxy
Data si ora: acum
Motivul reclamatie: Mea închis portofoliu , pe motiv că am făcut ripp ,eu nu am cum săi dau PSD la stook ..
Dovada: PSD http://imgur.com/a/gxuRd - http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 6&start=80

EDIT : Voi nu intelegeti ca iam dat Psd. .. . asta e http://imgur.com/a/gxuRd


Noxy:Asta mi-ai trimis tu, eu vreau sa vad cum ai facut acel om, daca iei dp net nu`i problema mea, eu vreau sa vad toate liniile alea facute
Adica gen, tu iei ala dp net, e facut de altcineva si tu il postezi in portofoliu unde trebuie sa postezi doar ce e facut de tine.
Oricum baft

- PAi cum frate nui facut de nimeni e loat depe gogal ..cum ei si un render ..

EDIT3: Esti batut in cap cum sa imi cer psd la render =)))
Ultima oară modificat Dum Mar 05, 2017 8:31 pm de către #.SoWft.â„¢, modificat de 4 ori în total.
Imagine

Re: [Reclamatie] Noxy

#3
CONTRA
Este total legal ce a făcut.

Lasă că și mie la fel mia făcut luponne, lucrările alea le făcusem după tutoriale, și na nu știam ca îmi trebuie PSD-URILE, de a trebuit după sa-ma fac de tot kk, sa stresez tot forumul.
Imagine

Re: [Reclamatie] Noxy

#5
Parerea mea e ca ala era doar un stock banal si va prea ciondaniti pentru chestii de nimic. Regulamentul are si el o limita nu trebuie dus la extrem ca nu suntem animale. Nu?

:CONTRA: si tu ai gresit ca nu i ai explicat si el a exagerat
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Reclamatie] Noxy

#6
:CONTRA: mna.. nu ar fii o greseala dar totusi nu e ceva asa de greu de facut ..
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie] Noxy

#7
:PRO:

Nu este normal,odata ce ai trimis psd asta este parerea mea. Un mic avertisment,acum il asteptam si pe Noxy cu parerea lui.
Imagine

Re: [Reclamatie] Noxy

#8

Cod: Selectaţi tot

http://i.imgur.com/FMFix0x.png
Asta mi-ai trimis tu, eu vreau sa vad cum ai facut acel om, daca iei dp net nu`i problema mea, eu vreau sa vad toate liniile alea facute
Adica gen, tu iei ala dp net, e facut de altcineva si tu il postezi in portofoliu unde trebuie sa postezi doar ce e facut de tine.
Oricum bafta <3

EDIT: E facut de cineva, eu vreau sa vad cum l-ai facut tu, si pentru render pot sa-ti cer PSD :)
EDIT2: Pot sa cer PSD la ce ma doare pe mine. :) si ala nu e un render :)

Edit: Soma, nu zic asta eu vreau sa vad frt cum a facut omu` ala, sa se bage in regulament ca sa nu poti cere PSD pentru rendere, simplu, si omu` ala e format din niste linute, daca si ala il iei ca si un render da-o drq..
Ultima oară modificat Lun Mar 06, 2017 7:17 pm de către #ReFix., modificat 1 dată în total.
Moderator Global. Europacs

Contact:
1.Y!M: hd.funnyboy@yahoo.com
2.Skype : ronelo82
3.PM pe forum : NoXy
Imagine
Imagine
<3 w/ Maffw
Imagine

Re: [Reclamatie] Noxy

#9
:PRO: Daca ar fi sa o luam asa noxy ar trebui inchise toate portofolile celor care au lucrat pe render, si renderele folosite de noi sunt facute de altcineva, acel omulet poate fi considerat un render.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Reclamatie] Noxy

#10
Pur si simplu am fost stresat la maxim cu aceasta reclamatie. Deja m-ati disperat. Asteptam sa raspunda altcineva, dar se pare ca dau degeaba grade mari ca tot eu trebuie sa raspund la cereri/reclamatii/etc... in fine.
N-am gasit in tot portofoliul tau acea lucrare. Probabil ai sters-o. Drept urmare, reclamatia e inutila.
Folosesti rendere de pe net, dar nu le pune un funal si dupa spui ca sunt lucrarile tale in totalitate. Specifica in portofoliu cand le postezi. Eventual pui poza inainte si dupa.

Reclamatie respinsa.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator