[Reclamatie] Bad Boy

#1
Numele tau de pe forum: Se vede
Numele celui reclamat de pe forum: Bad boy
Data si ora: astazi ora 15:00
Motivul reclamatie: Posteaza o resursa care a mai fost postat, nu are rost sa sari tu cu reclamatii la altii noi , mai intai uitate la tine ;)
Dovada: http://i.imgur.com/WMgZ2kl.png

EDIT: Daca numele plugin-ului este la fel ca celalalt resursa este luata in considerare copiata. ;) :ymhug:
Ultima oară modificat Mar Apr 11, 2017 3:24 pm de către Sm0k3R, modificat 1 dată în total.
Imagine
Admin ZmC.EuropaCs.Ro
Contact:
1. Pe forum: PM
Imagine

2. Pe server : ZMC.EUROPACS.RO
Imagine

3. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro
Imagine

4. Pe Skype: andrei.radu336
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy

#2
Bai copil cazut cand era mic, nu vezi ca e alt plugin?
Uita-te ce descriere a scris ala si ce am scris eu.

Eu fac reclamatii ca simt cand unu e prost, de exemplu Andy, dupa 2 zile a si lasat managerul.
Si sincer, fac eforturi mari sa nu te injur.
http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 12&t=59583
Uite ce resursa a postat ala, autorul, instalarea si tot, apoi uita-te la mine.
Nu ti se pare o diferenta? :ymapplause:

Edit: Chiar daca o fi resursa mea mai indetaliata, tot se pune ca si resursa, deoarece e un update.
Ultima oară modificat Mar Apr 11, 2017 4:33 pm de către .Bad Boy., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Reclamatie] Bad Boy

#3
:PRO: Este același plugin.
Merita un advertisment + ca el are de mult timp Mr si trebuia măcar sa șteargă resursa.
Apropo ai grija la limbaj si pentru asta se i-a advertisment .
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Reclamatie] Bad Boy

#4
:PRO: Nu are importanta titlul resursei,ci continutul.Este practic aceiasi resursa.Unu a detaliat,altu nu dar e acelasi lucru+ai grija la acel limbaj.Frustarea e in floare.
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy

#5
:PRO: Ar ca merita un avertisment , "Eu fac reclamatii ca simt cand unu e prost" pai aici el te-a simtit prost.Si eu cand am postat la fel o resursa am luat avertisment in trecut.Road to 3 avertisments.
Tigane ori te calmezi ori te calmeaza altcineva cu fraza tale de "intelectual"
Ultima oară modificat Mar Apr 11, 2017 5:20 pm de către R^dFuCk3r, modificat 1 dată în total.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy

#6
#CONTRA
E update la plugin.

:PRO: Ar ca merita un avertisment , "Eu fac reclamatii ca simt cand unu e prost" pai aici el te-a simtit prost.Si eu cand am postat la fel o resursa am luat avertisment in trecut.Road to 3 avertisments.
Spuse copilasu* R^dFuCk3r
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy

#7
S-a facut update la plugin , doar nu vroiai sa il lase asa , sari tu repede cu reclamatie daca faceai si tu la fel ca el nu iti mai faceau alti reclamatii asa ca veziti de resursele tale si lasal pe el cu ale lui.
#CONTRA
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron