[Reclamatie] Bad Boy.

#1
Numele tau de pe forum: Se vede
Numele celui reclamat de pe forum: Bad boy
Data si ora: Ieri,nu tin minte ora.
Motivul reclamatie: Are un limbaj ca ultimul , ma abtin sa zicem. ;) . Intrebatii si pe colegii astialalti.
Dovada: http://i.imgur.com/iZa5afp.png
Imagine
Admin ZmC.EuropaCs.Ro
Contact:
1. Pe forum: PM
Imagine

2. Pe server : ZMC.EUROPACS.RO
Imagine

3. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro
Imagine

4. Pe Skype: andrei.radu336
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy.

#2
:CONTRA:

Cred ca ti a zis ceva ce nu este adevarat :))) ca sa fiu rau, oricum Bad Boy abtinete de la aceste comentarii nu cred ca dai dovada ca esti mai destept spunand asta.
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy.

#4
Mai,cuvantul "prost" nu e tocmai o jignire sau o injuratura.Dar nu e frumos sa faci o persoana "prost" in pm cand tu esti sub el cu mult..Oricum badboy,esti cam nesimtit ca sa o zic asa pentru ca nu stii sa te comporti cu cnv.Nu prea te'a invatat nimic la scoala..
Sunt #CONTRA pentru aceasta reclamatie dar #PRO pt comportamentul lui in general.
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy.

#6
:CONTRA:
Ma la tine cuvantu ''prost inseamna o injuratura'' tu habar nu ai ce este aia o injuratura, data viitoare gandeste cand faci reclamatie.
Fost Designer D2 Comunity EuropaCs.
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie] Bad Boy.

#7
:CONTRA: Nu e înjuratura .
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Reclamatie] Bad Boy.

#8
Nu ti-am zis prost, dar chiar daca iti spuneam, nu e o injuratura, daca tu te-ai simtit afectat de asta, inseamna ca chiar esti.
Eu ti-am zis "ti-ai dat seama cine e ala prost" adica ala dintre noi 2, tu imi spusesei ca aia e aceiasi resursa, dar a fost fix pe invers. Parerea asta o aveai tu despre mine.
De cand ma stiu eu "prost", "handicapat", "needucat" etc nu s-au sanctionat, dar se pare ca pe tine de deranjeaza daca se ia unu de tine online :)) .

Care-i treaba cum ca el e mult peste mine? Daca face posturi de genul inseamna ca e mult peste mine? =)))
Catalin, te asigur ca mi-a spus si cum sa ma comport la scoala, dar eu am mers pe baza "respecta-i pe cei ce merita, iar pe ceilalti ba".
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Reclamatie] Bad Boy.

#9
Reclamatie respinsa.
Parca ati avea 2 ani.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron