[Reclamatie] zabranjeno (zebra)

#1
Numele tau in Joc: Bad Boy
Numele Adminului reclamat: zabranjeno
Data si ora: 30.04.2017, pe la ora 20 cred.
Harta: de_kabul32
Motivul reclamatie: Limbaj.
Si se vede ca i-a dat serverul gag, ca dupa si-a dat singur ungag... Asta inseamna ca nici macar nu s-a straduit sa cenzureze.
Poza asta ii este adresata lui Chrys parca il chema... Care adminul nostru era nervos ca are cs nvidia. I-am explicat cu frumosul ca tu ai zis ca e voie cu cs-ul respectiv, dar nu prea il durea pe el de ce am spus eu si tot continua sa-l ameninte ca-i da ban.
A 3-a poza imi este adresata mie, facandu-i o propunere in gluma, sa-si dea retragerea daca iau slot. Caci era prea tensionat ca iau eu slot la 3 ore iar el a luat la 22 de ore.
Dovada: http://imgur.com/a/NgMKG

P.S: Copilu, nu te mai da mare ca ai admin in fata mea, iti sunt mult superior in ceea ce inseamna sa administrezi un server.

Edit: La ce ************** sa fie frustrat la faza cu orele? Tu gandesti ba tigane? Nu stiu cu ce gandesti tu sau cum gandesti, dar esti total paralel, mai bine nu raspundeai.
1. Eu n-am primit inca slot, nici nu se stie daca iau sau nu.
2. Chiar daca luam, de ce sa fie frustrat? E doar un slot.
3. Daca el are dreptul la frustrare doar din atat, aia care se chinuiesc sa munceasca un articol si dupa li se fura creatia sau youtuberii care munesc sa faca un video si care injura si primesc strike, la aia ce sa le mai zici?

Edit: Catalin, ba are treaba. Se dadea mare pe server ca are admin... Asta spun, dar e greu sa gandesti.
Ultima oară modificat Dum Apr 30, 2017 8:54 pm de către .Bad Boy., modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Reclamatie] zabranjeno (zebra)

#2
NU e limbaj chiar asa de licentios, cred ca nu a inteles treaba cu nVidia ca si regulile sunt umpic sucite.
Sa zicem ca ar merita un avertisment, pentru limbaj.
Treaba cu gag automat, mai da si la alte chestii, nu numai la injuraturi.
Are tot dreptul sa fie fustrat, la faza cu orele.
Imagine

Re: [Reclamatie] zabranjeno (zebra)

#3
Mda,asta nu e limbaj de admin.Asta o spui pe u@ pe chatul adminilor,nu pe chatul normal,daca vrei sa te descarci.
" iti sunt mult superior in ceea ce inseamna sa administrezi un server" ==> asta nu are nicio legatura cu ce a facut el,deci nu stiu de ce ai adus aceasta fraza in discutie..Te rog sa incetezi cu lucruri de genu' si sa le tii pentru tine.
In concluzie,merita un avertisment nu altceva. :PRO:
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron