[Reclamatie] Express.

#1
Numele tau in Joc: Bad Boy
Numele Adminilor reclamati: Express. si 20CMRECORDS
Data si ora: -
Harta: -
Motivul reclamatie: Activitate "excelenta". Ma deranjeaza ca voi raspundeti la topicuri si aveti adminul de implutura. Raspundeti pentru +1. Unul din ei mai e si MG si posteaza pentru +1... PFOA
Dovada: http://www.gametracker.com/player/Expre ... .ro:27015/

-

Edit: Pai ce sa zica Maffw nebunelule? Daca aveau probleme nu statea 10 ore pe forum si + faceau absenta, dar cum e greu sa gandesti logic te-ai gandit la asta. + nu comenta tu, te afli in aceiasi oala cu astia.

Ba copii, lasati adminul ala ca nu de voi. Nu e pentru cei care nu gandesc. Cum - sa zici ca eu am facut propunerea aia pentru +1 mai aghiuta mic? Am facut-o pentru ca adminului nu-i trebuiesc cutite si arme. Poate 1, doar atat. + vipul la ce sa mai cumpere lumea cand poate sa faca cerere de admin si sa beneficieze de altceva?
Ultima oară modificat Mar Mai 02, 2017 4:04 pm de către .Bad Boy., modificat de 6 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Reclamatie] Express. + 20CMRECORDS

#2
O data ce nu le zice maffw nimic nu inteleg dc le mai faci tu reclamatie , poate au si iei probleme.
:CONTRA:
Edit: si ce vrei sa fac cand serveru e gol omule sa ma joc cu grenazile? , veziti ma copile de treaba ta si lasane pe noi impace da? eu nu am comentat de activitatea altora asa ca nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala , si veziti de activitatea ta ca am eu grija de activitatea mea.
Ultima oară modificat Mar Mai 02, 2017 4:05 pm de către # BodyStyle., modificat 1 dată în total.

Re: [Reclamatie] Express. + 20CMRECORDS

#4
Nu credeam ca ești asa de noob, dar puțin ma interesează.
Ok sa începem cu începutul, editează reclamatia copilaș, pe server ma cheamă T!g@nu L-) L-) L-) nu exista nici-un admin 20CMRECORDS .
Dc faci cereri aiure? Pentru +1?
Am acordurile mele încheiate cu deținătorul sv-ului.
Imagine

Re: [Reclamatie] Express.

#6
Mada, esti mai nab decat cei de mai sus. DACA ASTIA NU PUTEAU INTRA, NU STATEAU ORE PE FORUM, INVATA SA CITESTI TOT. Si daca ala la tine e roman, inseamna ca n-ai citit in viata ta o carte.
Bodystyle, daca tu zici ca nu te bagi unde nu-ti fierbe oala, atunci lasa-ma pe mine sa fac ce vreau.

Edit: Ce zici tu acolo distrugatorule? Ca joci de mai mult timp ca mine pe server? =)))) Te inseli, joc de mult mai mult timp ca tine pe serveru asta, inca de cand a deschis prima oara serveru Maffw. Cat despre telefon, si aici aberezi, daca erau pe telefon scriau cu diactritice si nu aveau timp sa raspunda in 10 secunde la o cerere warn/scoatere warn etc... Ceea ce dovedeste ca ei sunt pe PC.
Si vad ca tu nu stii cei aia gamestracker omule, am pus si link mai sus, dar e greu sa-l observi cand nu porti ochelari nu? *FACEPALM* acolo, pe linkul ala, se vede ca e unul din cei mai activi admini =)))) Are abia vreo 90 minute toata saptamana.

Maffw, sper ca ai citit tot.
Ultima oară modificat Mar Mai 02, 2017 7:38 pm de către .Bad Boy., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Reclamatie] Express.

#7
Eu zic sa nu iti dai asa de repede cu parerea au si ei problemele lor deasta nu pot intra pe sv si stau pe forum ca poate stau pe telefon nu cred ca ai nici un drept sa le critici tu "activitatea" ca sa stii si tu Aatrox,catalin sunt adminii cu cea mai mare activitate dupa sv.Ok nu i-ai vazut tu iti zic eu pentru ca joc de mai mult timp pe acest sv decat tine si sunt mereu on daca in ultima vreme nu au fost au avut un motiv bun si poti gasi asta in sectiunea "Absente & Retrageri".




EDIT:Nu imi zice mie ca joci de mai mult timp ca mine pe acest sv deoarece pe gametraker ai 5 ore jucate pe acest sv http://www.gametracker.com/player/BAD%2 ... :27015/.Si ca sa stii si tu orce om are problemele lui si iti zic sincer ca deasta el nu a intrat pe sv nu ai nici un drept de al critica,si sa stii si tu nu toate telefoanele scriu cu diacritice bro.

Re: [Reclamatie] Express.

#8
Fata de ceilalti admini, are o activitate buna. Nu este nula, dar nici prea buna.
Nu am vreo pretentie in momentul asta pentru ca serverul a scazut mult, dar in curand il voi ridica din nou, iar atunci vreau activitate din partea adminilor buni.

Reclamatie respinsa.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron