[Cerere Designer]

#1
Numele de pe forum: anyoreh
Numele real: Razvan
Varsta:15
Email:0-
Vechime: 1 an
Posturi:1700+
De cat timp lucrezi in PhotoShop?:4luni
Cat timp poti acorda forumului in fiecare zi?: Cam 3-4ore
Aptitudini: Portofoliu
Imagine

Re: [Cerere Designer]

#2
Nu imi voi da cu parerea , astept sa faci ce se cere in modelul pentru cererea de designer dai scroll in jos si vei gasi un stock pentru a face un avatar cu el si 2 rendere pentru a face 2 semnaturi cu ele cererea va ramane deschisa si astept post cu creatiile ce trebuie sa le faci . De acum asa se accepta, nu conteaza doar portofoliul.
Ultima oară modificat Lun Ian 09, 2017 3:23 pm de către Karma., modificat de 2 ori în total.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Cerere Designer]

#6
Clar contra, ce ai facut aici ma ? Ai pus renderul in spate drept BG si ai bagat renderul peste ?
Imagine
Ăştia care-ascultă rap acasă n-ascultă "Guess who"

Re: [Cerere Designer]

#7
Contra, da poti face bg din render, dar ai nevoie si de ceva imaginatie sa poti face un bg calumea tu doar ai marit renderul enorm si pac gata semnatura si ai mai folosit si blur care a facut imaginea LQ

ultima este si tutorial, din care vad ca n-ai invatat nimic, si nici tutorialul nu l-ai urmat ca la carte, daca ti-a fost atat de greu sa urmezi 9 minute de tutorial nici nu am ce zice, semnaturile nu are rost sa le critic caci...sa fim seriosi n-are rost .

O spun din nou, contra.



aa da si te rog frumos pe viitor, nu-i mai poci numele lui Ashe ca e main meu si mno .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Cerere Designer”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron