Re: [Cerere Designer]Fr3sh.

#2
:PRO:
Te descurci cat e cat,oricum pentru a raspudne la cereril e de ajuns ce stii tu sa faci.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Cerere Designer]Fr3sh.

#4
Nu-s sigur daca am voie sa raspund, dar avand in vedere ca Stix mi-a raspuns la cererea de designer 3d si el era designer 2d si n-a luat nimic, raspund si eu aici. Asta pentru ca nu vreau sa faca Maffw o greseala.
:CONTRA:
http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 98#p377698
Nu cred ca comunitatea ar vrea un ripper.
Si daca vrei si un motiv in plus, esti copil, vezi altfel lucrurile am observat, gandesti ca un copil si nu intelegi multe chestii(din cate am vazut pe server), asta inseamna ca n-o sa te descurci la ce tine de moderarea zonei de designer, si sunt convins ca nu te vei descurca. Fara suparare.

Edit: Dupa asta se vede ca esti un copil.
Eu n-am zis ca-s expert photoshop sau ca ma pricep la el. Doar ca stiu lucruri despre el, dar asta nu conteaza, ti-o spun sa te lamuresc.
Ce dovada e aia ma aghiuta? =)))) Ti-am zis prima oara sa-mi dai psd, dar oricum nu mai trebuie, esti ripper clar. Daca tu nu stii cei un psd, ai aspiratii la designer?
Cei cu faza "eu sunt la inceput" ? Daca esti la inceput trebuie sa faci rip?

Care a fost parerea ta? Doar ai pus niste poze si te-ai legat ca nu mai cerere nimeni lucrari 3d, ceea ce n-are sens.
"Asta e modul meu de a fii" Eu nu m-am referit la modul tau de a fii, ci la gandire, ai o minte de copil care nu e dezvoltata, cum ti-am mai zis, n-o sa te poti descurca in ce tine de moderarea zonei de design.


Ti-a inchis Readyx portofoliul.

ai un warn.
Ultima oară modificat Sâm Apr 29, 2017 4:03 pm de către .Bad Boy., modificat de 6 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Cerere Designer]Fr3sh.

#5
Bine ma "adultule".Eu sunt la inceput acum,asa cum ai fost si tu..asa ca nu-mi mai spune tu mie ca gandesc ca un copil.Acesta este felul meu de a fii.Tot continuui cu chestia asta "ca lucrariile sunt loate dupa net gata facute,apoi adaugat un text urat".Uite si dovada ca sunt facute de mine. https://s11.postimg.org/bk88023oj/x_Flwh_P2.png https://s16.postimg.org/okrlm8w79/q_YMTNg.png .Daca inca nu ma crezi,da-mi tu un render si am sa-l fac.Daca tot esti expert in photoshop,de ce nu ai dat cerere 2D ci 3D?Nu vezi ca nu cere nimeni 3D?Asta a fost parerea mea,poti sa te superi,acum chiar nu-mi mai pasa.Imi cer scuze pentru ca am raspuns de 2 ori.Psd-ul este screen de la lucrarea din ps.Crezi ca as mai faci-o odata pentru tine?Si ce vorbes alea cu "aghiuta"?
Imagine

Re: [Cerere Designer]Fr3sh.

#6
Am cateva retineri la cateva lucrari din portofoliul tau. As vrea sa mai faci 2 lucrari cu astea: Text principal Maffw, text secundar europacs. Le astept aici.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Cerere Designer”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori