[Cerere]Avertisment L@urentiu

#1
Numele tau de pe forum: VincenT
Numele celui reclamat de pe forum: L@urentiu
Data si ora: -
Motivul pentru care trebuie sa primeasca warn: Limbaj de maidan :) Aia nu este cenzura ce ai facut tu dragutule :)
Dovada: Edit: Tu daca esti un copil mic si rasfatat crezi ca esti important,dar nu este asa,cum erai si pe comunitatea fantoma un mic razgaiat,nu toti se invart in jurul tau si te rog da tu un exemplu de o persoana care face cenzura ca a ta :)
Mna stiu ca tu ai ceva cu mine.
Dar am cenzurat mulți fac la fel si lor nu le faci reclamație.
Dar e normal mereu ai avut ceva cu mine si chiar daca nu te bag in seama te bagi tu singur.
Ultima oară modificat Vin Apr 21, 2017 9:19 pm de către VincenT, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Cerere]Avertisment L@urentiu

#2
Mna stiu ca tu ai ceva cu mine.
Dar am cenzurat mulți fac la fel si lor nu le faci reclamație.
Dar e normal mereu ai avut ceva cu mine si chiar daca nu te bag in seama te bagi tu singur.

Edit : Nu înțeleg ce ai cu mine ,eu imi vad de treaba mea dar vad ca tu te bagi singur in seama.
Nu ți-am zis ți-e nimic.Si ce daca sunt un copil "jmecher" te deranjez cumva?
Așa ca as dori ca tu sa iti vezi de treaba ta.
Ultima oară modificat Vin Apr 21, 2017 9:25 pm de către L@urentiu, modificat 1 dată în total.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Cerere]Avertisment L@urentiu

#3
:CONTRA: Deja sunteti penibili si faceti cerere warn pt orice kkt.Nu a vorbit cu tn, deci nu vad dc te'ar deranja.Cererea asta ai facut'o pt ca il vrei banat si nu stii ce sa faci..A cenzurat oarecum..Sunt multi care vorbesc asa pe chat amice.Eu nu am facut'o dar am mai vazut si pe altii.Asta e pur si simplu opinia mea.Ca te superi tu sau nu, o iei cum vrei.
Imagine
Imagine

Re: [Cerere]Avertisment L@urentiu

#4
#PRO
Si eu am fost sanctionat pentru limbaj licentios, daca e sa o luam asa si in ce context.
Vai vai, injuram ca la usa corului, de fustrat sau ai incerca sa faci o gluma?

Mna stiu ca tu ai ceva cu mine.
Dar am cenzurat mulți fac la fel si lor nu le faci reclamație.
Dar e normal mereu ai avut ceva cu mine si chiar daca nu te bag in seama te bagi tu singur.

Edit : Nu înțeleg ce ai cu mine ,eu imi vad de treaba mea dar vad ca tu te bagi singur in seama.
Nu ți-am zis ți-e nimic.Si ce daca sunt un copil "jmecher" te deranjez cumva?
Așa ca as dori ca tu sa iti vezi de treaba ta.
Pai daca esti smecher meriti warn, vacanta placuta. apropo "smecher"* nu jmecher. ;)
Ultima oară modificat Sâm Apr 22, 2017 11:06 pm de către 20CMRECORDS, modificat de 3 ori în total.
Imagine

Re: [Cerere]Avertisment L@urentiu

#5
:PRO:
Nu conteaza cui i se adreseza atat timp cat a injurat ca un tigan..in
print-ul dat de Vincent apare clar cum injura..
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Cerere]Avertisment L@urentiu

#6
Eu vad ca a cenzurat. Nu e injuratura directa. Nu e motiv de warn, dar nici nu e acceptat asa ceva. Avand in vedere ca ai si o cerere de adaugare warn si una de scoatere warn. Iti ramane 1 warn pentru prima greseala, primul warn si al doilea, pentru care ai facut cerere de scoatere warn iti ramane pentru greseala asta si cea pentru care ai luat.

Cerere acceptata.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Cerere Adaugare Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator