[Cerere] Scoatere Avertisment R^dFuCk3r

#1
Numele tau de pe forum: R^dFuCk3r
Posturi: 2k+
Numarul de avertismente: 1
Data si ora cand ai primit avertisment: Acum
De la cine ai primit avertisment?: Ready
Motivul pentru care ai primit avertismentul: Am zis Doar "Unde boala..?" Daca asta e insulta/injuratura/alt ceva -VREAU BAN! ;) Sa vezi ce zic altii pe chat ;)
Dovada care sa va sustina nevinovatia: http://imgur.com/uyus10z
Ultima oară modificat Sâm Ian 14, 2017 11:12 pm de către R^dFuCk3r, modificat 1 dată în total.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: Cerere UnWarn

#3
parerea mea e ca merita unwarn, nu a facut nimic sa merite warn.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Cerere UnWarn

#4
:PRO:
Meriti ban ca ai zis ”boala„ =))).
Maine,poimaine daca zici ”salut„ primesti ban =)))).
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: Cerere UnWarn

#5
Tie ti se pare normal sa ai un limbaj de genu? Suntem o comunitate de gameri,nu de tigani,
doar intre tigani auzi un limbaj de genu cu "unde boala",prin asta arati ca nu ai cei 7 ani de acasa
si te porti ca un tigani si pe langa asta un membru staff nu are un limbaj de genu,pentru simplu motiv ca
face de ras fata comunitatii,atunci,hai toti sa incepem cu replici de genu "unde boala" ,"unde cancer","unde plm","unde drq"
sa vedem ce impresie o sa ne facem noi ca o comunitate cu un staff degent pe internet si prin randul comunitatilor.
Vi sa permis cam mult de cand s-a scos cenzura...imediat o sa ajungem,si sa zicem ca injuratul pe chat e ceva normal,nu se da ban/warn,
ce impresie faci tu vizitatorilor ca membru staff? si asa nu sunt tare mult..
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: Cerere UnWarn

#6
Ramai cu warn + ca acolo unde ai grad il vorbesti pe ready pe la spate.
:CONTRA:
Daca stii ca are administrator pe alta comunitate, astept un pm, asta daca tu nu minti doar pentru a-i strica reputatia.
In viata tot ce spui trebuie sa fie fondat. Nu te trezesti tu sa spui ca actualul presedinte a furat x milioane de euro din banii statului, decat daca ai dovezi impotriva acestuia. Revenind la subiect, daca are administrator pe alt forum, de ce nu faci reclamatie?

:PRO: nu este un limbaj indecent.
Imagine

Re: Cerere UnWarn

#9

Cod: Selectaţi tot

Cerinte pentru ca cererea sa fie acceptata:
Numele topicului trebuie sa fie "[Cerere] Scoatere Avertisment Nume"


Au fost vorbe mai ca urate ca aia dar nu s-a dat warn, nu stiu de ce s-a dat tocmai acum warn pentru un nimic -_-.
Încuiat

Înapoi la “Cerere Scoatere Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator