[Cerere] Scoatere Warn

#1
Numele tau de pe forum:Tiganu
Posturi:920
Numarul de avertismente:1
Data si ora cand ai primit avertisment:20:52
De la cine ai primit avertisment?:ReFix.
Motivul pentru care ai primit avertismentul:Limbaj vulgar, niste sclavi au facut reclama la alta comunitate, si na am intervenit si asa am ajuns sa injur, si el s-a gandit sa-mi de-a* warn, penru +1 cred , satea si se uita la scufita rosie si aia faceau reclama, aplauze.
Dovada care sa va sustina nevinovatia: http://imgur.com/a/KS2Cu e reclama dar dovada... http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 77#p376377
:CONTRA: Putea sa faci o cerere de ban lor sau pur si simplu nu injurai le spuneai sa se opreasca si chemai un mg/administrator.
Ai de capu tau copilas fumat, sa chem un MG sau un Administrator, de unde sa-i chen?
Sau ce trebuia sa zic,*Ma scuzati domnii cu reclama la alta comunitate opriti-va, din spam si reclama va rog* cam asa?
Chiar și așa puteai sa faci cerere ban sau warn nu trebuia tu sa îl înjuri și altele chiar la.i loat pe meritate.
:CONTRA:
Ma tu dc comentezi aiurea? El ma in jurat, si-a bagt cv in ma-ma etc. nu am putut sa stau, asa ca shh si inca ceva se scrie "luat" nu loat*
Ultima oară modificat Dum Apr 16, 2017 10:22 pm de către 20CMRECORDS, modificat de 4 ori în total.
Imagine

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#2
Eu zic :PRO:
Nu cred ca merita neaparat warn, avand in vedere ca a injurat pe unu care facea reclama.

Edit: Red, de unde sa cheme un MG+ ?

Edit: Nu stiu de ce sunt asa implicat in topicul asta :)))), dar nu va inteleg ma. Cum sa dea dovada de proasta educatie pe un site/joc? =)))))) + ca ce conteaza daca l-a injurat pe ala? Ala nu-i membru de-al nostru, a intrat sa faca reclama.
Ultima oară modificat Lun Apr 17, 2017 8:37 am de către .Bad Boy., modificat de 3 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#3
:CONTRA: Putea sa faci o cerere de ban lor sau pur si simplu nu injurai le spuneai sa se opreasca si chemai un mg/administrator.
EDIT: Fumat ești tu "bătrânule" , dacă te înjura asa trebuie sa faci și tu? Nu puteai sa te abții puteai sa ii faci cerere de ban nu vezi ca am scris asta înainte, ca tare afumat la ochi mai ești tu vezi numai ce vrei tu "bătrânule"
Ultima oară modificat Dum Apr 16, 2017 10:48 pm de către R^dFuCk3r, modificat 1 dată în total.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#4
Chiar și așa puteai sa faci cerere ban sau warn nu trebuia tu sa îl înjuri și altele chiar la.i loat pe meritate.
:CONTRA:
Fost Designer D2 Comunity EuropaCs.
Imagine
Imagine

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#6
:PRO: Eram de fata si era un taran care facea reclama pe chat si injura.Refix, in loc sa ii fi dat warn lu' tiganu, ai fi putut sa ii dai ban lu mucea ala.Scuze ca iti zic dar ai degeaba mg..
Imagine
Imagine

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#7
Eu nu il vad pe ReFix on in print-ul tau http://i.imgur.com/xGfhqnB.png
1 la mana daca ai vazut ca ala face reclama si ReFix era on si nu facea nimic puteai pur si simplu
sa faci o cerere de ban si o reclamatie lui ReFix.
2 la mana,sa nu crezi ca e atat de usor sa actionezi intr-un caz ca asta,la un asemenea spam,iti trebuie timp ca sa-l
stergi pe tot,poate de aia nu l-a banat ReFix atat de repede pe ala,oricum,nu conta,punea sa-l baneze si apoi sa steraga chatul,sau
daca el a vrut sa stearga chatul prima data,nu ii problema,ca numele si ip-ul aluia nu fuge nicaieri,nu scrie undeva ca trebuie sa-l
banezi cat timp este on.
Si 3 la mana,ai gresit,nu trebuia sa sari tu si sa injuri,ai dat dovada de proasat educatie,ReFix i-a dat ban aluia si warn tie,este ceva normal,
sa nu crezi ca daca unu vine si face reclama avem dreptul sa injuram si noi pe chat ca spartii ca ala face reclama,nu,puteai pur si simplu fara sa injuri fara sa faci mare tantam sa-i faci o cerere ban si gata,asa nu luai warn.
:CONTRA: Ramai cu warn-ul.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#8
:PRO: Eram de fata si era un taran care facea reclama pe chat si injura.Refix, in loc sa ii fi dat warn lu' tiganu, ai fi putut sa ii dai ban lu mucea ala.Scuze ca iti zic dar ai degeaba mg..
Pai eu n-am vazut reclama.
Am intrat pe forum ca mi-a zis Gaby.
Nu pot sa fac 100000 de lucruri odata, sa fac poze, sa scriu la warn, sa bag pozele.
Am dat in jos, am vazut injuraturile lui si l-am luat primu`.
Dupa 2 min cat mi-a luat sa bag poza sa tot, ma uit la aia in profil si mafu` le-a dat deja ban..
Moderator Global. Europacs

Contact:
1.Y!M: hd.funnyboy@yahoo.com
2.Skype : ronelo82
3.PM pe forum : NoXy
Imagine
Imagine
<3 w/ Maffw
Imagine

Re: [Cerere] Scoatere Warn

#10
Din cate observ,nu tiganu' o inceput,el doar l-o luat la rost pe ala ca de ce face reclama.
In al doilea rand,nu as putea sa zic nu e ok ca ai injurat pe unu care face reclama,dar nici ca e ok,oricum,e de evitat astfel de persoane,noi fiind o comunitate decenta din punctul meu de vedere.
Nu mi s-a parut ca a injurat ca la usa cortului,e vorba doar de un cuvant,insa sa iti fie rusine ca nici macar de Paste nu te-ai abtinut.
Anyway,suntem oameni si noi cu slabiciuni.
Iar tu refix,daca intrii pe forum si nu stii ce s-a intamplat,dar ai intrat ca te-o anuntat nu stiu cine,strangi dovezi,pui intrebari si apoi actionezi,nu actionezi si apoi vezi ce s-a intamplat.
Oricum,data viitoare fii mai atent,iar cererea este acceptata, cu comentariile facute mai sus, desigur.
Si inca ceva...Inca sunteti copii, incercati sa nu va mai fastaciti la orice cuvant vulgar...Si ganditi-va cel mai mult la contextul in care a fost spus.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Cerere Scoatere Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator