[Cerere scoatere warn] VincenT

#1
Numele tau de pe forum: VincenT
Posturi: 2k
Numarul de avertismente: 1
Data si ora cand ai primit avertisment: 02 Mai 2017, 14:58
De la cine ai primit avertisment?: Catalin
Motivul pentru care ai primit avertismentul: Limbaj. Adica Bostanos tu ai dreptul sa zici noi nu? :-w . Stiu ca esti fustrat si vrei sa iti faci un nume pe forum,dar nu incepe cu mine gazuta mica.
Dovada care sa va sustina nevinovatia:
Ultima oară modificat Mar Mai 02, 2017 4:12 pm de către VincenT, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Cerere scoatere warn] VincenT

#2
:PRO: Vincent nu are limbajul ala sa se afle in treaba, foloseste limbaju ala sa va bagati mintile in cap, ca unii dintre voi nu ganditi. + chestia din dovada lui catalin nu se numeste injuratura, nu i se adreseaza nimanui cand a spus treaba aia.


Edit: Catalin, daca asa esti tu si in viata reala, e grav.
Ultima oară modificat Mar Mai 02, 2017 6:46 pm de către .Bad Boy., modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Cerere scoatere warn] VincenT

#6
:CONTRA:
Pai pana cand ca cam de multe ori ai scapat lasa ca stai bine cu un warn
Mai bine injura decat sa fie analfabet :)

:PRO:
Bine ca sunteti voi educati! Cred ca toata ziua stati cu **** in gura dar pe forum sunteti aia cuminti si bine crescuti.
Imagine

Re: [Cerere scoatere warn] VincenT

#7
Lasa,nu il baga tu pe botzy in treaba asta.E administrator,face ce vrea,nu ma priveste pe mn ci ma priveste ce fac ceilalti.De doua zile incoace tot iti bati joc de un om,luandu'l peste picior incercand sa demonstrezi ca tu esti sfant.Daca il pun pe maffw sa se uite in baza de date la chat pt data de ieri si alaltaieri parca,pai warnul pe care ti l'am dat eu e pistol cu apa fata de cum ai putea fi sanctionat.Nu sunt frustrat si nu incerc sa imi fac niciun "nume" ci incerc sa opresc conflictele,aplicand regulamentul.Azi cand am intervenit,ai inceput sa ma iei la mistouri ba chiar sa folosesti un limbaj deloc civilizat.Cand o sa inveti sa vorbesti,atunci te voi lasa in pace.Observi ca nimeni nu te jigneste si te respecta dar tu in schimb ii iei peste picior pe altii.90% din oamenii care inca mai sunt prezenti, sa zic asa,pe forum,au avut un trecut negru aici.Ce e in trecut,ramane in trecut.Ori te impaci cu persoana respectiva,ori il lasi definitiv in pace.
Catalyn,data viitoare vei lua si tu warn daca nu vei invata sa iti spui opinia civilizat.Eu cum sunt pe forum,sunt si in viata de zi cu zi.Zici ca sunteti in cort.
PS:Crede'ma,nu e grav deloc.Ba chiar e bine asa.In sensul ca sunt corect,iar daca oamenii din jurul meu gresesc,incerc sa ii ajut si sa le dau un sfat.Nu stiu ce ai inteles de ai zis ca "e grav" dar mno.
Imagine
Imagine

Re: [Cerere scoatere warn] VincenT

#8
:CONTRA:
Pai pana cand ca cam de multe ori ai scapat lasa ca stai bine cu un warn
Mai bine injura decat sa fie analfabet :)

:PRO:
Bine ca sunteti voi educati! Cred ca toata ziua stati cu **** in gura dar pe forum sunteti aia cuminti si bine crescuti.
In primul rand eu nu iti permit asemenea limbaj cu noi ceilalti, asa ca warn
Bun, sa trecem la subiect.
In primul rand Vincent, tu ai inceput sa redevii un tip foarte enervant dupa ce eu i-am dat grad lui master si erai irascibil cu toti.
Pe mine nu ma intereseaza daca tie iti place sau nu de el, daca doresti sa mai traiesti in pace cu noi, o sa il respecti, iar daca nu vrei sa il respecti,il vei evita, nu cum i-ai vorbit aici http://imgur.com/a/emajg
...Nu ai nici o scuza, iar el bine ca nu a zis nimic ... Pentru cum l-ai jignit acolo nu mai poti spune ca nu meriti.
In al doilea rand, nu cred ca ai ce te lega de mine ca am zis fu**t pentru ca faceam referire la o stire, nu am zis nimic de voi sau altcineva+ ca sa nu zic cate cuvinte v-am permis,insa se pare ca daca va dau un deget,unii luati toata mana.
Daca vreti sa revin la gradul de seriozitate de mai demult,nici o problema,ca nu mi-e greu, dar voi o sa suspinati.
Consider ca ai meritat pe deplin warn-ul, iar Catalin a procedat foarte bine.
Si inca ceva, da-i pace lui Master ca din cate observ tu esti ala rau ca el nu iti face nimic,dar tu il jignesti mereu...Doar evitati-va si atat.
Prin faptul ca te iei de el inteleg si ca nu iti convine deloc ceea ce am facut eu dandu-i grad,prin urmare te razbuni si pe mine.
Ei bine,eu credeam ca tu chiar te-ai schimbat si te-ai pus pe treaba,dar se pare ca esti acelasi orgolios care arunca cu jigniri cand nu i se face pe plac.
Asta e, ori te conformi normelor de aici,ori poti pleca.
In concluzie, cerere respinsa.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Cerere Scoatere Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori