[Cerere Ban]Dumi[] IobaGGus

#1
Numele tau de pe forum:Codatul.
Numele celui reclamat de pe forum:Dumi[] IobaGGus
Data si ora:-
Motivul pentru care trebuie sa primeasca ban:
Conturi multiple +a banat un server din comunitate de 3 ori, i-a schimbat DNS-ul.
Si-a batut **** de munca lor, si o sa-si bata si de munca lui PORTA.
Dovada:
Ca a banat serverul poate confirma EmpeRoR* wega, si ceilalti admini de pe Romania.
Asta e dovada ca IobaGGus e dumi[]
http://i.imgur.com/l9J6Vfs.png
Asta a banat un server de 3 ori,i-a schimbat DNS si acum are grad pe comunitate.
Dupa parerea mea ar merita ban deoarece nu este de incredere si oricand poate bana si serverul lui PORTA.
Like no bitch
You ain't noticed
Missing me
With the hoe shit
Cause I heard you kissed me
At a party
After you sucked the host's dick
And that's gross bitch
Not something to laugh at
You think it was coincidence
That I wouldn't snap back
Every time you tried to hit me up
On the Snapchat
I'm pissed
Cause it's 3 years
I couldn't have back
Fuck!
Yo, I thought we really clicked
But the whole time
I was dealing with her shit
I gave her 3 tries
But the bitch would never quit
She would sit on a dick
Just to see if it'd fit
Sir Skitzo - Isolated.

Re: [Cerere Ban]Dumi[] IobaGGus

#3
Cu placere baietii :D pacat ca am fost prost si nu l-am verificat mai repede,atunci cand facea pe intelectualul am stat si
m-am certat cu el,puteam frumos sa-l verific si sa-l banez,oricum sunt :PRO: nu avem nevoie de asemenea persoane pe comunitate
cum a zis si Cata,cu asemenea gesturi ne trage pe noi in jos.
http://i.imgur.com/l9J6Vfs.png
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Cerere Ban]Dumi[] IobaGGus

#5
Minte de copil.
Merita ban :PRO:
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Cerere Ban]Dumi[] IobaGGus

#7
1.PORTA nu are nici o treaba cu ce v-am facut voua, pe el il cunosc si suntem prieteni. Daca voiam sa-l distrug nu mai donam pentru boost si nu ma mai interesam la setmaster.
2.Nu e vina mea ca voi nu va ocupati de serverele voastre, codatule tu stai in banca ta.
3.Asta e ca o lectie sa nu mai dati admine cum va vine voua., pe serverul Romania, respectiv fatal acum intr-o zi am luat up de 5 ori, iar in 2 zile eram deja co-owner, Emperor* deabea se ocupa, nu facea nimic daca nu ii dadeam PM,

-Puteti sa-mi banati contul anterior, in schimb pe asta mi-l puteti lasa pentru a ma ocupa de serverul respawn,
Imagine

Imagine

Re: [Cerere Ban]Dumi[] IobaGGus

#9
:PRO:

Sunteti niste scorsuri fratilor,banati si taiat cablu la net.

Edit: Si ce vrei un premiu ca ti-ai bagat picioarele in munca lor? Toti avem o doza de prostie in noi,dar voi o duceti la extrem nustiu ce kkt aveti in capul ala al vostru.
1.PORTA nu are nici o treaba cu ce v-am facut voua, pe el il cunosc si suntem prieteni. Daca voiam sa-l distrug nu mai donam pentru boost si nu ma mai interesam la setmaster.
2.Nu e vina mea ca voi nu va ocupati de serverele voastre, codatule tu stai in banca ta.
3.Asta e ca o lectie sa nu mai dati admine cum va vine voua., pe serverul Romania, respectiv fatal acum intr-o zi am luat up de 5 ori, iar in 2 zile eram deja co-owner, Emperor* deabea se ocupa, nu facea nimic daca nu ii dadeam PM,

-Puteti sa-mi banati contul anterior, in schimb pe asta mi-l puteti lasa pentru a ma ocupa de serverul respawn,
Imagine

Re: [Cerere Ban]Dumi[] IobaGGus

#10
Fiecare sa isi asume actiunile pe care le face.
Daca dai admin,iti vei asuma si pierderea din cauza acelui admin,nu doar castigul.
Nu se va mai da ban pe forum pe asa ceva.
Testati-va adminii fratilor,nu faceti scene lacrimogene dupa.
Daca porta si-o ia in meclă,e fix treaba lui.
Cerere respinsa.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Cerere Adaugare Ban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator