[Pareri Staff] Martie 2016

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
Danny
Adi.
>H3LLsRa!n<

Co-Administratori:
BoGdY

Moderatori Globali:
Aang
ca[N]nab1s
Yoshida Haru.

Manager Resurse:
ExpreSs .
##.M@r!uS
SKULL
Max Eisenhardt
xXAndyXx


Detinatori
Twist#
Cr3@tz@
Radu Lucian
##Marian.
Click' n die
ANdrw
tudorboian
#Mr.H
#Sm!leY!
Her[o]Ina
R^dFuCk3r

Designeri
qu3L
Yato.
##.Denis
Karma Akabane

Moderatori
bOGdI
CyPrYaN
Sherlock


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]Danny[/color] 
[color=#AA0000]Adi.[/color] 
[color=#AA0000]>H3LLsRa!n<[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]
[color=#1299FF]BoGdY[/color]

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]Aang[/color] 
[color=#00AA00]ca[N]nab1s[/color] 
[color=#00AA00]Yoshida Haru.[/color] 

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00]ExpreSs . [/color] 
[color=#FFBF00]##.M@r!uS[/color] 
[color=#FFBF00]SKULL[/color] 
[color=#FFBF00]Max Eisenhardt[/color] 
[color=#FFBF00]xXAndyXx[/color] 


[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00]Twist#[/color] 
[color=#00FF00]Cr3@tz@[/color] 
[color=#00FF00]Radu Lucian[/color] 
[color=#00FF00]##Marian.[/color] 
[color=#00FF00]Click' n die[/color] 
[color=#00FF00]ANdrw[/color] 
[color=#00FF00]tudorboian[/color] 
[color=#00FF00]#Mr.H[/color]
[color=#00FF00]#Sm!leY! [/color]
[color=#00FF00]R^dFuCk3r[/color]


[i]Designeri[/i]
[color=#CC6600]	qu3L[/color]
[color=#CC6600]Yato.[/color]
[color=#CC6600]	##.Denis[/color]
[color=#CC6600]Karma Akabane[/color]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]bOGdI[/color] 
[color=#9933FF]CyPrYaN[/color] 
[color=#9933FF]Sherlock[/color] 
[/b]

-O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva
-Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual
-Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Martie 2016

#2
Administratori:
CrYyStI A fost activ un timp cat de cat, acum iar e inactiv.. nu prea mai are timp de forum, daca stii ca nu mai poti intra, de ce nu dai Fondator la un Administrator? :gusta: ...
Danny Sa pus cu Gotze sa ma scoata de la MG :troll: , de treaba , amuzant :) ii plac pozele mele de pe fb ;)) :troll:
Adi. E foarte de treaba , dar toata ziua e pe lol ;)) la corupt si pe Gintoki :troll:
>H3LLsRa!n< Inactiv, e ocupat cu munca si mai intra din cand in cand. Multa bafta cu munca. :)

Co-Administratori:
BoGdY De treaba, nu e prea vorbaret, dar si cand incepe sa vorbeasca ... :troll:

Moderatori Globali:
Aang A primit MG, e saf acum :troll:
ca[N]nab1s Colegi de Mr, colegi de Moderator si acum colegi de MG ;)) ,e foarte de treaba si ciorditor :troll:.
Yoshida Haru. Sa retras blegul de la MG.. pacat se descurca foarte bine :) , el zicea ca nu mai are timp sa intre pe forum, dar il vad mai mereu on :-? .. si-a dorit de mult Veteran si acum a primit .

Manager Resurse:
Monkey D. Luffy A primit remove , ai grija blegule sa fii cuminte pana pe 23 , daca mai primesti un warn stai pe bara o saptamana :troll: .
##.M@r!uS Se descurca ca Mr, sa reapucat de Ps si se descurca destul de bine,multa bafta :) .
SKULL A avut Moderator si acum are MR am vazut ca ai postat cateva resurse care au mai fost postate, ar trebui sa va ajutati intre voi.
Max Eisenhardt A primit MR, de cand a luat gradul nu am vazut sa greseasca,deci multa bafta tine-o tot asa. :)
xXAndyXx Mr,Detinator Acn/Starzm cam multe grade ma, ai fost cam inactiv in ultima saptamana, sper sa iti revii.
ExpreSs. Se descurca bine cu gradul, multa bafta in continuare.

Detinatori
Twist# Nu am vorbit cu el... nu prea il vad pe forum.
Cr3@tz@ E de treaba mai intra din cand in cand.
Radu Lucian Nu am vorbit cu el, e detinator la Furien.. multa bafta cu serverul. :)
##Marian. Nu am mai vorbit de ceva timp, din cate imi aduc aminte e cam bleg si de treaba . :)
Click' n die Nu am vorbit cu el, are detinator degeaba..
ANdrw E in absenta, are cateva probleme, sper sa revii cat mai repede :)
tudorboian La fek ca Click'n die..
#Mr.H Nu mai este detinator,eu nu stiu ce sa intamplat cu el.. un timp nu a mai intrat pe forum..
#Sm!leY! A fost un MG foarte bun, imi pare rau ca a primit remove.. :( , dar acum e mai vorbaret e glumet, am semnatura cu el :troll:
R^dFuCk3r Nu am mai vorbit de ceva timp,nici pe forum nu prea il mai vad sa vorbeasca ca inainte... nu stiu de ce.


Designeri
qu3L E in absenta, e un designer foarte bun.
Yato. E inca in absenta ... are cateva luni de cand sta in apsenta, nu stiu cum de a ramas cu gradul :troll:
##.Denis Fusta:> , e un designer foarte bun si un prieten de nadejde :> ;))
Karma Akabane Si-a schimbat numele .. abea am invatat numele asta si tu l-ai schimbat :( , e un designer foarte bun , multa bafta in continuare :) .

Moderatori
bOGdI Umbra neagra :troll: , e un moderator foarte bun are de ceva timp gradul, dar nu o primit inca up :( , sper sa primesti si tu MG multa bafta :)
CyPrYaN Se descurca ca moderator,dar cam fuge dupa mesaje.. de asta a si primit warn...vezi ce faci ca daca mai primesti un warn sa dus gradul :( , sa ai grija mare de el, si o sa ajungi si tu mai sus.
Sherlock Zis Gotze, glumet acum e MG si un mare ciorditor :troll: ,si un baiat de treaba sa nu te schimbi :).
Ultima oară modificat Mar Mar 15, 2016 5:19 pm de către Shift., modificat de 7 ori în total.
Motiv: Greselile le voi corecta maine.. am avut inseara inspiratie si trebuia sa raspund :))
Imagine

Re: [Pareri Staff] Martie 2016

#3
Administratori:
CrYyStI O data e activ o data e inactiv :( Cris, chiar si in putinele momente in care esti activ, trebuie sa te ocupi si de forum nu numai de servere.
Danny Bistritanu' :x Devine cam inactiv :( , dar e dadaca si il inteleg (stiu cum e :)) ) . Cu el pot vorbi tot timpul, adica daca intampin vreo problema el imi explica de ce am intampinat-o sau daca pierd/castig ceea ce-mi doresc el ma consoleaza/incurajeaza sa ma duc mai departe si sa lupt in continuare. :ymhug:
Adi. Ma inteleg din ce in ce mai bine cu spammer-ul asta. Acume Maffw ;)) Apropo, chiar daca ti-ai schimbat numele tot spammer-ul #1 ramai :meme: ;)
>H3LLsRa!n< Inactiv :| . Ocupat cu munca, viata. Bravo lui, se realizeaza. :)

Co-Administratori:
BoGdY Blegomanul o facut 10000 de posturi :)) Nu e afk, daca il strigi pe chat raspunde, deci ne pandeste din umbre. :))

Moderatori Globali:
Aang Dintre actualii mg el e cel mai vechi :meme: . Andrei, asa ma cheama si pe mine :x .Ii blegul #1 si in acelasi timp si ciorditorul #1 :)) Isi face bine treaba, blegeste, dar si-o face :troll:
ca[N]nab1s Ai ajuns si tu unde ti-ai dorit. Isi face foarte bine treaba. Este cand il vad pe chat, este cand nu :| . Oricum de treaba :)
Yoshida Haru. Asta ii cel mai mare fraer! S-a retras pe motiv ca "nu mai am timp de forum" dar e zilnic pe chat :-w Macar de le spuneai sa te puna inapoi designer ca si asa is putni.

Manager Resurse:
ExpreSs . Tupeist. Face gura cand i se atrage atentia. :troll:
##.M@r!uS Bleg. Ai ajuns unde esti datorita mie. Te-am invatat tot ce sti :troll: Isi face bine treaba, se descurca. Bravo!
SKULL Fratelo :x Cand o venit mi-o dat lectii, mie, stiu nu? :)) Blegut, foarte de treaba, ma ajuta tot timpul cand am nevoie. Cel mai bun psiholog :meme:
Max Eisenhardt Si tu ai ajuns unde esti datorita mie. Te-am invatat si pe tine tot ce sti :troll: :)) Isi face bine treaba. Face parte din clanul meu de rebeli :)) . In rest se descurca. Felicitari!
xXAndyXx Asta inca se zbate sa se faca sectiunea de resurse cs:go. Isi doreste sa ajunga lider la managerii resurse :x :ympray: .


Detinatori
Twist# Nu stiu cine e. Nu am vorbit cu el...
Cr3@tz@ Foarte de treaba. Ne aparam unul pe altul :) :x . Are "hong", ca mine :x :troll:
Radu Lucian Nu am vorbit cu el...
##Marian. Blegut. Am vorbit ceva ceva cu el :-? Din cate stiu a avut server de Metin la noi :-?
Click' n die Umplutura :-j
ANdrw Asta ii cel mai bleg!!! M-am rugat de el 2 saptamani sa ma lase sa ma ocup si de ACN, cum m-a lasat, cum am facut curatenie :troll:
tudorboian Nu am vorbit cu el.
#Mr.H ... Ma abtin. Cam linistit in ultima vreme...
#Sm!leY! Carla :troll: Isi pune nume de cantaret roman si la semnatura pune video strain =)) :meme: Mi-a dat numai co, desi am cerut cel putin owner :troll: . Glumet, foarte de treaba. Te ajuta daca poate.
R^dFuCk3r Inca is certat cu el.


Designeri
qu3L O plecat blegu :| Oricum nu am vorbit prea mult cu el. Are un font unic, dar pe care il foloseste in 90% din creatii :))
Yato. Dupa 2-3 luni de absenta te-o scos si pe tine afara :)) No, nu o lua in parere de rau ;) . Face creatii frumoase.
##.Denis Denisoid :x E un blegoman de nota 10 . :)) Face lucrari icrenfachindibile :troll: In traducere: faine. E foarte glumet. Nu are deloc gusturi bune in materie de nick-uri :troll:
Karma Akabane Hooopaaa, pai sati putin doar vorbim despre noul lider al designerilor. :meme: Face lucrari bunicele. Cam inactiv, adica dureaza ceva pana sa raspunda la cereri. In rest e de treaba si glumet.

Moderatori
bOGdI Tu tot aici esti de luni bune :)) Lasa ca o sa vina si vremea ta ;)
CyPrYaN Bleg. MARE bleg. Mai nou face numai magarii cu serverul :( . Asta este. Ca moderator isi face bine treaba.
Sherlock Te angajez sa investighezi cazul disparitiei lui Gotze :troll: Ai ajuns inapoi moderator global. Sincer, fara suparare, nu-l meritai. In sensul ca nu ai avut vechime destula cu moderator si l-ai primit pentru ca ai mai avut inainte mg. Fara suparare :o3 . In rest e foarte de treaba, glumet, ajuta cand poate :ymhug:
Imagine

Re: [Pareri Staff] Martie 2016

#4
Administratori:
CrYyStI -Vad ca nu-i mai pasa de forum.
Danny -Ma inteleg destul de bine cu el :-? .Stie cand sa ia atitudine ... poate cate o data exagereaza ;)) .Pwp :-*
Adi. -Poate ca merita mai mult pentru tot ceea ce a facut pentru forumu' asta( la fel si pentru Danny) .Cred ca s-a saturat si el.. de altfel ca si mine de dezinteresul asta din partea fondatorului.
Nu stiu ce ne-am face fara el :o3 .
>H3LLsRa!n< -Nu prea are timp de forum mai deloc.. Cu siguranta daca ar avea mai mult timp liber,ar intra mai des. O sa ai respect din partea mea totdeauna <3

Co-Administratori:
BoGdY -Nu prea e vorbaret.Ma bucur ca povestea "urata" din trecutul tau s-a facut uitata. :)

Moderatori Globali:
Aang -S-a retras.E un baiat bun,da' inca nu-i matur.De altfel asta a fost si motivu' pentru care s-a retras.A pus botu' la toate vorbele de doi bani :-j
ca[N]nab1s -Despre mine ce sa zic..Ce'i care ma cunosc sa isi dea cu parerea.
Yoshida Haru. -Cred ca stiu care-i motivu' pentru care te-ai retras de la mg :-?? .Oricum,cred ca-i mult mai acceptabil si mai putina bataie la cap la Cafenea.Multa bafta in continuare.

Manager Resurse:
ExpreSs . -Se descurca cu gradul.. mai are mult de muncit.
##.M@r!uS -Mai bine ca te-ai retras.Oricum vad ca pentru tine gradul a fost doar asa.. sa te afli in treaba.
SKULL -Daca ai fi fost putin mai matur,n-ai fi cedat.. da' na.O sa inveti din mers.
Max Eisenhardt -Banat. Copil de 14 ani.
xXAndyXx -Succes cu gradul de mg.Chiar daca n-am fost de acord sa primesti mg.


Detinatori
Twist# -Unknown
Cr3@tz@ -Urata mica.Nu cred ca Cs-ul ar mai fi existat daca nu era ea.Cu Cristi nici atat.Aici ma refer la platirea host-ului,implicare etc.Bucura-te cat mai ma ai :)) <3 <3 :o3
Radu Lucian -Baiatu' cu Furienu'
##Marian. -Esti neserios.Si am zis-o de la inceput. Sv down.
Click' n die -Unknown
ANdrw -La fel ca Marian.Daca sti ca nu poti intretine un server,nu-l mai aduce intr-o comunitate.
tudorboian -Se descurca cu serverul.
#Mr.H -Banat.Ce-ai ajuns frate...
#Sm!leY! -Eroina,uop uop,eroina mea :)) .De treaba bajatu'
R^dFuCk3r -Esti cam copil..Vorbind serios,nu prea imi plac copii care trimit pm-uri sa le dau Pro.


Designeri
qu3L -Sper sa ne mai vizitezi :)
Yato. -Si tu :))
##.Denis -Imi place cum lucrezi in PS.Tot asa .
Karma Akabane -Mare lider.. are clan de tigani impreuna cu gintoki si yato :)) .

Moderatori
bOGdI -Nu stiu de ce n-a facut cerere mg pana acum.Se descurca foarte bine cu gradul.
CyPrYaN -Spammer.
Sherlock -Ai ajuns mg.. iar :)) .E de treaba.In viitorul apropiat(10 ani) ,vom ajunge amandoi co-administratori :)) .
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Martie 2016

#5
Administratori:
CrYyStI Inactiv, remove :troll:, e inactiv, dar e un baiat de treaba, respect ^:)^
Danny Batran ca Administrator, a ajutat mult comunitatea.. respect.
Adi. Cel mai activ administrator :)), mai are oleaca si il intrece pe Sorin in top, spammerul :troll:... e de treaba, fara el si Danny nu ar mai fi comunitatea in picioare, ar fi la pamant..
>H3LLsRa!n< E de treaba, chiar daca e inactiv, te ajuta la nevoie..

Co-Administratori:
BoGdY Merita UP, dar nu are cine sa ii deie, asa ca sta pe tusa, si el a ajutat comunitatea mult, a avut cateva probleme in trecut, dar au fost ca si uitate :), e si el activ, dar nu prea il vad sa imparta warn-uri si ban-uri :troll:

Moderatori Globali:
Aang S-a retras ca blegu, acum inca mai era mg, daca nu baga in seama vorbele altora.. dar, ca un copilas, s-a retras repede de nervi :)), sa sti ca nu se obtine asa usor gradul mg, in rest e de treaba gabitzuu asta :))
ca[N]nab1s Beatz, e de treaba, a primit in sfarsit gradul pe care si-l dorea, prin atatea remove-uri de la manager :troll:
Yoshida Haru. E gintoki, s-o retras blegu de la mg, poate vroia alt grad, nu-i placea gradul ala prea mare :)), e de treaba

Manager Resurse:
ExpreSs . E intr-o absenta lungaaa :troll: , ca sa invete, sa iei note mari baiete :)
##.M@r!uS Acum e KAzuto, s-a retras de la manager ca sa vina la designeri, e de treaba, are lucrari bune..
SKULL TuPAc, S-o retras pentru o pauza.. :) de treaba..
Max Eisenhardt Vagos cel Banat
xXAndyXx A ajuns MG, bravo ba, sa te ti de el, e de treaba pustiu, chiar daca a avut si el cateva incidente in trecut, dar nea castigat inapoi increderea..


Detinatori
Twist# Nu-l cunost, tot ce stiu despre el e ca nu e serios, si o intrat in comunitate cu un server care il tine non stop inchis..
Cr3@tz@ Se ocupa bine de cs, daca nu ar fi ea, nu ar mai fi cs-ul.. Pentru ca ea plateste hostul.. :D
Radu LucianCine-i si asta..
##Marian. Marian Distrugatorul :troll:, e de treaba..
Click' n die what
ANdrw Absent, dar serverul lui e mai absent decat el.
tudorboian El se ocupa cu Hell-ul..
#Mr.H A renuntat la zmx :-?
#Sm!leY! Cel mai smecher fondator B-) B-)
R^dFuCk3r A primit manager, sa te tii de el.


Designeri
qu3L A renuntat la designer, sa ne mai vizitezi :) are lucrari bune..
Yato. Nustiu pe unde-i, a renuntat la gradul de designer..
##.Denis acum Ken Kaneki, e de treaba moldoveanu, are lucrari bune, nu lam invatat rau :troll: :))
Karma Akabane Kisaragi de ce ragi?.. E liderul nostu intelept Regele jungeli^:)^ ^:)^ de treaba baiatu', merita liderul, are lucrari bune :-?

Moderatori
bOGdI Se descurca cu gradul, si il are de mult, merita o avansare
CyPrYaN A fugit de ciuda ca nu a primit el mg cred :-?, dar nu-l impiedica nimeni sa faca o cerere.
Sherlock Gotze, de treaba, fost mg, fost co-admin, iar acum iar mg :)), cred ca o avut de vreo 3 ori mg si o data co :-?, bafta cu gradul , sa ajungi acolo unde ai mai fost candva :)

Re: [Pareri Staff] Martie 2016

#6
Administratori:
CrYyStI Foarte inactiv.Din cauza inactivitatii lui pierdem foarte multe chestii.Dar cand e on e de treaba.
Danny De treaba.Sper ca iti place Bahar .
Adi. O duce bine cu gradul el ar merita sa fie fondator impreuna cu Crysty.Adi Bv pentru primul tap penta =))
>H3LLsRa!n< Inactiv.

Co-Administratori:
BoGdY De ceva timp este mai activ pe chat cat si pe unele categorii ale forumului.In rest de treaba.

Moderatori Globali:
Aang S-a retras :((
ca[N]nab1s De treaba.Numai ca uneori e enervant.
Yoshida Haru. S-a retras si asta :(

Manager Resurse:
ExpreSs . Bafta cu scoala.(E de treaba)
##.M@r!uS A luat Designer e bun in photoshop.(E de treaba)
SKULL Rapperu meu preferat :ymhug:
Max Eisenhardt Cristi cel banat =))
xXAndyXx De ceva timp nu ne mai certam sau intram in conflicte....Am descoperit ca avem ceva in comun (Bahar).In rest a luat Mg bafta cu gradul.


Detinatori
Twist# Nu ii pasa de server.
Cr3@tz@ Creatza dupa cum mi-a zis si maffw sa iti zic esti (grasa :meme: ) cand intra pe chat si mai discutam uneori e de treaba.
Radu Lucian Furien is going down
##Marian. Server off ca si activitatea lui.
Click' n die Who?!
ANdrw Pacat de serverele tale erau bune dar na...
tudorboian Vechiul meu prieten de pe zm2 :) :x
#Mr.H Pacat ca ai renuntat la zmx
#Sm!leY! Amuzant si prietenos BAfta cu designerul :ymapplause:
R^dFuCk3r Obsedat de cs:go :gusta:


Designeri
qu3L S-a retras
Yato. S-a retras
##.Denis De treaba.
Karma Akabane Si el tot de treaba :-bd

Moderatori
bOGdI Fii mai activ ca o sa ai de castigat
CyPrYaN Nu stiu ce s-a intamplat cu el.
Sherlock Bafta cu Mg.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Martie 2016

#7
Topic inchis.

A trecut luna.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator