[Pareri Staff] Ianuarie 2017

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
BoTzY 
Maffw 

Co-Administratori:
#Sm!leY! 
BoGdY 

Moderatori Globali:
ReaDyX

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. 

Detinatori
.caNnab1s. 
Dyn0 
NoXy 

Designeri
Yato.
Yukihira Soma
20CMRECORDS

Moderatori
R^dFuCk3r
OwenEvans
VincenT


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]BoTzY[/color] 
[color=#AA0000]Maffw[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]
[color=#1299FF]#Sm!leY![/color] 
[color=#1299FF]BoGdY[/color] 

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]ReaDyX[/color]

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00]<D3$Tr0Y>.[/color] 

[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00].caNnab1s.[/color] 
[color=#00FF00]Dyn0[/color] 
[color=#00FF00]NoXy[/color] 

[i]Designeri[/i]
[color=#CC6600]Yato.[/color]
[color=#CC6600]Yukihira Soma[/color]
[color=#CC6600]20CMRECORDS[/color]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]R^dFuCk3r[/color]
[color=#9933FF]OwenEvans[/color]
[color=#9933FF]VincenT[/color]
[/b]
Nota:
*O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva.
*Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual.
*Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2017

#2
Administratori:
CrYyStI Nu am mult sa zic despre Cristi doar atat,mi-e dor de vechile vremuri cand toate serverele erau full 24/24
BoTzY Un baiat bun,glumet,cam pre glumet de ceva vreme,inainte era mult mai serios..probabil ca si varsta il schimba.
Maffw Baiat muncitor,care a ajutat foarte mult forumul se vede ca tine la acest forum.

Co-Administratori:
#Sm!leY! Bravo ba,ai ajuns Co insfarsit,bravo,cam tacut in ultima vreme.
BoGdY Aici ii este locul,am invatat ceva de la tine "Niciodata sa nu regreti ceea ce ai spus si sa spui ceea ce gandesti".

Moderatori Globali:
ReaDyX Aici imi este locu' pentru ca I'm the best :b-) B-)

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Nu-l cunosc.

Detinatori
.caNnab1s. el niciodata nu a lasat cs,se vede ca s-a astasat cu inima de acest server,bravo ca inca il intretii.
Dyn0 but,mi-e dor de vechile vremuri cand eram aman2 admini pe cs si ne distram impreuna.
NoXy Baiat bun,tine-te de server,incearca sa cauti playeri si vei ajunge sus cu el.

Designeri
Yato. Precinu meu,ma dristrez de minune cu puncu,imi mai cere ajutorul,sa-l sfatuiesc cum sa o aiba asa mare ca a mea,dar n-am ce sa-i fac daca asa te-ai nascut.. :(
Yukihira Soma Bun baiat pacat de fata =]] un baiat de nota 10+ daca stii sa vorbesti cu el si sa glumesti cu el o sa te intelegi de minune.
20CMRECORDS Ba sincer am avut unele certuri in trecut,dar de cand i-a dat replica ala lu' Andy al reclamatii a inceput sa imi placa de tipu' asta,stii cum e dusmanul dusmanului meu este prietenul meu.

Moderatori
R^dFuCk3r Singurul lucru care nu imi place este faptul ca minte in legatura cu varsta sa,coite anu trecut ai avut 13 ani,anu asta ai 16? Serios?
OwenEvans Chiar daca nu vorbim noi prea mult pe forum,pot sa zic ca este cel mai abun prieten al meu de pe forum,vorbim noi pe facebok cand avem ceva de vorbit.
VincenT Veteran,ce pot sa zic,cred ca-i cel mai invarsta de aici,din staff ma refer,si cu toate acestea,este un tip extrem de glumet si de treaba.

Daca ati citit tot ce am scris,da-ti-va si voi cu parerea,nu dureaza mult,faceti si voi acest "sacrificiu"
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2017

#3
Administratori:
CrYyStICam inactiv :\
BoTzY Uneori serios, nu-i place Satra Benz
Maffw "Invata din greu" sa i-a bacu` =))

Co-Administratori:
#Sm!leY! Nu vorbesc prea mult cu el dar e un baiat de treaba :D
BoGdY Iar co-administrator gg ma (tuse tuse pile tuse tuse) esti de treaba, dar nu mai tipa ca un disperat pe ts3 =))

Moderatori Globali:
ReaDyX De treaba si el, făcea treaba buna in PS :D

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Nu`l cunosc..

Detinatori
.caNnab1s. Bleg.
Dyn0 Nu`l cunosc.
NoXy Barosan

Designeri
Yato. N-am prea vorbit cu el dar isi face treaba.
Yukihira SomaDe treaba n-am ce zice ..
20CMRECORDSNici cu el n-am prea vorbit dar mna am vazut ca stie PS :))

Moderatori
R^dFuCk3r E ok si el chiar daca a plecat de multe ori (ca si mine dar mna ..) si e slab la CS:GO
OwenEvansNu`l cunosc
VincenTDe mult pe comunitatea asta, si nu stiu ca nu prea am vrobit cu el ..
Moderator Global. Europacs

Contact:
1.Y!M: hd.funnyboy@yahoo.com
2.Skype : ronelo82
3.PM pe forum : NoXy
Imagine
Imagine
<3 w/ Maffw
Imagine

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2017

#4
las o parere, plus 1, aceste pareri sunt scrise obligat si forțat așa ca sa nu el luati prea mult in seama.


Administratori:
CrYyStI sa i dea Dumnezeu sanatate si maicuta Domnului. si ma bucur ca l a pus pe adi aka nolifer fondator. s tiut pe cine sa puna.
BoTzY I am spus parerea in topicul lui, la ce parere aveti despre mine. nu are rost sa o mai scriu inca o data aici. Pentru ca imi da ban :meme:
Maffw O persoana modesta, cateodata prea timida, pierde prea mult timp pe forum cum de altfel si eu pierd :)). Nolifer4life. Imi place ca nu a renuntat la comunitate când a vazut cat de greu e sa faci aici ceva. eu unul sincer nu stateam pe gânduri. E o persoana ce nu vrea sa o dezamagesti si sufletista.
Co-Administratori:
#Sm!leY! nu prea l am mai vazut asa implicat . totusi a meritat co, deoarece e foarte vechi si are posturi multe.
BoGdY  Tace si face. aka mare badass si pe viitor imi doresc sa devina administrator, nu acum in viitorul indepartat. pentru ca are aptitudini de administraotr. morale.
Moderatori Globali:
ReaDyX a inceput sa si mai revina, la comportament. cred ca l a ajutat mult bogdy .. se implica cat de cat ca MG.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. nu stiu , nu l cunosc si nici nu cred ca o sa l mai cunosc, tinand cont de avengura gradului MR



Detinatori
.caNnab1s. un om sufletist. si tine la cs.europacs.ro
Dyn0 alt om sufletist, si tine la cs.
NoXy  inca un om sufletist, tine foarte mult la rpg:)))) ok gata, sincer pare in regula. nu l cunosc prea bine

Designeri
Yato. ooo aici e baza, la designeri. omul asta tin minte ca ma contraziceam cu el când am intrat pe comunitate ca aveam obsesie pe avatarele cu blur :)) inca de când am venit am avut conceptiile mele, si el ca o persoana normala mi a zis ca nu e bine . inca nu l cunosc prea bine sa mai las o trasatura morala. Am avut conflicte in trecut deoarece si eu seman cu ei putin, sunt capos, numai ca am niste conceptii.
Yukihira Soma imi place la el ca o tine pe a lui, nu ii pasa cat de mult ii zici tu de rau. e bine asa. si apreciez ca mi ai acceptat cererea pe steam.
20CMRECORDS sincer nu l cunosc, dar nu e niciodata prea tarziu , poate chiar o sa devenim prieteni pe viata. :meme:

Moderatori
R^dFuCk3r , se vede ca e copil, dar apreciez ca face reviewuri la jocuri, unde n am reusit eu a facut el. si apreciez ca a facut un review doua singur. pentru cei ce l critica, intr adevar are si el defectele lui, dar e doar un copil.
OwenEvans tanar cu sperante. sange de oltean, dar totusi parca nu se comporta ca unul (ma refer ca oltenii sunt mai .. stii tu, țărani)
VincenT desi pare ciudat, nu l cunosc destul de bine ca sa las o descriere adecvata comportamentului lui. O sa mai inspectez in zilele ce urmeaza.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2017

#5
:T/C: :T/C:

Luna noua.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator