reclamatie Abyys

#1
Numele tau in Joc:Obsession
Numele Adminului reclamat:Abyys
Data si ora:azi 9:50
Harta:zm_202
Motivul reclamatie:ban aiurea
Dovada:
http://postimg.org/image/4daxppphj/
http://postimg.org/image/k004c0vjf/
cum se si vede ionut si prezz au iesit ca erau infectati si au intrat din nou dar lor nu lea facut nimica ~x( ( ca sunt prieteni lui) dar cand ma facut automat zm pe mine eu am iesit si cand mam conectat iar am primit ban, eu stiu ca asa e normal cum a primit degeaba ban :( si lor treb sa le dea ban nu mai eu sa perd vipu sa piarda si ei vipu free
Va rog sa faceti dreptat e

Edit1: Ai dreptate dar dc nu lea dat si lor ban :-w\
Edit2 : pIge0N nu7 eu am fost primu zombi si chiar nu am fost la runda aia zm dar playerii aia doi au iesit iar automat dupa ei eram eu si ma ales sv
Nu stau sa fac din asta o problema
si ref la faza asta "
Si eu NU AM PRIETENI pe sv ca nu sunt copil ca voi PUNCT " imi pare rau mai am putin si fac 18 tata nu am ce sa vorbesc cu copii ce sa agat fete pe sv cum face cate unui si se stie de cine zic am prieteni mai mari ca tn cu 8-10 ani asa te rog masoarati cuvintele ;)
Dati T/C nu vreau sa fac o mare problema :(
Ultima oară modificat Vin Iul 17, 2015 11:48 pm de către Obsession, modificat de 2 ori în total.
Imagine





Contact:
1.Y!M:obsessionkiss@yahoo.com
2.Steam: Obsession
3.Skype: faraonul62
4.PM pe forum:Obsession

Re: reclamatie Abyys

#3
:CONTRA:

Cu alta reclamatie nu veneai?

Relog pt ultimul zombii care ai fost din cauza ta am pierdut si jet si armura...

Asa ca DESENEAZA IN ALTA PARTE


Si eu NU AM PRIETENI pe sv ca nu sunt copil ca voi PUNCT :-q

BN BN POTI SA DESENZI IN CONTINUARE :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
Ultima oară modificat Sâm Iul 18, 2015 12:56 am de către Abyys, modificat 1 dată în total.

Re: reclamatie Abyys

#5
Chiar daca toti au VIP si zombii sunt terorizati nu inseamna ca trebuie sa te oftici si sa dai retry cand esti tu primul zm. Hotararea luata a fost una corecta.
CONTRA
Imagine
Imagine

Re: reclamatie Abyys

#6
:CONTRA: Ba nu stiu de ce dar voi dati relog in prostie.Si nu te inteleg daca faci o reclamatie asteptati sa raspunda toti admini si dupa iti dau ei Topic inchis.Cum faci reclamatia ceri topic inchis...De ce ai mai facut-o atunci?Oricum ai dat relog meriti ban.Asta e viata.Cer si eu Topic inchis ca se vede ca e facuta reclamatie facuta aiurea...
Mihay. Administrator Europacs Community.

Re: reclamatie Abyys

#7
T/C la cerere.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori