[Pareri Staff] Februarie 2017

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
BoTzY 
Maffw 

Co-Administratori:
#Sm!leY! 
BoGdY 

Moderatori Globali:
ReaDyX

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. 
Shompy 

Detinatori
#Gaby
.caNnab1s. 
Dyn0 
NoXy 
@n0n1m 
ANdrw 
DANNY* 
Klaus 
Massivescu 
NightFurry 
R^dFuCk3r 
Tamasalex112 
T!g@nu 
XDragosYT 

Designeri
Yato.
Yukihira Soma
luponne

Moderatori
^SoWfT.
SkiperinoKriperino
VincenT


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]BoTzY[/color] 
[color=#AA0000]Maffw[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]
[color=#1299FF]#Sm!leY![/color] 
[color=#1299FF]BoGdY[/color] 

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]ReaDyX[/color]

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00]<D3$Tr0Y>.[/color] 
[color=#FFBF00]Shompy[/color] 

[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00]#Gaby[/color]
[color=#00FF00].caNnab1s.[/color] 
[color=#00FF00]Dyn0[/color] 
[color=#00FF00]NoXy[/color] 
[color=#00FF00]@n0n1m[/color] 
[color=#00FF00]ANdrw[/color] 
[color=#00FF00]DANNY*[/color] 
[color=#00FF00]Klaus[/color] 
[color=#00FF00]Massivescu[/color] 
[color=#00FF00]NightFurry[/color] 
[color=#00FF00]R^dFuCk3r[/color] 
[color=#00FF00]Tamasalex112[/color] 
[color=#00FF00]T!g@nu[/color] 
[color=#00FF00]XDragosYT[/color] 

[i]Designeri[/i]
[color=#CC6600]Yato.[/color]
[color=#CC6600]Yukihira Soma[/color]
[color=#CC6600]luponne[/color]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]^SoWfT.[/color]
[color=#9933FF]SkiperinoKriperino[/color]
[color=#9933FF]VincenT[/color]
[/b]
Nota:
*O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva.
*Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual.
*Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#2
Administratori:
CrYyStI-de treaba
BoTzY -moldovean de.al meu
Maffw -prieteni

Co-Administratori:
#Sm!leY! - bun designer
BoGdY - prieteni vechi

Moderatori Globali:
ReaDyX- Dark.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. nu.l cunosc
Shompy ....

Detinatori
#Gaby- Dusmani
.caNnab1s. nu.l
Dyn0 nu.l
NoXy prieteni
@n0n1m -
ANdrw -
DANNY* -
Klaus
Massivescu -
NightFurry -

Designeri
Yato.-de treaba
Yukihira Soma-
luponne de treaba

Moderatori
^SoWfT. fratele meu
SkiperinoKriperino -
VincenT de treaba
Ultima oară modificat Mie Feb 01, 2017 9:31 pm de către Smaili, modificat 1 dată în total.
Motiv: *Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte. Data viitoare ai warn.

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#3
Administratori:
CrYyStI - Un baiat de treaba, nu prea vorbeste, ca sa fiu mai precis, nu prea intra pe forum. Mai mult decat un fondator nu am ajuns sa il cunosc, nu as putea sa spun altceva despre el.
BoTzY - Vaiii, el este foarte de treaba si glumet, nu stiu cum de am ajuns sa fiu prieten cu el dar ma pot mandri cu asta. Un om inteligent si cu o gandire matura, pana acum, nu am apucat sa ii cunosc o parte imatura a lui, daca are una. Ca sa inchei, as vrea sa ii urez mult succes la facultate si multe realizari in viata.
Maffw - Cu el chiar nu m-am gandit ca o sa ma imprietenesc, dar el fiind prieten cu Dani, a inceput sa fie prieten si cu mine si acum am ajuns sa fim ca fratii. <3 Nu am ce comenta despre el.

Co-Administratori:
#Sm!leY! - A primit Co-Administrator, dar e mai inactiv acum. Frate, sa stii ca eu te felicit pentru ca pui pe primul loc viata reala si familia, nu te lasa absorbit de forumuri si alte chestii care nu iti aduc altceva decat pierdere de timp. Succes cu gradul.
BoGdY - Apocalipsa verbala.

Moderatori Globali:
ReaDyX - De mult iti doreai sa ajungi MG, uite ca ai ajuns, esti aproape de finalizarea liceului, nu te lasa si invata bine, ai niste abilitati si cand abilitati, nu ma refer la "Superman", zic ca te pricepi bine la design si o sa poti face o cariera din asta daca continui.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. - Bag pl daca-l cunosc.
Shompy - Te stiu de pe SAMP, un om corect si de ajutor, mersi pentru tot ce ai facut pe sv de SAMP, daca o sa deschid si eu un server, ai un loc rezervat.

Detinatori
#Gaby -
.caNnab1s. - Salut sefane, care e viata ta? Taiem iarba la caini :> Nu ti-l las pe maffw, e al meu.
Dyn0 - Nu am vorbit.
NoXy - Asta e foarte fraier, are o vocatie, dar nu vrea sa profeseze pe ea, face o greseala mare. Eu m-am impacat bine cu el pe SAMP, am configurat amandoi serverul si a fost ok.
@n0n1m - Parca il stiam, aveai numele Mihai cu ceva semne?
ANdrw - Nu il cunosc, imi cer scuze
DANNY* - Nu il cunosc, imi cer scuze
Klaus - Nu il cunosc, imi cer scuze
Massivescu - Nu il cunosc, imi cer scuze
NightFurry - Nu il cunosc, imi cer scuze
R^dFuCk3r - E cam copilas, dar ce sa-i faci, toti am fost, ai timp sa cresti, sper sa nu te maturizezi si tu la 40 ani.
Tamasalex112 - Nu il cunosc, imi cer scuze
T!g@nu - Nu il cunosc, imi cer scuze
XDragosYT - Nu il cunosc, imi cer scuze

Designeri
Yato. - Asta-i ala din gasca Gintoki. Nu prea vorbeste, oricum, ma vrea ca hacker la compania lui de IT.
Yukihira Soma - Pai el e un fraier, m-a ajutat mult cu design si idei. Mersi ba, raman dator.
luponne - Tigrul forumului. E destul de ok, doar sa nu il suparati, daca o faceti, ii spuneti ca ii faceti cinste cu o cafea la starbucks. =]]

Moderatori
^SoWfT. - Nu il cunosc, imi cer scuze
SkiperinoKriperino - E un om matur caruia ii plac jocurile, are niste preferinte foarte bune. Un tip cu care ai ce vorbi, stie ce sa aleaga in viata. Doamne ajuta!
VincenT - Vecinu'. Cf ba? Iesim la o bericica?
Imagine

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#4
Administratori:
CrYyStI - Mult respect. Intotdeauna o sa am o parere buna despre el, nu toti il cunoasteti cum il cunoastem noi, cei din conducere. Daca ajungeti sa-l cunoasteti e foarte ok. avand in vedere ca a intretinut o comunitate timp de 3 ani si datorita lui suntem aici, toti, am mult respect. datorita lui am legat atatea prietenii. probabil daca nu era el, nu ne cunoasteam(si probabil eram lifer)
BoTzY - Desi am zis ca nu am incredere decat in Cristi, am incredere si in tine, Dani. Ai fost mereu alaturi de mine cand am avut probleme si mi-ai deschis mintea uneori spre ce e mai bine. Ne stim de pe la inceputul forumului si amandoi stim prin cate certuri am trecut si inca suntem prieteni <3
Maffw - Am o parere foarte buna despre mine, dar nu parerea mea conteaza pentru mine, ci ale voastre.

Co-Administratori:
#Sm!leY! - Cum a zis si Gaby, ai pus accent pe viata reala si ai lasat forumul, desi ai luat up. Sincer m-as fi asteptat din partea ta sa stai din nou toata ziua pe forum avand un nou grad mai mare, dar m-am inselat.
BoGdY -
Imagine

Am zis tot cu poza.

Moderatori Globali:
ReaDyX - Mare gagicar, prea vorbaret uneori, dar serios. Te-ai implicat mai mult in forum de cand ai luat grad si asta apreciez.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. - Un stres aproape zilnic, dar ii raspund mereu cand ajung sa-i vad mesajul.
Shompy - De cand ai inceput sa activezi, te-ai schimbat, iar de acum 3 ani, nu mai stiu nimic. Probabil te-ai schimbat. Mai multa activitate ca sa-mi formez o parere.

Detinatori
#Gaby - Acelasi lucru pe care l-a zis si el. Abia astept sa ne vedem candva, sau daca nu, oricum stiu ca imi vei raspunde mereu la mesaje :)
.caNnab1s. - Mereu ai vrut sa fii un anonim si mereu ai avut o speranta ca isi va reveni europacs :))
Dyn0 - Super de treaba. Ma inteleg perfect cu el. (Vorbim doar de cs)
NoXy - Ce te-as bate...
@n0n1m - Nu m-am format inca o parere despre el, abia a venit pe comunitate.
ANdrw - E ok.
DANNY* - Da.
Klaus - Iohannis.
Massivescu - E ok si el.
NightFurry - Prea multe initiative, prea multa munca pentru nimic. Gandeste-te inainte sa faci ceva si la consecinte. Nu doar actiona si dupa sa te gandesti la posibile consecinte.
R^dFuCk3r - Ah...
Tamasalex112 - Desigur.
T!g@nu - Admin de pe furien, actual detinator. Am adus aminte ce grade are ca pe viitor sa nu uit cine e.
XDragosYT - Categoric da.

Designeri
Yato. - Yato si Soma vin amandoi la pachet, amandoi sunt de treaba si niciodata nu am facut diferenta intre ei. Stiu doar ca Soma e mai vorbaret.
Yukihira Soma ^
luponne - A plecat, a venit, dar e de treaba... a mers el dupa copii, dar pana la urma s-a intors unde ii e locul, unde e seriozitate.

Moderatori
^SoWfT. - De treaba.
SkiperinoKriperino - Huh ... m-am tot gandit ce sa scriu la tine pentru ca stiam ca asta vrei si stiu ca o sa citesti. Esti de treaba, dar putin pierdut, probabil pentru ca nu ai ales cum trebuie si pui prea mult suflet, ti-am zis ca nu e nici o problema. Viata merge inainte indiferent de ce patesti si de cum esti tratat de altii. Tu cu gandurile iti influentezi viata si cum vrei sa fie.
VincenT - Foarte serios. Am avut noi niste probleme in trecut, dar s-au rezolvat :)
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#5
Administratori:
CrYyStI - E bine ca nu mai esti activ pe forum, astfel ai de castigat ca ai grija de viata ta, nu de un forum. Totusi ai facut bine ca i-ai dat forumul lui Maf.
BoTzY - Ai ramas mereu aici, chiar si atunci cand a Plecat Maf. Ai aratat ca inca esti fidel formului, ai aratat de multe ori ca esti o persoana de incredere si o persoana matura.
Maffw - Exista o diferenta foarte mare intre vremea cand nu erai fondator si ceea ce este in prezent. Ai muncit mult pentru forum si s-a vazut asta, s-au intamplat multe de cand i-ai luat locul lui Cristi.

Co-Administratori:
#Sm!leY! - Imi pare bine ca esti Co-Administrator, chiar meritai acest grad. Si sincer nu stiu cum te-ai simtit tu cand ai vazut ca a luat si Bogdi Co-Administrator ca si tine. In timp ce tu ai stat mult timp cu gradul MG, el a stat doar 2 luni si apoi gata, up la Co...
BoGdY - Sincer, era mai bine daca ramaneai la MG. Esti cam inactiv pe forum si nu ma refer la discutie pe chat. Chiar daca ai fost Co-Adminstrator, nu inseamna ca trebuie sa fii in continuare. Stiu ca ai fost favorizat, si chiar nu-mi pasa, insa nu-i corect fata de Smiley.

Moderatori Globali:
ReaDyX - Am impresia ca iti zboara mintea aici pe forum :)) ai luat de multe ori mg si tot l-ai pierdut :)). Totusi imi place ca n-ai renuntat, te-ai mai lingusit tu si iarasi ai primit MG. Abia astept sa vad cand o sa pierzi iar gradul :-? =)), sa vad ca prostie o sa mai faci. Dar pana atunci, succes cu gradul.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. - Tu ești destroiăr.
Shompy - Nu te cunosc, nu am apucat timpul din trecut cand ai mai activat pe forum.

Detinatori
#Gaby - Dintre toate persoanele de pe forum pe tine te-am remarcat ca fiind cel mai bun. De cate ori ti-am cerut ajutorul, de atatea ori m-ai ajutat fara sa-mi ceri ceva in schimb. Poate ca uneori erai ocupat, insa mereu m-ai raspuns cand te-am intrebat ceva. Asa persoane ca tine sunt foarte rare. Respect pentru tine.
.caNnab1s. - S-a vazut cat de mult ti-a pasat de serverul Cs si de forum. Indiferent de circumstante, nu te-ai dat batut.
Dyn0 - Stiu doar ca este un vechi admin pe de pe serverul Cs si vad ca s-a aliat cu canabis sa mai duca povestea Cs-ului inainte.
NoXy - :-?
@n0n1m - :-?
ANdrw - :-?
DANNY* - :-?
Klaus - :-?
Massivescu - :-?
NightFurry - :-?
R^dFuCk3r - Ai mai evoluat si tu putin, daca ar fi sa comparat vremurile din trecut cand erai cam "analfabet" pe forum :)). Totusi vrei sa pari matur, dar nu tot timpul iti reuseste asta.
Tamasalex112 - :-?
T!g@nu - Alt nume mai bun n-ai gasit ?
XDragosYT - :-?

Designeri
Yato. - O persoana foarte glumeata, ii place sa faca glume atunci cand altii se cearta :)), imi place ca intri in certuri in momente foarte bune, cu vorbe pe masura :)).
Yukihira Soma - Esti la fel ca si Yato, ca doar sunt prieteni buni :)), doar ca tu ziua doarmi si noaptea stai treaz pe forum ascultand radio :)).
luponne - Mr.Royal, doar dupa numele asta imi dau seama cam cine erai :)). Iti placea sa te certi cu Designerii, insa prezentul e diferit. Va ca te intelegi cu Yato si Soma, in comparatie cu ce faceai cu ReadyX :)), cel putin asa am observat eu.

Moderatori
^SoWfT. - Vedeti ca aveti codati pe server si n-o sa vi-i zic eu mereu :)).
SkiperinoKriperino - Ai 22 de ani, nu stiu ce mai cauti pe forum :-?. Ai fost o perioada inactiv, acum nu stiu ce te-a determinat sa revii pe forum.
VincenT - Si tu un om mare, ai serviciu, familie si tot nu renunti la forum.

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#6
Administratori:
CrYyStISincer el a fost foarte ok dar acum a inceput sa fie inactiv, probabil cu un motiv bun.
BoTzYMda.. uraste moldovenii, dar e ok :D
Maffw E fraier dar nah... bine ca stie ce face :))

Co-Administratori:
#Sm!leY! Sincer, ai fost ok cat ai fost designer, nu ne-am certat.
BoGdY Bleg, trebuie sa ii zici de 15 ori ca sa inteleaga ce zici :)).

Moderatori Globali:
ReaDyXE de mult pe comunitate, designer de atatea ori, dar s-a tinut de treaba si a devenit MG, nice :D

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. :-B
Shompy Am stat putin cu el pe SAMP, e un baiat ok :D

Detinatori
#Gaby Strica tot, pune 150000 de culori in script, dar e baiat de treaba . <3
.caNnab1s. Am jucat putin cu el CS, e si el de treaba :)
Dyn0 :-B
NoXy Boss nivel 70.
@n0n1m :-B
ANdrw :-B
DANNY* :-B
Klaus :-B
Massivescu :-B
NightFurry :-B
R^dFuCk3r Baga banii in cs:go, dar ma inteleg cu el, e de treaba chiar daca e praf la csgo :meme:
Tamasalex112 :-B
T!g@nu :-B
XDragosYT :-B

Designeri
Yato. Face lucrari frumoase, nu m-am certat cu el, e ok.
Yukihira SomaSi el face lucrari frumoase, si nici nu el nu m-am certat, si el e ok :w)
luponne Nu prea am vorbit cu el, dar din ce am vazut un chat e ok ;)

Moderatori
^SoWfT.Romana te bate :"(
SkiperinoKriperino Am jucat niste CS:GO, mi-a dat cs 1.6 steam, e un om cu suflet bun :^
VincenT Nu prea am vorbit :\
Moderator Global. Europacs

Contact:
1.Y!M: hd.funnyboy@yahoo.com
2.Skype : ronelo82
3.PM pe forum : NoXy
Imagine
Imagine
<3 w/ Maffw
Imagine

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#7
Administratori:
CrYyStI Asta practic era fondator,bn zis "era"..probabil si'a facut viata de mafiot cu familie,copii si e normal pe o parte.
BoTzY Sefu' caramizilor.(tocilaru' a.k.a daniel) Asta in principiu e axat pe viata sociala si apreciez asta la un om.Praf' la cs.
Maffw Am observat ca i'a luat locu' lui Cristii si a capatat o alta atitudine.S'a schimbat complet,a devenit prea serios si obsedat de forum.Iti dau doar un sfat:incearca sa te ocupi mai mult de viata ta sociala si mai putin de forum(oricum faci treaba buna pe forum,s'au schimbat multe de ultima data)....PS:Trebuie sa te invat cs ca nu mai merge asa:))

Co-Administratori:
#Sm!leY! smaili a.k.a carla's dreams La fel si asta,pe timpul cand era designer stia sa glumeasca dar acum e diferit..
BoGdY Mai mult decat "salut" nu scrie pe chat:))

Moderatori Globali:
ReaDyX Nu comentez.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Asta cauta anturaj.
Shompy Nu stiu ce nick avea inainte...

Detinatori
#Gaby Hackerul hackerilor.Te ajuta mereu daca ai nevoie.Pe asta daca il superi,in 2 min iti afla contul premium de la brazzers :))
.caNnab1s. Ma inteleg bine cu el pe cs,e de treaba.
Dyn0 Fostu' vecin.S'a aliat cu canabis pe cs.O persoana de treaba.
NoXy Ba noxan,du'te la scoala.
@n0n1m Nu il cunosc.
ANdrw Pe asta il stiu de pe timpuri,nu prea era el vorbaret si mereu avea cate un server.Salve baiatu'!
DANNY* Nu il stiu.
Klaus Bai iohanis,cand asfaltam si noi strazile alea?Ca ne rupem rotile in ele.
Massivescu Nu il stiu.
NightFurry Nici pe asta nu'l stiu.
R^dFuCk3r Fuckeru' forumului.Asta era MR inainte.
Tamasalex112 :-??
T!g@nu Se vede ca n'ai avut inspiratie de nick :)) Pare ok.
XDragosYT Mai sunteti ba multi detinatori..

Designeri
Yato. Un bun fost designer,nu stiu dc s'a retras dar nici nu ma intereseaza intr'un fel:))
Yukihira Soma Asta e karma akabane?
luponne Se pare ca asta e royal dupa cum am vazut mai sus..foarte inactiv omu'..

Moderatori
^SoWfT. Asta e multiplayer..are si server si mod pe forum.Succes cu serveru'.
SkiperinoKriperino Deci baiatu' asta are o gandire foarte matura.Nu'mi mai aduc aminte fostul tau nick dar te stiu oricum.Succes in viata.
VincenT Nu'l stiu.
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Februarie 2017

#8
:T/C: :T/C:

A mai trecut o luna.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori