[Reclamatie] Marrian.^

#1
Numele tau in Joc:orange^CL
Numele Adminului reclamat: Marrian.^
Data si ora:-
Harta:-
Motivul reclamatie: Incepator, adica ii da ban la ala si nici nu are aim, si mai zici "N-am acces la amx_who pt a lua ip-ul .. Sorry". Deci daca omul trage la intamplare nu inseamna ca are aim. Daca nici nu stii ce e ala aim atunci nai ce cauta ca admin.
Dovada: http://www.girlshare.ro/3489766651.8 Asta nu e aim
Numele tau de Admin: Marrian.^
Gradul detinut: Helper
Numele celui banat: bulldog
Motivul banarii: aim
IP ul celui banat: N-am acces la amx_who pt a lua ip-ul .. Sorry
Dovada: http://www.girlshare.ro/3489766651.8
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#2
PRO
Cer remove pentru incompetenta si ban aiurea!
M-am uitat de 2 ori la acel demo si nu am vazut nici-un aim acolo, esti parstie!
Si UnBan la respectivul.
Imagine

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#7
Nu am stiut de comenzile amx_showip si lastip , si se vede destul de bine cand se detona bomba cum i-a sarit tinta dintr-un adversar in altul . Maffw alege ce vrea sa faca ..

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#8
PRO pt un avertisment, nu remove pt ca e incepator.Daca se mai repeta o greseala de genu, ia rmv..Decizia o ia maffw, nu io.Outlasr, sa stii ca ai acces la amx_last si amx_showip.Amx_last e pt ati arata ipurile jucatorilor care au iesit in cazul in care treb sa folosesti addban'ul si showip pt ipurile jucatorilor care inca sunt pe sv.
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#9
Reclamatie acceptata.

Ai un avertisment. Vezi pe cine banezi data viitoare. Daca se mai intampla iti scot gradul.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori