[Reclamatie]Tiganu'

#1
Numele tau in Joc: R^dFuCk3r
Numele Adminului reclamat: T!G@nu
Data si ora: -
Harta: -
Motivul reclamatie: Nu este activ deloc ultima oara cand a intrat a fost 19 martie si noi suntem pe 22.Si mai are, curaj sa spuna la cererea de marire grad facuta de orange'cl ca nu este activ orange.El nu este activ. Cer remove sau -3 grade.
Dovada: http://www.gametracker.com/player/T%21g ... .ro:27015/
Si aici un ss in caz ca o sa intre doar pentru ca sa apara ca a intrat astazi. CLICK AICI

EDIT:
R^dFuCk3r ia cauta-ma pe afara, sa vezi daca sunt acolo.
Nu ai pretentii deloc -3 sau remove =))
Cum sa intru, mai am si eu treaba, de 3 zile satau si filez 20kg de aluminiu, eu ca-sa traiesc de azi pe maine trebuie sa fur cv acolo, tu ai inca puta mica, te cresc partntii, eu..... deci dnd.
Daca nu stiai ma puta mica acum cv timp am avut o combinatie cu 49kg de fier, si cu banii luati am donat. vezi ca intru acm.

Deci tu fraza aceea cu cauta-ma pe afara o folosesti mereu se vede ca esti tigan pentru ca furi fier:
Puta mica auzi la tine tu esti paralel cu viata ma trezeste-te si cica nu ai timp pentru server dar pe forum ai timp sa comentezi si sa barfesti pe altii."Grele limbile romane"
Ultima oară modificat Mie Mar 22, 2017 1:06 pm de către R^dFuCk3r, modificat de 3 ori în total.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie]Tiganu'

#2
R^dFuCk3r ia cauta-ma pe afara, sa vezi daca sunt acolo.
Nu ai pretentii deloc -3 sau remove =))
Cum sa intru, mai am si eu treaba, de 3 zile satau si filez 20kg de aluminiu, eu ca-sa traiesc de azi pe maine trebuie sa fur cv acolo, tu ai inca puta mica, te cresc partntii, eu..... deci dnd.
Daca nu stiai ma puta mica acum cv timp am avut o combinatie cu 49kg de fier, si cu banii luati am donat. vezi ca intru acm.
Numele tau in Joc: R^dFuCk3r
Numele Adminului reclamat: T!G@nu
Data si ora: -
Harta: -
Motivul reclamatie: Nu este activ deloc ultima oara cand a intrat a fost 19 martie si noi suntem pe 22.Si mai are, curaj sa spuna la cererea de marire grad facuta de orange'cl ca nu este activ orange.El nu este activ. Cer remove sau -3 grade.
Dovada: http://www.gametracker.com/player/T%21g ... .ro:27015/
Si aici un ss in caz ca o sa intre doar pentru ca sa apara ca a intrat astazi. CLICK AICI

EDIT:
R^dFuCk3r ia cauta-ma pe afara, sa vezi daca sunt acolo.
Nu ai pretentii deloc -3 sau remove =))
Cum sa intru, mai am si eu treaba, de 3 zile satau si filez 20kg de aluminiu, eu ca-sa traiesc de azi pe maine trebuie sa fur cv acolo, tu ai inca puta mica, te cresc partntii, eu..... deci dnd.
Daca nu stiai ma puta mica acum cv timp am avut o combinatie cu 49kg de fier, si cu banii luati am donat. vezi ca intru acm.

Deci tu fraza aceea cu cauta-ma pe afara o folosesti mereu se vede ca esti tigan pentru ca furi fier:
Puta mica auzi la tine tu esti paralel cu viata ma trezeste-te si cica nu ai timp pentru server dar pe forum ai timp sa comentezi si sa barfesti pe altii.
Ma puta mica, doar fier? ma jignesti ma ocup cu astea 3 baza... L-) fier, aluminiu si cupru, logic pe forum am cum sa stau mai am si eu o caramida de telefon.
Pe cine barfesc? sau cu cine barfesc?

"Grele limbile romane" =)) =)) =)) pai eu nu am scoala, de la 7 ani, am plecat la munca bine atunci umblam cu maruntisuri, 2kg pe zi.


PRO , nu este activ și comentează la cereri cu " nu ai activitate și sunt mai mereu pe srv.'
Doua palme iti dau, doar atat, arata si mie cand am zis exact asa.


:PRO: Tu ar trebui sa iei remove de tot la ce comportament si ce limbaj ai. Ma mir ca te mai accepta alti oameni la cum le vorbesti.
O dovada cu limbajul meu pe sv? pe forum o sa platesc pt limbaj... dar pe sv?
Ultima oară modificat Mie Mar 22, 2017 3:39 pm de către 20CMRECORDS, modificat de 6 ori în total.
Imagine

Re: [Reclamatie]Tiganu'

#3
:PRO: Cui ii pasa ca esti tigan si ca te ocupi cu fieru' , vrei sa lucrezi si sa nu stai pe server fa absenta sau retragare mai bine .
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie]Tiganu'

#5
:PRO: Tu ar trebui sa iei remove de tot la ce comportament si ce limbaj ai. Ma mir ca te mai accepta alti oameni la cum le vorbesti.
O dovada cu limbajul meu pe sv? pe forum o sa platesc pt limbaj... dar pe sv?

Pacat ca n-o mai am. (o sa fac cumva sa o recuperez)
Ultima oară modificat Mie Mar 22, 2017 3:47 pm de către Ricone, modificat 1 dată în total.

Re: [Reclamatie]Tiganu'

#7
:PRO: motivele sunt bine cunoscute de echipa staff, o donatie, nu-ti cumpara " cei 7 ani de acasa " ... daca vorbeai frumos adineaori si pe server stiai sa te cenzurezi in limita bunului simt, treceam cu vederea peste toate cate au fost si iti luam apararea. Imi pare rau.

Re: [Reclamatie]Tiganu'

#8
:CONTRA: , toti ca oile in turma ”pro” =)) ,tiganu a donat asa ca aceasta reclamatie nu isi are rostu ,cam rar efectul asta de turma pe forum,cand va spuneti parerea mai puneti motorasu in functiune. Si pentru celelalte acuzatii aduceti dovezi.
Respecta-mă si te voi respecta , înjură-mă si te bag de unde ai ieșit.:))

Re: [Reclamatie]Tiganu'

#9
Cei care doneaza au gradele permanent pana in momentul in care n-au mai vizitat serverul de peste o luna. Daca playerul intra si nu admineaza, nu este o problema, adminul fiind prin donatie.
Daca admineaza gresit, e cu totul alta treaba. Tu ai facut reclamatia pentru activitate. Activitatea poate fi de 3 minute pe saptamana, gradul ii ramane pentru ca e luat prin donatie.
Am pretentia ca daca ai donat sa iti faci treaba de admin corect daca stai online, daca nu intri nu ai ce activitate sa faci.

Limbajul nu e vulgar pe server, cel putin nu vad nici un print din care sa reiasa acest lucru.

Reclamatie respinsa.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Google [Bot] și 1 vizitator