[Film] Boyka: Undisputed 4

#1
Nume Film: Boyka: Undisputed 4
Descriere: În a patra parte a francizei de luptă, Boyka filmează pentru liga mare atunci când o moarte accidentală în ring îl face să întrebe tot ce reprezintă.In concluzie,se bate cu un rus si il omoara in ring,afland dupa ca el avea o sotie si asa a fost la ea si si'a cerut scuze deoarece intr'un fel avea si o legatura stransa cu Dumnezeu.
An aparitie: Pe site'ul unde l'am vazut eu imi aparea 2017 iar pe site'ul official imdb scrie 2016..
Genul: Actiune,Crima.
Actori (Minim 2): Scott Adkins,Teodora Duhovnikova.
Trailer:

Nota IMDb: 8.1
Nota personala: 10,mi s'a parut unul dintre cele mai bune filme de actiune vazute.
Propria parere: Foarte fain.Merita vazut.
Imagine
Imagine

Re: [Film] Boyka: Undisputed 4

#2
parerea mea este ca se mai putea lucra. da, pentru actiune merge. dar sincer, eu ii dau nota 6. Si imi place actiunea, dar când are si un scenariu bun , si o camera care nu se pune pe fata personajelor de parca au org^sm când boyka da un pumn la unu, si când nu forteaza prea mult relatia de prietenie dintre el si fata.
Da bugetul este redus, dar parerea mea e ca daca vrei sa vezi un film de actiune, calumea , uita te la John wick 1 si doi.
M a dezamagit faptul ca la final a fost putin ireal, si sa stii ca am vazut si 2 si 3, imi place cateodata actiunea. parerea mea e ca nota de imdb e prea mare.
Concluzie: daca iti place pumni, bataie bine realizata, da este bun, si nu te deranjeaza povestea, si cam tot ce se petrece. dar este doar un film, nimic mai mult, nu trece pragul de film foarte bune incat sa merite nota 10

Sunt niste chestii, am asteptari la un film, când il vad, si când ma dezamageste, il critic. daca tot faci un film, fa l mai bun. adica scenariul extrem de slab. dar extrem. e si din cauza faptului ca a fost facut in Rusia, si actorii au fost rusi, dar se mai putea lucra. au avut timp.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Înapoi la “Filme”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori