Clanuri Pe Server

#1
Buna Ziua M-am gandit sa fac un topic in care sa vad intreb daca ar fi ok sa facem 2-3 clanuri pe srv cu anumite taguri ca de ex : Strew,Fury,Fowe ... si sa aibe un tag playeri sau admini ca sa nu piarda din ore la numele existent desigur daca ar vrea Danny chestia asta :) Va astept cu un pro sau contra :) Desigur si pe danny daca iar place asa ceva :D
Imagine



Noi Ne Temem de ceilalti dar si de noi insine!
• Mesaj privat:. Skype : bosss_raul
• E-Mail :raulghioghiu@gmail.com
• © Helper Team !
• © Server Fury.EuropaCs.Ro !


:ACCEPTAT:

Re: Clanuri Pe Server

#3
:CONTRA: dupa a sa confude admini playeri,admini


man ai buton de modificat.........si daca tot una e frate dupa numele la toti care intra is aproape la fel ex:[EuropaCs]
Lucian si [EuropaCs] Bogdan ....daca nu te uiti atent si dai lui lucian slay inlok lui bogdan?
Ultima oară modificat Sâm Mai 20, 2017 11:42 pm de către NaRcIs12, modificat 1 dată în total.

Re: Clanuri Pe Server

#4
:CONTRA: dupa a sa confude admini playeri,admini
Nare cum sa se confunde findca nu toti o sa intre in clan clanul are un tag propiu si se face cerere pe forum iar Fondatorul clanului il accepta sau nu in clan iar dupa i se spune fondatorului serverului sa ii bage tagul la nume...


ps: nu o sa aibe toate lumea clan pe server ci doar 3-4 admini cine are timp sa se ocupe de el nu sa il ea si dupa sa nu aibe grija de el !




Da chiar eu cu idea asta ai mai văzut tu vreun server de furien cu tag pe clan? asa putem face î. Câte o seara anumite evenimente pe clanuri sau chiar sa dam silver member per clan la cel care a făcut cele mai multe fraguri eu zic ca asa nu ar trebui Danny sa plătească chiar săptămânal boost sau lunar la srv... și poate scoate. Și noi ceva prin asta adică ești destul de evidențiat data de restul jucătorilo. care se joaca de jumate de ora pe server ca ai tagul acela la nume


Au tag ba nai cum sa ii dau la Lucian dacă greșes. O litera e un tag la început de nume cu un plugin! ala nu se ia în considerare doar numele adică nu pui [Europacs] Lucian ci pui doar Lucian!
Ultima oară modificat Dum Mai 21, 2017 9:54 am de către PlayBoy22, modificat de 2 ori în total.
Imagine



Noi Ne Temem de ceilalti dar si de noi insine!
• Mesaj privat:. Skype : bosss_raul
• E-Mail :raulghioghiu@gmail.com
• © Helper Team !
• © Server Fury.EuropaCs.Ro !


:ACCEPTAT:

Re: Clanuri Pe Server

#5
Nu inteleg rolul unui clan....clan faci numai daca ai impotriva cui sa joci, nu sa ai doar un TAG. Daca doresti il poti folosi si asa
Si in plus, tocmai tu cu ideea? :))
Imagine

"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj."
- Ion Creanga
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori