Re: [Portofoliu] Gintoki.

#401
Imi place genul asta de semnaturi , simplu dar foarte frumos. Seamana cu cele a lui Karma. Imi place cu ai folosit brush pentru a face luminile alea . Cat despre rendere par integrate perfect . Felicitari , imi place. Dar tot vreau ceva cu c4d-uri , astept macar o semnatura asa :>

Re: [Portofoliu] Gintoki.

#402
Bineinteles ca sunt frumoase avatarele care imi contin numele :)) .Ai fi putut sa le pui si p'alea de la cadou cu dimensiunea 150x300 ca nu ma suparam.Si acel rosu aprins de la avatarele cu bodystyle e fainosag dar nu inteleg ce vrea sa insemne ultima lucrare :)) .E un peisaj?:)) Anyway,lucrezi foarte smecher si inca mai astept cadouri de la tn :> A da, "misto efecte,frumos blur".Si semnaturile sunt clare,pe alea nu le vazusem:)). Continua tot asa si la cat mai multe cadouri.
Imagine
Imagine

Re: [Portofoliu] Gintoki.

#404
Imi place a 2 a semnatura mai mult ca prima

La prima ai pus bine brushurile,imi place cum se vad dar nu imi place prea mult renderul pe creatia asta a 2 a ti-a iesit bine imi place,continua sa exersezi ca o fac bine.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Portofoliu] Gintoki.

#406
Avatarul pur si simplu nu imi place,nici textul nici culoarea de pe el.
La semnatura ti-am mai zis,nu ti-a iesit rau dar puteai sa ii faci mult mai multe daca nu te-ai fi grabit si ai fi incercat si alte lucruri,incearca sa-ti pui orice idee chiar daca e posibila sau nu conteaza sa incerci si cine stie poate iasa ceva mai bine decat ceea ce voiai la inceput.
Si mi se pare ca blurezi prea mult bg textul nu imi place,stroke ala il face sa iasa prea mult in evidenta nu e integrat deloc cu semnatura.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Portofoliu] Gintoki.

#410
Mie imi place textul si cum ai facut aceasta creatie. e bine ca ai avut o viziune a ta asupra ei si nu ceva generic :)
Textul arata perfect parerea mea, si ma bucur ca esti desginer , ca ai talent.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Înapoi la “Creatii 2D & 3D”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori