propunere NewGeneration

#1
Propunere:pentru zombie
Print-uri(daca este cazul):nu e
De unde v-ati inspirat: de pe servere
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: sa fie mai inbunatatit sv
Descrierea propunerii: as propune sa scoate pe grasu ala xxl si sa puneti pe spriter sau pe un zombie cu foc ... lam uitat cum il cheama (Spriter din 10 in 10 secunde sau mai mult da cu o bila de acid si daca te nimereste iti ia 25 hp ori 50 ...) (Zombie Cu Foc . El din 30 in 30 secunde poate da cu o bila de foc si poate fi modificata la viteza la fel ca la spriter care iti ia 50 ori 100 viata cand tea prins dar ramai in flacari si iti mai scade vro 25 hp ....) Unii zic bunny hp sal scoate .... Buny hop e cel mau bun zm deoarece poate face bhop .. dintr-o saritura face cat 4 de la jumper X si mai ai inca 1 jump ... este foarte bun pentru a prinde oameni ori survivori foarte repede sau prin tuneluri cand faci bhop iti iei un avant si poti sal infecteti inainte sa puna si LM .) si daca mai puteti puneti sirena pentru playeri admin si vipuri ( ea este ca un fel de bomba de infectie numa cand apesi pe E ea tipa foarte tare si cinei langa ia poate sai ia din armura chiar si 200 armor si viata chiar si 3000 . Va sugerez ca nu aveti voie cu ia LA MODURI e foarte periculoasa .. ea poate sati dea si prin pereti prin orice ...)


P.S : Sper ca vam fost un pic de folos ... Pentru a ajuta sv am orice plugin ... am si plugin de la zm cu foc ori sirena care iti ia din armor dar si din viata ... Va rog sa fiti sinceri daca sunt Buni cei 3 ZM (ZM DE FOC , SIRENA CARE TIPA , ZM SPRITER)

Re: propunere NewGeneration

#3
mda , am facut si eu o propunere de genu.. dar nu se pot scoate doar anumiti zm, este un pachet intreg , si daca vrei sa schimbi un zm trebuie sa schimbi tot pachetul..contra.
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori