Re: Carere Ban Bad Boy

#2
Nume Jucator: VadSunete
Parere: :PRO:
Argumentare: Eu nu am vazut jignirile, ca eram pe forum sa raspund la reclamatie... Dar a jignit si cand am fost eu si a luat kick. Daca il vedeam ii dadeam ban mai ales ca m-a jignit si pe mine.
Edit: Am cautat in consola si am gasit astea. In ultimul ss am vazut doar faza cu " Cine ***** l-a bagat pe asta admin?!" si am considerat ca nu merita ban pentru atata..dar m-am inselat http://postimg.org/gallery/1r4hyjqmc/9d18dacb/
Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

Re: Carere Ban Bad Boy

#3
Nume Jucator: [VEST] ZuZu !!
Parere: :PRO:
Argumentare: Lasa jignirile, nimanui nu-i convine sa fie jignit!
Detinator ZmC.EuropaCs.Ro
Contact:
1. Pe forum: PM
2 Telefon: 0722206603
3. Skype: totoi_ciprian (Ciprian Totoi)
5. Chat Steam: cypryan17
6. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro

Re: Carere Ban Bad Boy

#4
Stiu ca stii sa faci poze ba :)) apropo in a doua tii se vedea moaca(stii ce-i ala snapshot?) si am injurat de am rupt ma... ce am zis? sobolan? frate vadsunete ala era spec si playerii injurau pe sv si tu imi faci reclamatie? jalnic.. si in a 3-ea am zis asta pentru ca tu imi ziceai ce caut pe sv. Bv red! esti destept ... aplauze
Edit: vadsunete ho! ca nu eram singuru care injura in + tu erai spec sa vezi ce fac eu... si aia spargeau lasere(pacat ca nu am dovada , ca mi se parea o prostie sa fac reclamatie ca erai spec) Noroc ca a intrat dupa Dau de cade netu si a vazut.
Edit: ai butonul de edit :D ii multumesc lui Danny
Edit: apropo , de cand "elimelix" e o injuratura? :))) eu spuneam la misto. Asa... si in prima poza nu spuneam de vadsunete si uite unde am auzit cuvantu asta :)) razi si tu putin https://www.youtube.com/watch?v=m4x6YFdsdqM

Edit: Killer , joc de 2 ani pe sv asta si sunt sigur ca nu o faceam de ras , nici acum ,nici altadata. Macar eu stiu sa dau un ban corect si sa-mi pastrez cat de cat calmul.
Ultima oară modificat Mar Aug 25, 2015 6:49 pm de către .Bad Boy., modificat de 7 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Carere Ban Bad Boy

#5
eu nu am comentat tu ai inceput asa ca lasa-ma
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: Carere Ban Bad Boy

#8
In caz ca nu stiti am stat cu banu asta 3 zile si am luat degeaba asa ca degeaba ai facut
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Carere Ban Bad Boy

#9
Cerere respinsa.
Ia dat deja Killer ban permanent si a stat cu banul vreo 2-3 zile..
Cred ca e de ajuns..

Va primii unban.
Daca mai injura va fi iar banat pentru ceva timp.. :)
Încuiat

Înapoi la “Cerere Ban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator