[Propunere] V.i.p

#1
Propunere: Interzicere bind.
Print-uri(daca este cazul): Nu cred.
De unde v-ati inspirat: Pe srv..
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Pai vor fi ceva mai multi jucatorii..Nu vor pleca ca sunt vip pe srv.
Descrierea propunerii: Propun sa se interzica acel "bind" pentru /vm, daca esti putin obsedat abuzezi de acel bind pana ramane srv-ul gol. Am si eu V.i.p dar cand sunt jucatori ceva mai multi,si mai sunt conectati vipi on,prefer sa stau pe tusa,ori sa fiu facut zm,decat sa abuzez de acel vip. Nu vreau sa intelegeti gresit ca nu mai aveti voie la V.i.P menu,doar la acel bind.
Imagine

Re: [Propunere] V.i.p

#2
:PRO: Da, dar daca se interzice /vm...ei tot scriu /vm. Eu mai bine propun, sa nu ai voie sa iti iei multa armura 1-2 ori + Golden Ak47, Deagle sa fie tot de 1-2 pe runda / mapa...Ca asa ies playerii de pe server, daca tu esti obsedat "De Ammo" . Ca, asa multi pleaca si apoi asa pierdem playerii...
Imagine

Re: [Propunere] V.i.p

#3
:PRO: Da, dar daca se interzice /vm...ei tot scriu /vm. Eu mai bine propun, sa nu ai voie sa iti iei multa armura 1-2 ori + Golden Ak47, Deagle sa fie tot de 1-2 pe runda / mapa...Ca asa ies playerii de pe server, daca tu esti obsedat "De Ammo" . Ca, asa multi pleaca si apoi asa pierdem playerii...
Ce zici tu acolo :))
Ai uitat ce faceai pe ZmX, tot abuzai de comanada :)).

Si totusi sunt :CONTRA:
Bind cu /vm este inca un beneficiu pentru VIP, defapt poti sa-ti pui bind si daca esti jucator la armele normale.
Bind-ul cu /vm te ajuta sa-ti iei armura atunci cand multi zombie te ataca si tu vrei sa scapi, adica sa nu te faca zombie.
Aceasta comanda este folositoate mai ales atunci cand esti tras de un zm cu drag ability, si un alt jumper sare si-ti scade din armura ...
Si daca vrei sa-ti cumperi armura, o sa rupi tastatura scriind mereu /vm si apoi sa tastezi pe cifre.

Re: [Propunere] V.i.p

#4
:CONTRA: eu nu abuzez. si mi se pare o aiurea interzicerea /vm pentru ca nu inteleg armura tio poti cumpara si ca non-vip! Deci tot aia e fara suparare. eu de la /vm iau doar no-recoil. si armura odata la haha... deci eu sunt contra.

:PRO: Da, dar daca se interzice /vm...ei tot scriu /vm. Eu mai bine propun, sa nu ai voie sa iti iei multa armura 1-2 ori + Golden Ak47, Deagle sa fie tot de 1-2 pe runda / mapa...Ca asa ies playerii de pe server, daca tu esti obsedat "De Ammo" . Ca, asa multi pleaca si apoi asa pierdem playerii...

Nu ai cum sa-i interzici sa-si bage armura pentru ca si daca nu ai vip tot poti sa iti bagi armura. :) Playerii nu pleaca. iar la golden ak47 o singura data pe mapa e de ajuns daca il cumperi.
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] V.i.p

#5
:PRO:
Ce tot spunetii voi acolo ?
Eu sunt de acord sa se scoata bindu' de \vm se devine prea obsedata treaba uitati-va la reclamatii sunt facute din cauza acestui bind [\vm]
Daca se scoate acest bind nu cred ,ca va cade mana sa tastatii m29991 asa si playerii au o sansa sa va infecteze !
Pentru ca playerii se oftica si ies si dupa raman Vipuri-le On

Re: [Propunere] V.i.p

#6
:CONTRA: fara suparare vincent , dar asta e cea mai tampita propunere. Dc ti-ai mai cumpara vip daca s-ar interzice /vm?
Cica ak47 odata pe mapa =))))) daca era asa , cine si-ar mai cumpara vip? =)) cum ai mai face ammo? playerii isi iau vip ca sa faca ammo si sa se distreze cu bindul /vm sa omoare zm , nu sa isi cumpere vipul pentru a juca doar odata pe mapa cu ak47 gold si putina armura , bindul e sa rupi , chiar daca playerii ies , ce le pasa lor? ei au donat sa se distreze...
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Propunere] V.i.p

#9
:CONTRA: Dacă playerii văd cât de buni sunt membrii vip vor dori și ei sa cumpere și astfel se va dona mai mult .
Imagine
"Uh, sama lamaa duma lamaa you
assuming I'm a human
What I gotta do to get it through
to you I'm superhuman
Innovative and I'm made of rubber
So that anything you say is ricocheting off of me and it'll glue to you
I'm never stating, more than ever demonstrating
How to give a motherf---in' audience a feeling like it's levitating
Never fading, and I know the haters are forever waiting
For the day that they can say I fell off, they'd be celebrating
Cause I know the way to get 'em motivated
I make elevating music …" - Eminem

Re: [Propunere] V.i.p

#10
:CONTRA:
Nu o sa ai cum sa-i urmaresti in permanenta pe cei care folosesc acest bind. Vor vedea ei singuri ca se goleste server-ul si probabil vor inceta sa mai faca abuz.
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori