Propunere Zm2.EuropaCs.Ro

#1
Propunere: Propun sa nu se puna ba Ban-list si banurile cu minute ci doar permanente nu cum a facut domnul AbnormyNdefect http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 32&t=34415 daca nu are voie propun sa fie sanctionat :-?
Print-uri(daca este cazul):-
De unde v-ati inspirat: Doar m-am uitat la banurile lui (toate banurile lui) si sunt cu minute daca faceam si eu asa faceam 7000 de posturi :-w
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?:-
Descrierea propunerii: Tocmai am spus mai sus
Imagine

Re: Propunere Zm2.EuropaCs.Ro

#2
:PRO: "daca faceam si eu asa faceam 7000 de posturi " asta ti-am zis si eu pe mess :)) , nu inteleg dc unii posteaza banurile pe minute doar pt posturi , acolo trb doar banurile permanente , daca m-as apuca si eu sa fac cum face el as ajunge la pagina
800 :|

Edit: bai copile , tu stii sa citesti? NOI NU VREM SA APARA IN LISTA DE BANURI , BANURI PE MINUTE , TU AI INTELES PE INVERS :-L . Nici nu inteleg dc te bagi , nu te-am vaz niciodata pe zm2
Ultima oară modificat Mar Dec 01, 2015 11:29 pm de către .Bad Boy., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Propunere Zm2.EuropaCs.Ro

#3
:CONTRA: Nu cred ca ar fi necesar sa potezi banurile cu minute ca asa faci posturi cat sa te umpli.Daca s-ar introdute voi admini daca ar fi modul nemesis sar ar veni unul cu hack-uri ati da la banuri cat sa va saturati si ati pierde timp cu facere la screenshot-uri si la postarea banurilor.Cred ca toata lumea stie ca facand posturi pot face rost de un grad mare de ex:Moderator.Daca nu se accepta propunerea lui Cavador sa ii dati remove sau macar un advertisment lu AbnormyNdefect
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori