[Pareri Staff] Ianuarie 2016

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
BoTzY
Adi.
>H3LLsRa!n<

Co-Administratori:
BoGdY

Moderatori Globali:
ReaDyX
#.Sm!ley.
## SuperioR

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo
CyPrYaN

Detinatori
Kira
Cr3@tz@
Dyn0
Fan^Little.
ca[N]nab1s
ZzFlacarazZ
tudorboian
VincenT


Designeri
Nell
Yato.
Mr.qu3L
Yuichiro Hyakuya

Moderatori
bOGdI
Gabitzu
KdR.
#K1NG


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]BoTzY[/color] 
[color=#AA0000]Adi.[/color] 
[color=#AA0000]>H3LLsRa!n<[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]
[color=#1299FF]BoGdY[/color]

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]ReaDyX[/color] 
[color=#00AA00]#.Sm!ley.[/color] 
[color=#00AA00]## SuperioR[/color] 

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00]Kurosaki Ichigo[/color] 
[color=#FFBF00]CyPrYaN[/color] 

[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00]Kira[/color] 
[color=#00FF00]Cr3@tz@[/color] 
[color=#00FF00]Dyn0[/color] 
[color=#00FF00]Fan^Little.[/color] 
[color=#00FF00]ca[N]nab1s[/color] 
[color=#00FF00]ZzFlacarazZ[/color] 
[color=#00FF00]tudorboian[/color]
[color=#00FF00]VincenT[/color]  


[i]Designeri[/i]
[color=#CC6600]Nell[/color]
[color=#CC6600]Yato.[/color]
[color=#CC6600]Mr.qu3L[/color]
[color=#CC6600]Yuichiro Hyakuya[/color]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]bOGdI[/color] 
[color=#9933FF]Gabitzu[/color] 
[color=#9933FF]KdR.[/color] 
[color=#9933FF]#K1NG[/color] 
[/b]

-O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva
-Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual
-Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#2
Administratori:
CrYyStI enervant
BoTzY enervant
Adi. enervant
>H3LLsRa!n< enervant

Co-Administratori:
BoGdYenervant

Moderatori Globali:enervant
ReaDyX enervant
#.Sm!ley. enervant
## SuperioR enervant

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo enervant
CyPrYaN enervant

Detinatori
Kira enervanta
Cr3@tz@ enervanta
Dyn0 enervant
Fan^Little. enervant
ca[N]nab1s enervant
ZzFlacarazZ enervant
tudorboian enervant
VincenT enervant


Designeri
Nell baiat bun
Yato. enervant
Mr.qu3L enervant
Yuichiro Hyakuya enervant si prost

Moderatori
bOGdI baiat bun
Gabitzu baiat bun
KdR. enervant
#K1NG baiat bun



MERSI DE WARN .
Ultima oară modificat Vin Ian 01, 2016 5:30 pm de către Maffw, modificat 1 dată în total.
Motiv: // Warn
Activitatea Mea Pe ZmC.EuropaCs.Ro
Click Aici

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#3
Administratori:
CrYyStI Mereu ajuta , dar , trb sa fie mai activ
BoTzY glumet , exigent , cateodata ma sperie :))
Adi. e de treaba si glumet :P
>H3LLsRa!n< E serios , isi face treaba , dar cam inactiv de la un timp.

Co-Administratori:
BoGdY Inteligent si capabil .

Moderatori Globali:
ReaDyX Te descurci cu mg , nu credeam ca te vei descurca , deci , descurcaret
#.Sm!ley. asta e mos craciun acum :> . Ajuta membrii , mereu on :>
## SuperioR e activ pe forum , merita gradul. E de treaba

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo traznit :))
CyPrYaN Esti serios , nu prea bagi pe nimeni in seama , iti vezi de treaba ta , deaceea te respect.

Detinatori
Kira
Cr3@tz@ Isi face treaba pe cs.
Dyn0
Fan^Little. Membru nou , n-am apucat sa vb inca cu el
ca[N]nab1s nu stiu de ce te-ai retras :| ei cam agresiv , nu-ti stapanesti furia :))
ZzFlacarazZ Inca n-am apucat sa vb cu el
tudorboian descurcaret , se descurca bine cu sv si e serios.
VincenT Preferatul meu de pe comunitate :troll: , glumet , stie sa inchida gura oricui


Designeri
Nell Maiestru in ps
Yato. Nu prea l-am mai vazut pe forum... si el , se descurca in ps si imi place stilul lui de lucru
Mr.qu3L se descurca :D
Yuichiro Hyakuya ai simtul umorului , esti linistit :))

Moderatori
bOGdI La fel , nu prea l-am mai vazut . Dar se descurca bine cu moderatoru'.
Gabitzu Are simtul umorului , corecteaza greseli gramaticale :))
KdR. Se descurca
#K1NG pus pe sotii , dar si serios :D
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#4
Administratori:
CrYyStICam inactiv..
BoTzY Inainte isi dadea si el interesul pentru comunitate dar acum vad ca nu mai are chef..
Adi. Este singurul care chiar vrea sa ajute.
>H3LLsRa!n< Cam inactiv si el..

Co-Administratori:
BoGdYBaiat bun la locul lui si isi face treaba.

Moderatori Globali:
ReaDyX Ce pot sa zic.. Felicitari ca ai luat mg, si din cate vad iti face treaba.
#.Sm!ley. Se descurca cu gradul foarte bine.
## SuperioR Isi face si el treaba

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo Baiat bun.
CyPrYaN Spammer.

Detinatori
Kira Cam inactiva dar isi face treaba cu server-ul.
Cr3@tz@ Si ea cam inactiva.
Dyn0 Stie ce face.
Fan^Little. Nu cunosc.
ca[N]nab1s Nu stiu ce a fost te-ai retras iar ai revenit, habar n-am.
ZzFlacarazZ Nu cunosc
tudorboianNu cunosc
VincenT Ce pot sa zic daca a luat remove.. Bafta!


Designeri
NellImi pare bine ca a revenit
Yato.Vad ca e in absenta, deci..
Mr.qu3LE cel mai activ dintre designeri
Yuichiro HyakuyaEste bun in ps.

Moderatori
bOGdI Nu stiu ce e cu el, cam inactiv in ultima perioada
Gabitzu Stresant.
KdR. Fotbaliatorul :ymdevil:
#K1NG Isi face treaba.
Imagine
Imagine
Nu exista fete virgine, exista doar fete care nu l-au intalnit pe PokeJr !!!

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#5
Administratori:
CrYyStI A inceput sa devina cam inactiv
BoTzY A devenit cam intelegator si prietenos
Adi. A devenit cel care se ocupa cel mai mult de comunitate
>H3LLsRa!n< Este prea Inactiv

Co-Administratori:
BoGdY

Moderatori Globali:
ReaDyX Cam exagereaza de cand a luat Moderator Global
#.Sm!ley. Isi face treaba cum poate el mai bine
## SuperioR De can a aparut Hell.EuropaCs.Ro nu prea isi face treaba de Moderator Global mai deloc

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo Isi face treaba deai este si detinatorul unui server
CyPrYaN Isi face treaba foarte bine

Detinatori
Kira Este destul de activa administrând
Cr3@tz@ Si-a piedut din activitate in ultima vreme
Dyn0 Isi face treaba la fel de bine ca si Kira
Fan^Little. Nu este activ mai deloc
ca[N]nab1s Cam indecis
ZzFlacarazZ Nu este actim mai deloc
tudorboian Este foarte corect si isi respecta playeri de pe server
VincenT Cel mai corect membru al comunitati


Designeri
Nell Unul dintre cei mai buni designeri
Yato. Cam inactiv
Mr.qu3L Cel mai bun designer
Yuichiro Hyakuya Nu prea sta sa vorbeasca pe chat.

Moderatori
bOGdI Inactiv.Intra isi face treaba si iese
Gabitzu Se cam grabeste sa inchida topicuri
KdR. Cam neintelegator
#K1NG Se cam baga singur in treaba
Imagine

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#6
Administratori:
CrYyStI Cam inactiv, dar il inteleg. :ymhug: Sincer, in viata mea nu am vazut o persoana atat calma si intelegatoare cum e CrYyStI. El sare oricand sa te ajute, desigur cand are timp, si chiar daca nu poate sa te ajute direct, o face indirect, adica iti da sfaturi sau iti propune alte persoane la care sa apelezi sau face el cumva si tot te ajuta direct sau indirect. Crede-ma ca, cu prima ocazie pe care o am sa merg la Piatra Neamt o sa te sun pe skype si o sa-ti spun ca vreau sa ne intalnim si in viata reala, ar fi o onoare pentru mine. :ymhug: Ai tot respectul meu!
BoTzY Clujeanu' meu :x , asa mult ma iubeste ca mai am un pic si ii i-au locul lui Adi. :ymdevil: :)) . Fratele meu la Agar.io. #FortzaAgar.io \m/ .Cel mai de treaba tip pe care-l cunosc! Ii place sa-si bea cafeluta in Polus ;)) si stiu sigur ca o sa ma mai duc la Polus, asa ca, cu o zi inainte sa o fac o sa-ti trimit PM :)) . #Respect!
Adi. Nu stiu ce-i cu el. Asa de mult s-a schimbat in ultima vreme, aporape ca nu-l mai cunosc :)) . A devenit mai dur si nu prea mai e asa de activ pe chat cum era inainte. Inainte daca il vedeai online pe chat atunci si vorbea pe el, dar acum mai mult il vezi online :))
>H3LLsRa!n< Devine inactiv :( . Ma acuza pentru orice X( . De treaba, dur dar in acelasi timp si amuzant, gen un fel de doua feluri :)) .

Co-Administratori:
BoGdY Cel mai de treaba. Ma ajuta tot timpul cand am nevoie, sper sa te ajut si eu in viitor :) , numai sa spui :)) . Ai respectul meu. :)

Moderatori Globali:
ReaDyX Se descurca bine cu gradul. Stiam ca o va face :) . Este foarte bun si in PS :ymapplause:
#.Sm!ley. Nu am mai vorbit cu el de o groaza de timp, da vorbit de vorbit nu ca iti trimit un pm si tu imi trimiti un raspuns si gata :)) Se descurca bine cu ambele servere si cu gradul. Felicitari! :ymapplause:
## SuperioR Si el s-a schimbat foarte mult. :( Vorbeam inainte cu el pe chat de pfff si prin PM-uri, dar acuma... :( Se descurca cu gradul, se vede ca isi da interesul. Felicitari!

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo Am aflat cine esti :troll: . Sper sa te revad verde inchis :-w . Faci o treaba excelenta cu managerul resurse. Fratele de anime :meme: .
CyPrYaN Incerc de 3 zile sa-mi ia banii da nu vrea :)) A spus ca sunt luate locurie :( . Un om de treaba si un prieten bun. Are grija de prietena lui ;)) . Face o treaba buna cu serverul, numai ca are nevoie de admini cu gura mare ca mine :troll:

Detinatori
Kira Nu am vorbit cu ea in veci. :( Sper sa o fac intr-o zi.
Cr3@tz@ Cu ea am vorbit o data pe chat :)) . Glumeata si probabil si creata :)) . Cand vine vorba de server este dura si admir asta. Faci o treaba buna cu serverul, felicitari! :ymapplause:
Dyn0 Nu cred ca am vorbit :-?
Fan^Little. Nu se descurca cu adminul. Nu am nimic cu tine, da esti un lingau, fara suparare :)) . Nu am vrut sa te jignesc, dar asta esti :))
ca[N]nab1s Nu stiu dece s-a retras din nou :-w .Are un temperament....mai aparte :troll: . Te poti baza pe el la nevoie :) .
ZzFlacarazZ Am vorbit cu el pe server. Este o persoana linistita, dupa cum am spus, pe server este nevoie de unu ca mine :troll: . Nu prea l-am vazut online pe forum :-? Nu pot sa spun ca se descurca cu gradul pentru ca inca nu s-a folosit de el :))) .
tudorboian Nu prea am vorbit.
VincenT Esti un cosmar, eu sunt un vis, urat, dar tot un vis sunt :troll:


Designeri
Nell Nu am mai vorbit cu el de muuult :-? Oricum e un tip de treaba si intelegator.
Yato. Cu el nu am vorbit, inca... :troll:
Mr.qu3L Nici cu el nu am vorbit. Ma, deci, de acum cand va prind pe forum, mai exact pe chat, va i-au la 100 de intrebari ca sa am ce scrie si la voi :)) .
Yuichiro Hyakuya Lord of Anime ^:)^ . Foarte de treaba! Daca el este Yuichiro atunci eu sunt Yoichi, sti tu ;) .

Moderatori
bOGdI Cam inactiv :( . De treaba, se pricepe cat de cat in ftp :-?
Gabitzu Fratelooo! Un prieten glumet, care este acolo cand ai nevoie de el :) .
KdR. Cu el nu am mai vorbit de mult. :|
#K1NG Celalalt frateloooo :)) . Cel mai glumet! Cu el poti vorbi si la ora 4 dimineata :)) .
Imagine

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#7
Administratori:
CrYyStI-De foartr mult timp vreau sa ii cumpăr un addonus de la zm/zmx si nu reușesc. E un baiat cumsecade,foarte calm,inactiv,sare mereu în ajutor. Io
BoTzY Botzyca... Unii spun ca e un tip dur.. Serios fara simțul umorului,dar când incepi să-l cunoști si sa-i ajungi la inima, e un timp sensibil, amuzant, plin de energie,are permis.. Deci ma poate plimba cu masina:))
Adi. - Este pervers, amuzant, iubaret, lenes:)), slabanog
>H3LLsRa!n< - Muncitor, ocupat cu viata, serviciul, serios, pervers, amuzant... Din nou pervers:))

Co-Administratori:
BoGdY-Omul care știe sati dea replica... App... URATULE

Moderatori Globali:
ReaDyX Dracusorul.... E pus pe dracovenii:)).. Se lauda ca face sala.. Dar defapt ia steroizi=))
#.Sm!ley. zambaret
## SuperioR Dupa nume iti dai seama ce fel de om este... Amuzant.. Superior..nebunatic.

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo -nu am avut ocazia sa ne cunoaștem
CyPrYaN - serios, isi vede de treaba...

Detinatori
Kira - frumoasa, inteligenta, serioasa, amuzanta, sincera
Cr3@tz@ - serioasa, amuzanta.. Nebunatica.., sincera
Dyn0 - nebunatic, urat, pervers, obsedat de cs
Fan^Little. -.. Din reclamațiile pe care le-am văzut. E un copil... Care se crede zeu
ca[N]nab1s - nebunatic, romantic, pervers, urat, haiduc
ZzFlacarazZ-nu am avut ocazia sa ne cunoaștem
tudorboian-nu am avut ocazia sa ne cunoaștem
VincenT - VincenT al meu...ce sa mai spun.. Are toate calitățile...


Designeri
Nell - nu prea imi face cadouri, il tin eu minte
Yato.... - nu am avut ocazia sa ne cunoaștem
Mr.qu3L-pus pe fapte mari cu PS-ul
Yuichiro Hyakuya-mi-a facut cadouri superbe.Thx.

Moderatori
bOGdI - nebunie cu el..
Gabitzu - perversul perversilor
KdR.... Funny Child... Ns ce sa zic despre tine..
#K1NG - my sweety love.
Imagine


Cum poti sa iei legatura cu mine?:

1.Forum:Roxana.
2.Y!M:KissMeRox@yahoo.com
3.Steam:Roxana.

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#8
Administratori:
CrYyStI - Este un om de nota 10, un bun conducator si un bun organizator. Intelegator cand e cazul si foarte prietenos. Abia astept ziua in care ne vom intalni.
BoTzY - Despre tine cred ca nu am ce sa ma zic pentru ca ti-am cam zis tot... Esti un bun prieten si ma bucur ca suntem prieteni si sper ca prietenia noastra sa fie una de durata si sa nu o lasam sa se destrame.
Adi. Despre acest tip sexos si foarte inteligent nu pot spune decat ca sta toata ziua in fata calculatorului si nimic altceva. Sper ca intr-o buna zi sa isi dea si el seama ca nu trebuie sa-si piarda timpul in fata unui monitor.
>H3LLsRa!n< - Un om care chiar iti sare in ajutor cand ai nevoie si glumet.

Co-Administratori:
BoGdY - Desi multi au zis ca e copil, cred ca e mult mai matur ca multi de aici , dovada fiind si gradul pe care il are. Sunt sigur ca va ajunge mai sus pentru ca inca are timp liber si e de incredere.

Moderatori Globali:
ReaDyX - Legat de forum, am vazut ca doreste sa dezvolte comunitatea cat mai mult, iar asta apreciez la voi cel mai mult. Legat de viata reala, mi se pare putin cam modest si laudaros.Mai lucreaza la partea asta , Raul."Lauda de sine, nu miroase a bine"
#.Sm!ley. - Cel mai vechi MG, apreciez la el faptul ca nu a renuntat vazand ca nu a luat up cand a vrut, deci se multumeste cu ce are in momentul respectiv. Cand ai venit pe forum erai putin de pe alta planeta si total paralele cu ce se intampla aici, dar ai invatat , ai muncit si ai ajuns undeva unde nu multi au reusit.
## SuperioR - La inceput credeam ca nu se va descurca, insa modereaza foarte bine,exceptie facand fuga dupa mesaje. Pentru toti amatorii, mesajele aici nu va ajuta cu nimic, pentru multi, condiitiile pentru oricd grad sunt deja indeplinite, insa daca noi nu consideram ca sunteti potriviti pentru grad, nu veti lua.

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo - Este un baiat muncitor si chiar daca a primit remove de la moderator global, a revenit si l-am primit cu drag.
CyPrYaN - Se descurca de minune si cu serverul si cu gradul pe forum, chiar daca nu ai avansat, nu fii dezamagit. Fericirea nu sta intr-un grad pe un forum. Gaseste-ti fericirea in viata reala si lasa forumul.

Detinatori
Kira - Am ajuns si unde voiam sa ajung... Stiu ca cel mai probabil nu va citi ea asta, insa vreau ca voi, ceilalti,sa cititi asta. Este o fata minunata daca ajungi sa o cunosti cu adevarat si nu "scarba" si fitoasa cum o cred altii.
Cr3@tz@ - Si ea este o fata buna, insa foarte dura cand e vorba de cs. In rest nu am vazut-o " in actiune ".
Dyn0 - A ajuns detinatorul serverului Star si asta ma bucura pentru ca se ocupa cum trebuie de el, sper sa ramai la noi cat mai mult si sa te intelegi bine cu toti
Fan^Little. - Nu stiu daca am schimbat 2 vorbe amandoi..
ca[N]nab1s - Este foarte de treaba si foarte glumet, din aceasta cauza nici nu a primit sansa la un grad mai mare. Este foarte doritor sa ajute comunitatea si sa faca sa ramana ceva in urna lui, dar din cauza ta, nu ai reusit acest lucru, insa iti repet , daca vrei sa realizezi cu adevarat ceva, nu te da batut, lupta pana in momentul in care vezi clar ca nu mai ai nici o sansa.
ZzFlacarazZ - nu cred ca am virbit niciodata. habar n-am unde e detinator
tudorboian - Face o treaba exceptionala cu serverul lui. Este de incredere sper.
VincenT  - Cred ca mi-ar fi facut placere sa-i scriu inainte de toti acestia, mai exact la Moderatori Globali, insa din vina ta, l-ai pierdut, ai abuzat de putere si acum uite'te aici. Sper ca nu grdul de mg sa te fi tinut aici si sa ramai alaturi de noi, poate pe parcurs vei mai invata cate ceva si nu vei mai repeta greseala.


Designeri
Nell - Un designer foarte bun si un baiat foarte de treaba. Stiu ca in trecut au fost niste probleme cu el, insa chiar e de treaba.
Yato. - Asta cred ca-i Aomine. E ok si el, e glumet, insa se cam scapa pe chat cateodata si mai trântește cate o injuratura sau se ia de mama cuiva...
Mr.qu3L - E pe treaba lui la design si nu se baga in conversatii inutile ca multi altii, eu respect acest lucru pentru ca in acelasi fel ma comport si eu de multe ori, insa aici pe forum nu prea, va consider pe toti prieteni.
Yuichiro Hyakuya - Are asta niste nume, ma chinui sa le citesc de fiecare data. E bun pe partea de design si e si glumet cand vorbeste pe chat.

Moderatori
bOGdI - Cum am mai spus si la celelalte topicuri, isi vede de treaba lui si o face perfect. Daca ai fi si putin mai activ, ai putea avansa. Sunt sigur ca ne vom intelege bine daca esti mai îndrăzneț la vorba.
Gabitzu - Din cate am inteles se va retrage la inceputul scolii. Ne-ai ajutat mult si iti multumim.
KdR. - Ti-a raspuns Cristi la cerere :> . N-am ce sa zic aici. Suntem buni prieteni, colegi de banca, colegi de staff, colegi de server.. Poate ramanem si colegi de mormant.
#K1NG - Am ajuns si la final. Esti un om de treaba, nu regret ca te-am pus lider. Chiar daca au fost acele discutii cand ai plecat si ai venit, sunt sigur ca a fost o invatatira si nu vei mai repeta greseala.


Pare rau la cine am gresit, dar sunt pe telefon si am avut inspiratie in aceasta seara si am zis sa scriu acum ca dupa uit.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#9
Administratori:
CrYyStI Intotdeauna l-am vazut ca pe un om foarte serios care nu prea stie de gluma,dar dupa ce am ajuns
sa-l cunosc mai bine,e foarte glumet si foarte prietenos,aceste 2 calitati il caracterizeaza foarte bine,avem mare noroc pentru ca el este fondatorul nostru,deoarece nu multi fondatori sunt ca el,e un om nu de nota 10 ci de nota 100.A promis ca o sa fie mai activ,abia astept sa vorbesc cat mai mult cu el ;))
BoTzY Ba fricosuleeeee,pe langa asta e si urat :X glumesc ;)) e putin timid,dar e un baiat de nota 10 cu care poti glumi oricand,doar sa nu-l calci pe coada pentru ca atunci iti da foc.
Adi. On 23/24 ai cazut ba trebuie 24/24 dar lasa ca si asa e bine,de fiecare data cand nu era Cristy on tu ii tineai locul,ne ajuti de fiecare data cand avem nevoie si nu cred ca doar pe mine ma ajuti,ci pe toti.
>H3LLsRa!n< Nu prea este activ,insa cand este te ajuta ori de cateori ii ceri ajutorul.

Co-Administratori:
BoGdY "Fugiiii baaa,fugiiiii,las-o,nu mai ai timp fugiiiii,las-o ma." Ba deci nu pot sa uit si nici acel HS nu pot sa-l uit,a fost pfoaa nebunie,te mai asteptam sa vii sa joci cu noi :)

Moderatori Globali:
ReaDyX Imi place sa fiu laudaros :P
#.Sm!ley. Th3D0z@ inca nu ti-ai schimbat numele in joc :)) oricum un baiat bun care a muncit ca sa ajunga aici
## SuperioR "Cand erai cu mine acasa iti cantam ca esti frumoasa,ce ai fi vrut de la un simplu moldovean cu un motan si un pian" https://www.youtube.com/watch?v=iB6LcMMX47Y

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo My the best friend,ma inteleg super cu el,e ca fratele meu,nu am cuvinte ca sa-l descriu :X
CyPrYaN Cipriane :-? e un baiat bun,nu te supara ca nu ai avansat in grad,dar cu toti vom avea ocazia asta "sa ajungem cat mai sus" ceea ce trebuie sa faci tu este sa ai grija de gradul actual si o sa ajungi sus,lasa mesajele astea ca nu te ajuta cu nimic.

Detinatori
Kira Cum a zis si Adi,daca ajungi sa o cunosti este o fata super ok,glumeata chiar foarte glumeata,ma bucur ca ne-am cunoscut mai bine si mi-am dayt seama ce fel de persoana esti :)
Cr3@tz@ Deci,sa fie clar,nu este o "scorpie" cum zic uni,este o fata super daca ajungi sa o cunosti,este ea foarte serioasa si dura,cred ca aceste sunt calitatile ei,dar cand o prinzi in chefuri este o fata de nota 10*.
Dyn0 Dyn0 sa ai grija de star,tu esti singura lui speranta,ai ajuns sus cu serverul si ar fi pacat sa-l lasi tocmai acum,ma bucur ca ai ajuns si tu pe aici :)
Fan^Little. Habar nu am cine-i.
ca[N]nab1s buruiana-Cuvantul lui creata ;)),foarte de treaba,glumet pacat ca te-ai retras de la manageri,facea-i o treaba foarte buna.
ZzFlacarazZ Habar nu am cine-i.
tudorboian Detinatorul serverului Hell am vazut ca e vechi in comunitate,isi face foarte bine treaba a ajuns cu serverul foarte sus.
VincenT Batranul comunitatii,si detinatorul serverului ZmX,el este singura speranta a serverului,sper sa nu renunti la el


Designeri
Nell A revenit,e bun in ps,sper sa nu se lase de treaba :X
Yato. Ba nu stiu ce-o patit asta dar nu l-am mai vazut de mult timp.
Mr.qu3L Si-a revenit in photoshop,ma bucur pentru tine ;))
Yuichiro Hyakuya Ii place sa-si traiasca viata,bine faci ba \m/
##.Denis "Cand erai cu mine acasa iti cantam ca esti frumoasa,ce ai fi vrut de la un simplu moldovean cu un motan si un pian" https://www.youtube.com/watch?v=iB6LcMMX47Y.
Si-a dorit foarte mult acest grad,ba chiar a renuntat la manager pentru el,asta inseamna ca este un baiat care daca isi propune ceva il si obtine :)

Moderatori
bOGdI Ce pot sa zic,isi face treaba,e de mult timp lider la admini si nu si-a pierdut gradul,sper ca intr-o zis sa ajunga si mai sus :)
Gabitzu Foarte glumet,neserios cand vine vorba de glumit,dar e foarte serios cand vine vorba de as face treaba :)
KdR. Kindere ma bucur ca ai revenit,cu tine a inviat si sectiunea Fotbal sper sa te tii de treaba :)
#K1NG Glumet,un bun prieten,isi face treaba foarte bine sper sa ajungi si tu intr-o zis acolo sus :)
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Pareri Staff] Ianuarie 2016

#10
Administratori:
CrYyStI- Un baiat foarte ok.Daca ne-ar acorda mai mult timp ,ar fi si mai bine.Mno...
BoTzY -Uitasem ce placuta e o conversatie cu el.Ma bucur c-am rezolvat problemele. :)
Adi. - Cam el mentine ordine p-aici.Ma inteleg cel mai bine cu el,desi e cam fraier.. Pwp :o3
>H3LLsRa!n<- Florin,meh,intra si tu mai des pe acest forum :)) .Cu alte cuvinte,e un baiat de nota 10.

Co-Administratori:
BoGdY -Mereu m-am inteles bine cu el.N-am ce'i reprosa. ;;)

Moderatori Globali:
ReaDyX - E ciudat ca te-ai retras de pe Cs,dar pe forum stai toata ziua.Aa,stai ca am uitat,tu vrei sa ajungi in PGL :))) .Esti de treaba,dar incearca sa visezi la ceva mai realist.
#.Sm!ley. - S-a descurcat si inca se descurca perfect cu gradu'.Bravo.
## SuperioR - Moldovean.E ok ca om..

Manager Resurse:
Kurosaki Ichigo-Ne avem foarte bine :) .E super de treaba.
CyPrYaN -Ai ajuns si tu in top spammere.Cum te simti?Esti mai implinit dupa ce ai facut atata spam? Tu nu meriti nici macar un gram de respect.Postezi doar pentru +1,si iei totul in batjocura,doar pentru interese.

Detinatori
Kira -S-a retras fata mea.Tinem legatura :*
Cr3@tz@-Facem o echipa buna ce sa zic :)) .Ma iubesti tuuuuu. :o3
Dyn0- Se axeaza pe star acum ca e sv lui.Tu sti mai bine.
Fan^Little.-Tu de unde ai mai aparut?
ca[N]nab1s-Betiv.
ZzFlacarazZ-De unde apareti ma toti ? :))
tudorboian-Stiu ca s-a implicat foarte mult in serverul lui.Bafta cu el.
VincenT-Ai pierdut mult din cauza limbajului...Nu mai e nimic de zis.


Designeri
Nell-Bafta nelule.Sa ne mai vizitezi.
Yato.-N-am mai vorbit cu el de mult.
Mr.qu3L-Ai de tras daca vrei iar grade mari.
Yuichiro Hyakuya-Asta e un grasan pervers.E foarte ok si de treaba.

Moderatori
bOGdI-Daca ai fi mai activ,ai avea o sansa la ceva mai mare.
Gabitzu-Am inteles ca se retrage(de la Adi) .Multa bafta cu scoala.
KdR.-De treaba.Facem o echipa buna la categoria "Fotbal" :)
#K1NG-Mai fa vechime cu gradul actual,si dupa fa cerere de grad mai mare.
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori