[Cerere Scoatere Warn] Her[o]Ina

#1
Numele tau de pe forum: Her[o]Ina
Posturi: 4500+
Numarul de avertismente: 1
Data si ora cand ai primit avertisment: Dum Feb 28, 2016 10:52
De la cine ai primit avertisment?: Aang
Motivul pentru care ai primit avertismentul: Pentru ca nu am respectat un model de raspuns .Sa nu credeti ca imi era greu , dar nu l-am vazut , deci eu am dat Prima Pagina si am vazut ca Marius a facut cerere de admin pe ACN si nu am mai intrat la sectiunea sv-ul si am dat direct .
Dovada care sa va sustina nevinovatia: http://www.europacs.ro/forum/viewtopic.php?f=64&t=53512 Aici expres nu a respectat modelul de raspuns si totusi nu a primit warn .. Si daca mai stau si rasfoiesc prin sectiunile de la alte sv care au model mai gasesc .
De aceia vreau sa mi se scoata warn-ul si promit ca data viitoare o sa fiu mai atent in priviinta asta , nu cred ca am facut ceva asa grav sa primesc acest warn .

E.D.I.T: Gintoki nu conteaza ca nu ati fost voi , au fost alti dar motivu e ca el nu a primit , si eu nu am intentionat sa fac acest lucru , pur si simplu am dat Prima Pagina si am vazut cererea si am dat pro .
Ultima oară modificat Dum Feb 28, 2016 8:12 pm de către #MasteR, modificat 1 dată în total.

Re: [Cerere Scoatere Warn] Her[o]Ina

#4
Nici topicul facut de ziua lu' Smiley nu l-ai vazut aparent.
Casca ochii,nu te grabi sa postezi cat mai repede.
Cerere respinsa.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Cerere Scoatere Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori