Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#21
Asa as putea face un simplu sistem de puncte gen ePoints accesibil pentru toti. Iar in felul asta toti aveti acces la el si fiecare face cate ceva pentru comunitate si e rasplatit prin puncte cu care pot cumpara acele beneficii spuse de voi(cateva).
Si sunt si de acord cu rang personalizat. Cu conditia ca acel user sa nu ma bata la cap mereu sa-i pun rang-ul ca si-a schimbat grupul si nu-l mai are.

Perioada de schimbare nume va fi marita la 2 luni.
Ti-am propus asta de fucking 2 sau 3 ori la Adunarea Mod. Globali. My idea God dammit :-w . A fost acceptata, ti-am facut gradele(rank-uri), am si decis impreuna pentru ce dam puncte si pentru ce scoatem si cat. Si Gaby o facut sistemul :-w .

Mai multe evenimente, mai multe proiecte de interes global. Adica sa se poata implica oricine in ele nu numai conducerea + mod. globali. Idk.. gen(URMATORUL VA FI DOAR UN EXEMPLU, TRATATI-L CA ATARE -,- ): Primul care aduce x servere pe forum primeste, nu stiu.. bani de exemplu, sau daca chiar el are un server ii asiguram x ore de boost. Acum ca tot ai fonduri :"p ;;) :pumn:
Imagine

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#22
Va rog ca restul care mai aveti propuneri, sa le faceti la Propuneri forum .

Multumesc celor care au raspuns.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Anunturi”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori